Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі у Львові (Шевченківський район)

18
9,0
Травматолог
31 рік досвіду
10
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. Проводить ендопротезування суглобів. Займається реабілітацією пацієнтів після перенесених травм. Лікує сколіоз, артрит, артроз, кіфоз, міжхребетні грижі.
Консультація 600 грн.
Ендокринолог
22 роки досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар займається діагностикою та комплексним лікуванням захворювань щитовидної залози та надниркових залоз. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження розвитку патологій. Лікує аутоімунний тиреоїдит, хворобу Іценко-Кушинга, акромегалію, остеопороз, ожиріння, вузловий зоб.
Консультація 600 грн.
Офтальмолог
42 роки досвіду
10
Лікар офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається діагностикою зорової системи, лікуванням захворювань очей і очних патологій. Наталія Миколаївна володіє сучасними методами діагностики та лікування різних офтальмологічних захворювань. Здійснює підбір лінз та окулярів для зору.
Консультація 600 грн.
Офтальмолог
14 років досвіду
9,95
Дитячий лікар
Доктор спеціалізується в області офтальмології. Приймає дорослих та дітей. Лікує кон'юнктивіт (алергічний, інфекційний), ячмені, астигматизм, далекозорість та короткозорість. Бере участь в науково-практичних конференціях, семінарах і симпозіумах.
Консультація 600 грн.
Гастроентеролог
5 років досвіду
9,80
Лікар займається діагностикою та комплексним лікуванням захворювань органів травної системи. Консультує з питань раціонального харчування. Приймає пацієнтів з гастритом, виразкою шлунку, колітом, холециститом, панкреатитом, дискінезією жовчовивідних шляхів та іншими хворобами.
Консультація 600 грн.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Терапевт, Гастроентеролог
19 років досвіду
9,26
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 550 грн.
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Акушер-гінеколог, репродуктолог
16 років досвіду
9,20
Лікар займається лікуванням бузпліддя, консультує з приводу підготовки до вагітності, проводить огляд, призначає лабораторні дослідження. Займається лікуванням хвороб шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 700 грн.
Психотерапевт
19 років досвіду
9,18
Проблеми, якими займається Ольга Святославівна: неврастенія, психосоматози, тривожно-фобічні розлади (панічні розлади),депресії, синдром емоційного вигорання, гостра втрата, емоційна нестабільність, апатія, проблеми у стосунках, проблеми зі статевою приналежністю та сексуальністю. Автор та ведуча курсу «Практична психологія» від Інституту міста Львова. Автор та тренер групових тематичних тренінгів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-22
Консультація 1000 грн.
Офтальмолог
10 років досвіду
9,15
Лікар Шендра Ян Васильович, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області офтальмології, лікує запальні захворювання органа зору. Проводить консультації для пацієнтів стосовно підбору окулярів для зору та лінз. Проводить діагностику зору та процедуру авторефрактометрії, займається лікуванням аномалії рефракції, катаракти, глаукоми, захворювань сітківки та зорового нерва. Досліджує очну тонометрію. Опубліковані різні роботи по очних хворобах як в Україні так і кілька робіт за кордоном.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог
26 років досвіду
9,15
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій вагітності. Допомагає в плануванні, оцінює загальний стан пацієнтки та плода у період виношування дитини. Надає підтримку під час підготовки до пологів, усуває ускладнення в післяпологовий період.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 700 грн.