Сторінка 3. Дерматологи у Львові

Алла
Мне понравился доктор, но еще больше мне понравился результат проведенного лечения. Рекомендую.
01 вересня '16 г.
Леся
Нехай вас не вводить в оману, що ваш косметолог - чоловік. Колодченко один з кращих фахівців, володіє всіма сучасними методами лікування та профілактики в дерматокосметології. Раджу, не пошкодуєте!
13 вересня '16 г.
Юліан
прекпасний дерматолог, кпащий у Львові
27 лютого '17 г.
Христина
Гарно прокунсультувала і ефективно пролікувала. Велике дякую
23 березеня '17 г.
Юрій
Пречудовий дитячий дерматолог. Уважна і розумна. Рекомендуємо всім
27 лютого '17 г.
Елеонора
Кращий спеціаліст у Львові. Де я вже тільки не консультувалась, а саме Юлія Збігнєвна мені допомогла. Всім рекомендую.
04 травня '17 г.
Дерматолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на дерматології, трихології, класичній та апаратній косметології. Виконує контурну пластику. Проводить чистку обличчя, пілінг обличчя. Консультує з питань догляду за шкірою обличчя.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Сімейний лікар
Записатися на прийом2 онлайн записи
Дерматолог
Врач Карбовник Ирина Степановна – специализируется в области дерматологии. Доктор оказывает помощь в диагностике и терапии болезней инфекционно-воспалительного характера с поражением кожных покровов и слизистых оболочек. К Карбовник И.С. можно записаться на прием при псориазе, дерматитах различного происхождения, экземе, грибковом изменении формы ногтевой пластины. Врач проводит консультации для пациентов с системными хроническими заболеваниями с кожными проявлениями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні і відновленні шкірних покривів. Володіє такими методиками, як мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія. Займається лікуванням пігментації, акне, постакне, розацеа, куперозу, себорейного дерматиту.
Дерматовенеролог
Лікар займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань шкірних покривів, включаючи грибкові ураження шкіри і нігтів. Працює з основними хворобами, зокрема, дерматитом, екземою, герпесом, кропив'янкою. Проводить терапію захворювань, що передаються статевим шляхом.
Дерматовенеролог
Лікар Куліш Христина Миколаївна проводить пілінги, спеціалізується в області апаратної косметології . Розробляє індивідуальні схеми відновлення шкірних покривів на підставі загального стану пацієнта. Використовує безпечні та ефективні методики впливу, засновані на сучасних косметичних препаратах.
Дерматолог, Косметолог
У сферу інтересів лікаря входять нові апаратні і медикаментозні методики комплексного лікування хронічних шкірних хвороб (акне, атопічний дерматит, псоріаз, екзема, мікози, червоний плоский лишай, рожевий лишай, висівкоподібний лишай), захворювань нігтьових пластин і волосся. Лікар володіє консервативними і хірургічними методами видалення доброякісних новоутворень шкіри. Проводить криомассаж, лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт, лімфодренаж, мезотерапію, хімічні пілінги, контурну пластику, биоревитализацию, плазмоліфтінг.
Дерматовенеролог
Лікар Мацура Ольга Степанівна спеціалізується на таких ін’єкційних методиках, як мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія. Також спеціаліст займається лікуванням акне, постакне, розацеа, куперозу, себорейного дерматиту, пігментації. Також надає послугу омолодження шкіри кистей рук.
Дерматокосметолог
Лікар дерматокосметолог, проводить процедури по омолодженню обличчя, використовуючи елос-технології. Лікар робить біорепарацію та біоревіталізацію шкіри, володіє технологією контурної пластики. Є автором власної методики з лікування акне.
Педіатр, Дитячий дерматовенеролог