Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Логопеди у Львові

Консультація логопеда в кліниці «Шпиталь Шептицького» 750 грн

Логопед — лікар, який допомагає нормалізувати вимову, виправити мовленнєві дефекти, розширити запас слів, закласти необхідні навички комунікації.

Питання про звернення до логопеда постає у батьків дошкільняти, коли його відхилення у мовленнєвому розвитку стає явним.

Як правило, перший похід до логопеда припадає на півроку-рік. Наступні симптоми за віком вказують на відставання у мовленні.

  • 1-3 роки. Відсутність реакції дитини на звернення. У рік словниковий запас дитини складає не менше 8-10 слів, а до 2 років малюк активно використовує слова для висловлення своїх думок. У 2,5-3 роки дитина вміє об’єднувати декілька слів у прості, але усвідомлені речення.
  • 3 роки. Порушенням вважають неправильну вимову простих слів, підвищене слиновиділення, яке уже минає до цього віку, неспроможність з’єднати склади у слова, самостійне скорочення слів, ковтання закінчень, приголосних літер./li>
  • 4 роки. Симптоми відхилення ˜— нечітка вимова, неправильне відмінювання слів, використання придуманих закінчень, зміна темпу мовлення (нерозбірливо швидко чи повільно монотонно), гугнявість під час спілкування.
  • 5-6 років. До цього віку у дитини формується повноцінне доросле мовлення, побудова складних речень різної інтонації. Симптомы мовленнєвого відставання — зміна порядку слів у реченні, їх побудова із помилками, неузгодженість у роді, відмінку, числі. Також потрібно слідкувати за такими дефектами мовлення, як заїкання, шепелявість, гаркавість, які є приводом для звернення до логопеда і у дорослому віці.

Якщо вказані вікові рамки не співпадають із поточною ситуацією, необхідно звернутися до логопеда. Під час консультації спеціаліст розпочне діагностику із звичайної бесіди, протягом якої встановить ту чи іншу ваду мовлення, дослідить словниковий запас, встановить масштаб патології. Підібрати кращого логопеда ви можете на сайті likarni.com.

Хто такий логопед?
3
8,0
10
Ганна
Син має певні проблеми з розвитком мовлення. За порадою колеги звернулися по допомогу до Соломії Ігорівни. Займаємося у неї уже півроку і позитивна динаміка дуже радує. Особливо подобається її комплексний підхід до проблеми.
25 лютого '19 г.
10
Іванка
Пані Оксана Попроціка - масажист. З дитинсва професійно займаюся спортом, тому часто отримую пошкодження та травми, після яких просто необхідна фізична реабілітація. Поєднання сеансів масажу та реабілітації в найкоротший термін повертає на корт.
23 червеня '18 г.
9
Жанна
Пані Оксана Папроцька щирий дитячий лікаю та висококласний логопед. Син навчається в 9 класі, ще з дитинства мав проблеми з вимовою, особливо якщо хвилювався. Тривалі заняття зі шкільним логопедом та психологом не давали жодних результатів. Звернулися до пані Тетяни, яка за короткий час знайшла спільну мову з дитиною, і заняття почали приносити свої позитивні результати. Дякую за чудову роботу.
04 липня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Логопед
12 років досвіду
8,35
Дитячий лікар
Масажист, проводить сеанси масажу класичного, лікувального, гемолімфодренажного, а також кінезіотерапію, фізичну реабілітацію. Проводить корекцію мови у дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 670 грн.
Логопед
17 років досвіду
8,05
Дитячий лікар
Соломія Ігорівна спеціалізується в області логопедії. Займається діагностикою та лікуванням порушень мовлення. Виконує логопедичний масаж. Коригує деякі аспекти психічної діяльності і сенсомоторного розвитку: дрібну моторику верхніх кінцівок, зорове сприйняття, пам'ять, слухову уважність.
Логопед
33 роки досвіду
7,00
Дитячий лікар
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 770 грн.