Лікарі у Львові (Шевченківський)

Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар - акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "NOVO". Надає послуги з лікування захворювань вульвовагініт, гіперплазія ендометрія, дисплазії шийки матки жіночого безпліддя та ін.
Світлана
12 червеня '17р.
Дуже задоволена прийомом в п.Анджели Ярославівни. У мене були незначні відхилення по гормонах. Знаю на прикладі своєї знайомої з подібною ситауцією, коли гінеколог відразу призначив купу гормональних препаратів. Врезультаті, знайома мала проблеми з вагою(. П. Анджела, ж пояснила,що може вплинути на гормональний збій, пояснила чому цей показник є не настільки критичний,щоб одразу призначати лікування і понижувати його. Також порекомендувала обстеження в ендокринолога і перевірку гормонів щитовидної залози.І головне, вона заспокоїла, що все добре, і нема причин переживати)) З рештою, пройшло 4 місяця і все прекрасно!!!Пила лиш вітаміни, призначені нею!
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Евгения
09 січня '17р.
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Консультація 150 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Акушер-гінеколог
29 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з оперативного лікування патологій шийки матки, приймае пологи різної складності, виконує кесарський розтин. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Оля
28 серпня '17р.
Лікувалася в нього в 15році. Немогла завагітніти, були проблеми з кистою. Дуже допоміг,дякуючи йому маємо нашого хлопчика.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Радіолог
Фахівець в області радіології. Надає консультації діагноста. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Володіє сучасними методами діагностики, серед яких ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін.
01.05.2017
30 листопада '-1р.
Малко Олександр робив мені ехокардіографію. Дана діагностика і справді виявилася корисною. Лікар уважний і гарно розбирається в медицині. Він розшифрував результати та поставив діагноз. Думаю, що тепер, лікування буде дієвим та ефективним.
Записатися на прийом1 онлайн запис
УЗД-спеціліст
30 років досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Проводить УЗ-дослідження серця (ехокардіографія), внутрішніх органів, калитки, щитоподібної залози, кульшових суглобів, доплерографію ниркових і сонних артерій, доплер-ехографію у ангіології, від церебральних до периферійних судин. Займається науковою діяльністю, має друковані роботи з питань УЗ-дослідження ендометріозу у дівчаток та підлітків, доплерографічних досліджень патології нирок та ін. Регулярно підвищує свій професійний рівень на семінарах, конференціях — національних та міжнародних.
Милана
10 травня '17р.
Водила к Оксане маму, на диагностику сердца. Могу сказать только хорошее о самом враче, о выполненной ею работе. Ее квалификация не позволяет сомневаться, в качестве результатов. Спасибо.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Терапевт, Гастроентеролог
12 років досвіду
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.
08.05.2017
30 листопада '-1р.
Проблеми з органами травлення почалися у мене в студентські роки. Яріш Тетяна допомогла мені наладити процеси шлунково-кишкового тракту. Також дала багато корисних рекомендацій по харчування. Зараз я вже здорова, завдяки кваліфікованому медику, Яріш Тетяні.
Онколог-гінеколог
25 років досвіду
Лікар-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області онкогінекології. Фахівець з лікування захворювань шийки матки: дисплазії, лейкоплакії, ерозії, раку. Також надає лікарську допомогу при захворюваннях, що передаються статевим шляхом, — хламідіозі, трихомоніазі, уреаплазмозі, мікоплазмозі, герпетичній інфекції та ін. Проводить корекцію стану жінок при менструальних та клімактеричних порушеннях, гормональних розладах. Надає консультації з питань планування сім'ї, вибору контрацепції. Має досвід роботи у клініках США.
Віта
20 травня '17р.
Когда мы с мужем задумались о детях, то встал вопрос поиска профильного специалиста. Друзья нам посоветовали обратиться к Рябининой. После серии анализов и комплексного обследования, мы стали счастливыми родителями. После этого наше сотрудничество не закончилось, сейчас я хочу к ней как к специалисту-гинекологу. Очень ею довольна.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Неонатолог
30 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Уляна
08 листопада '17р.
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Радіолог
Лікар-радіолог другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області рентгенології. Проводить нейрорадіологічні дослідження та радіологічні дослідження м'язево-скелетної системи. Надає консультації діагноста. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Постійно підвищує рівень професійної підготовки, приймає активну участь у роботі Європейського товариства радіологів (питання скелетної радіології), є членом Асоціації радіологів України.
28.04.2017
30 листопада '-1р.
Після серйозної травми я довго був на лікарняному. Проте, повністю відновити здоров’я все ж не вдавалося. Завдяки радіологічним дослідження скелетно-мʼязовоїсистеми, що я зробив у Козицького Богдана, лікарі скорегували моє лікування і тепер я повністю здоровий.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Радіолог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області радіологічної діагностики. Надає консультації діагноста. Володіє різними методами діагностики, серед яких ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін. Проводить розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
25.04.2017
30 листопада '-1р.
Милян Юрій допоміг поставити мені діагноз. Його сучасні методи діагностики визначили всі збої, що відбувалися у моєму уже немолодому організмі. Тепер я проходжу комплексну терапію. Я щиро вдячний Юрію за допомогу в лікуванні. Зараз я почуваю себе на багато краще.
Записатися на прийом2 онлайн записи