Лікарі у Львові (Личаківський)

Ендокринолог
26 років досвіду
Лікар-ендокринолог, доктор медичних наук, проводить УЗ діагностику щитоподібної залози. Проводить лікування цукрового діабету, гіпотиреозу, дифузного зобу, ниркової недостатності.
18 травня '16р.
Долгое время были проблемы связанные с эндокринной патологией. Благодаря доктору Кихтяк я наконец-то избавилась от заболевания и могу жить полноценной жизнью.
17 років досвіду
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
леся
23 травня '17р.
У нас трапився такий випадок мого вуйка привезла швидка з Франківчани бо там відмовилися робити таку операцію бо в нього розірвалась аневризма в животі . Нам порадили лікаря Лєбєдєву.Вона нас прийняла і терміново була зроблена операція.Вуйко після операції був важким бо операція була дуже складною але вижив. І за це наша родина дуже вдячна Світлані Анатоліївній та колективу за врятоване життя нашому вуйкові.Довгик років життя та здоров'я їй і родині за тут чудову роботу повернення людини до життя .Більше таких лікарів для нашої медицини.
Консультація 250 грн.
16 років досвіду
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Консультація 200 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
Уролог, Андролог
26 років досвіду
Роман Зіновійович уролог вищої категорії, надає послуги у сфері урології, володіє повним спектром урологічних ендоскопічних операцій. Займається діагностикою, проводить УЗД, цистоскопію, біопсію. Лікує усі урологічні хвороби.
Аня
19 квітня '17р.
Хороший спеціаліст
Стоматолог-ортопед
19 років досвіду
Зоряна Ярославівна, стоматолог-ортопед другої категорії, магістр ортопедичної стоматології, спеціалізується на всіх видах ортопедичного лікування, мікропротезування, протезування на імплантатах.
Вера
06 серпня '16р.
Пигович – внимательный и очень тактичный стоматолог. Ей можно доверить свои проблемы – найдет лучшее решение и поможет безболезненно избавиться от любых болезней зубов.
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
Педіатр
36 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-педіатр вищої категорії, спеціалізується на лікуванні дитячих інфекційних та соматичних захворювань. Проводить лікування та профілактику краснухи, вітрянки, кору, грипу, свинки та інших захворювань.
Карина
20 вересня '16р.
Галина Петровна опытнейший педиатр, поэтому я с ребенком решила обратиться именно к ней. Милейшая женщина и специалист прекрасный, приятно было лечиться под ее наблюдением.
Консультація 180 грн.
18 років досвіду
Павло Петрович лікар судинний хірург, спеціалізується на лікуванні варикозу вен нижніх кінцівок, трофічних виразок. Робить флебосклерооблітерацію, кросектомію та мініфлебектомію, пункції артерій. Спеціалізується на лікуванні хвороб нижніх кінцівок.
Юлія
22 жовтня '16р.
Довго налаштовувалася і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило, що оперував Киричок - класний хірург і людина хороша.
Судинний хірург, Флеболог
28 років досвіду
Професор судинний-хірург, спеціалізується у сфері флебології. Проводить широкий спектр операцій на судинах. Здійснює консультативний прийом, лазерне лікування вен, склеротерапія, хірургічні втручання на аорті, сонних артеріях, хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Галина
02 вересня '16р.
Прекрасный доктор, который помог моему отцу победить болезнь. Большое Вам спасибо за оказанную помощь. Успехов и вдохновения Вам!
Консультація 300 грн.
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
Стоматолог
11 років досвіду
Лікар-стоматолог Руслан Миколайович, надає реабілітацію пацієнтам з проблемами зубощелепної системи, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен.
Рита
05 лютого '17р.
Во время чистки зубов десна постоянно кровили. Обратилась к Руслану Николаевичу. После осмотра врач рекомендовал средства по уходу за деснами. Медикаментозное лечение, использование Дента геля сняли воспаление с десен и уменьшили их кровоточивость. Очень благодарна стоматологу Подгородецкому за лечение.
Записатися на прийом
Сімейний лікар
7 років досвіду
Лікар сімейної практики, спеціалізується на лікуванні і профілактиці хвороб внутрішніх органів, серця. Практикує лікування захворювань крові. Має досвід в невідкладній медицині там гематології.
Антон
18 травня '16р.
Хороший врач. Привлекательная и приятная женщина) Спасибо за эффективное лечение!
Записатися на прийом
Консультація від 700 грн.