Лікарі у Львові (Личаківський район)

Василий
Лікар судинний хірург Мелень Андрій Петрович в місті Львів отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Cудинний хірург! Андрій Петрович кандидат медичних наук, хірург-практик, член Європейської асоціації судинних хірургів! Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Також, він має значний досвід роботи у сфері лікуванні варикозної хвороби, хронічної ішемії нижніх кінцівок, проводить планові та невідкладні хірургічні втручання при патології магістральних судин. Всі пацієнти Андрія Петровича впевнені, що він «на відмінно» подбає про їх здоров’я, забезпечивши ефективне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, флеботромбозу глибоких вен і тромбофлебіту поверхневих, атеросклерозу тощо. У своїх відгуках відзначають його як досвідченого; компетентного; тактовного; уважного; відповідального; скрупульозного та привітного лікаря! Компанія Знак Якості нагородила Андрія Петровича почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо Андрія Петровича! Ви незамінний професіонал своєї справи! Бажаємо вам здоров'я, кар’єрного зростання і безмежних можливостей!
30 липня '19 г.
Надія
Хороший лікар, справжній професіонал своєї справи, консультація та лікування чіткі та адекватні. Дякую
09 липня '19 г.
Наталія
4 роки назад Андрій Петрович став для мене тією єдиною людиною в Україні,яка вислухала і погодилася оперувати мого батька,незважаючи на 5% шансу на життя(аневризма аорти черевного відділу).Дякувати Богу і великому професіоналізму мій тато живий.Наша сім'я безмежно вдячна,що така хороша Людина,лікар від Бога,зустрілася нам у важку годину.Молимося за здоров'я Андрія,нехай Господь посилає йому довгі роки життя!!!
10 червеня '19 г.
Діана
Звернулась до Андрія Петровича, тому що лікар має великий досвід, хороші відгуки. Турбувала біль в ногах, набряки. Зробили узд, призначив лікування та обійшлось без операції. Я дуже вдячна!
30 листопада '-1 г.
Судинний хірург
Лікар Мелень Андрій Петрович, кандидат медичних наук. Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Проводить склеротерапію та мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз та варикозне розширення вен, тромбофлебіт та флебіт. Член європейської асоціації судинних хірургів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Уролог, Сексолог
Лікар займається комплексним лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з фімозом, гідроцеле, орхітом, простатитом, нефритом та циститом. Лікує фімоз і гідроцеле хірургічними методами. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та ультразвукове дослідження органів малого тазу.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Судинний хірург, Флеболог
Викликати лікаря додому
Лікар Трутяк Роман Ігорович – судинний хірург, флеболог. На протязі 9 років займається лікуванням судинних порушень. Спеціалізується на варикозному розширенні судин. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження розвитку тромбозів. Приймає у приватному порядку, виїжджає на дім.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог; онкогінеколог
Постійно бере участь у профільник медичних конференціях, семінарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці патологій органів малого тазу. Проводить доплерометричну оцінку пухлин матки та яєчників, доплерометричну оцінку стану системи матки-плацента-плід. Займається питаннями непліддя, перинатології, дослідженням фетальної гемодинаміки.
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Хірург, Флеболог
Доктор Матішинец Іван Іванович - хірург, флеболог. Досвід роботи 7 років. Лікар другої категорії. Спеціалізується на судинних захворюваннях. Проводить складні операції. Діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку за допомогою сучасних технологій. Розробляє індивідуальні схеми профілактичних заходів. Спеціалізується на варикозному розширенні судин нижніх кінцівок. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Лікування проводить з використанням сучасних технологій та препаратів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Отоларинголог
Основні напрямки практичної роботи : діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані, горла і носа; функціональна, реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані і глотки у дітей та дорослих.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Дерматовенеролог
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець дерматовенеролог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла. Спеціаліст ін’єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмотерапія, полімолочна кислота
Стоматолог-ортодонт
Лікар Андрусейко Ярослав Михайлович пропонує послуги дитячого стоматолога. Проводить консультативний прийом пацієнтів з метою профілактики та лікування профільних захворювань. Здійснює процедуру видалення, лікування та вибілювання зубів, корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду, виправлення прикусу шляхом використання берекет систем. Спеціалізується на пломбування та лікуванні кореневих каналів, лікуванні пародонтозу та на пломбуванні молочних зубів.