Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі логопеди у Львові

Послуга Ціна
Консультація логопеда в кліниці «Медікавер» 325

Логопед — лікар, який допомагає нормалізувати вимову, виправити мовленнєві дефекти, розширити запас слів, закласти необхідні навички комунікації.

Питання про звернення до логопеда постає у батьків дошкільняти, коли його відхилення у мовленнєвому розвитку стає явним.

Як правило, перший похід до логопеда припадає на півроку-рік. Наступні симптоми за віком вказують на відставання у мовленні.

  • 1-3 роки. Відсутність реакції дитини на звернення. У рік словниковий запас дитини складає не менше 8-10 слів, а до 2 років малюк активно використовує слова для висловлення своїх думок. У 2,5-3 роки дитина вміє об’єднувати декілька слів у прості, але усвідомлені речення.
  • 3 роки. Порушенням вважають неправильну вимову простих слів, підвищене слиновиділення, яке уже минає до цього віку, неспроможність з’єднати склади у слова, самостійне скорочення слів, ковтання закінчень, приголосних літер./li>
  • 4 роки. Симптоми відхилення ˜— нечітка вимова, неправильне відмінювання слів, використання придуманих закінчень, зміна темпу мовлення (нерозбірливо швидко чи повільно монотонно), гугнявість під час спілкування.
  • 5-6 років. До цього віку у дитини формується повноцінне доросле мовлення, побудова складних речень різної інтонації. Симптомы мовленнєвого відставання — зміна порядку слів у реченні, їх побудова із помилками, неузгодженість у роді, відмінку, числі. Також потрібно слідкувати за такими дефектами мовлення, як заїкання, шепелявість, гаркавість, які є приводом для звернення до логопеда і у дорослому віці.

Якщо вказані вікові рамки не співпадають із поточною ситуацією, необхідно звернутися до логопеда. Під час консультації спеціаліст розпочне діагностику із звичайної бесіди, протягом якої встановить ту чи іншу ваду мовлення, дослідить словниковий запас, встановить масштаб патології. Підібрати кращого логопеда ви можете на сайті likarni.com.

Масажист, Логопед
9,98
Дитячий лікар
Масажист, проводить сеанси масажу класичного, лікувального, гемолімфодренажного, а також кінезіотерапію, фізичну реабілітацію. Проводить корекцію мови у дітей.
Михаил
18 вересня '16р.
8
Назначенный курс массажа помог. Огромное спасибо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Невролог
15 років досвіду
9,98
Дитячий лікар
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Олена
08 серпня '16р.
8
Вікторія Віталіївна знає свою роботу досконало. Ми вчасно звернулись до неї з сином та отримали кваліфіковану допомогу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 250 грн.
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Невролог
14 років досвіду
9,98
Дитячий лікар
Лікар-невролог вищої категорії, проводить лікування дітей з ураженнями ЦНС. Лікує епілепсією і епілептичні синдроми, невротичні розлади. Проводить відновлювальну терапію дітей з затримкою психомовного розвитку.
Світлана
23 жовтня '16р.
7
Попович першокласний невролог, вміє обрати оптимальні методи лікування навіть в складних ситуаціях. Її професійна допомога моїй дочці була дуже доречною.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський