Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Івано-Франківську

10
9,0
10
Андрій
Рекомендую Віталія,ніколи не любив походи до стоматолога,але у Віталіка відчував себе комфортно,мені ставили пломбу та провели чистку зубів,в приємній атмосфері навіть не зауважив як все закінчилось. Він надав мені рекомендації по догляду за зубами безкоштовно,2 роки зуб не турбує. Дякую.
30 листопада '-1 г.
8
Олена
Гарного мануального терапевта шукала довго. Потрапивши один раз на прийом до Іллі Івановича, ходжу до нього на протязі декількох років. Один курс процедур допомагає мені забути про болі в спині на кілька місяців. Дуже досвідчений та професійний лікар.
05 березеня '19 г.
10
Світлана Д.
Ось і закінчилася моя епопея з встановлення зубних імплантів. Дякую долі, що потрапила саме до Віталія Ігоровича. Чуйна, уважна людина, фахівець від бога. Ви робите людей щасливими. Величезна Вам за це подяка.
11 березеня '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Стоматолог, Пластичний хірург
11 років досвіду
9,10
Доктор стоматолог, специализируется на современных методах лечения пульпита, кариеса, периодонтита. Специалист в установлении зубных имплантов, контурной пластике лица (удаление морщин, коррекция контура и объема губ). Демкив Виталий Игоревич оказывает помощь пациентам с заболеваниями пародонтоза и стоматита.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація від 100 грн.
Івано-Франківськ вул. Чорновола, 101
Ортопед-травматолог, Вертебролог
13 років досвіду
8,90
Лікар володіє методами мануальної терапії, проводить ортопедичну корекцію методом «короткого важеля», редресацію суглобів, м'язово-фасциальні релізи, постізометричну релаксацію скелетних м'язів. Вправляє вивихи та переломи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-22
Консультація 460 грн.
Уролог, андролог, сексопатолог
28 років досвіду
8,60
Лікар уролог, андролог, сексопатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Володимир Іванович спеціалізуется на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як цистит, сечокам'яна хвороба, уретрит передчасне сім'явиверження, простатит, аденома простати та ін. Лікар проводить ударно-хвильову терапію, лікування апаратом Tempro.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 550 грн.
Гастроентеролог
50 років досвіду
8,55
Лікар гастроентеролог вищої категорії. Людмила Віталіївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Лікує такі захворювання як, хронічний гастрит, виразки шлунку, синдром подразненого кишечника, холецистит, функціональна диспепсія, дискінезія жовчовивідних шляхів, целіакія, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт та ін. Людмила Віталіївна проводить збір анамнезу, огляд пацієнта і надає рекомендації щодо харчування. За необхідності призначає додаткові аналізи чи обстеження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 500 грн.
Офтальмолог, дитячий офтальмолог
10 років досвіду
8,55
Дитячий лікар
Лікар Гуйван Віта Анатоліївна спеціалізується на дорослій та дитячій офтальмології. Займається діагностикою та лікуванням патологій органів зору, проводить корекцію окулярної та контактної рефракції. Спеціалізується на лікуванні глаукоми та вторинної катаракти, досліджує аномалії рефракції. Лікує запальні хвороби органів зору, катаракту, глаукому та захворювання сітківки.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Стоматолог
38 років досвіду
8,55
Врач стоматолог, высшей квалификационной категории, специализируется в хирургической, терапевтической и ортопедической стоматологии. Оказывает услуги по диагностике и лечению заболевания СОПР, кариеса, периодонтита и пульпита. Специалист с большим опытом работы в протезировании и имплантации зубов.Демкив Игорь Миронович член Ассоциации стоматологов Украины.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація від 100 грн.
Івано-Франківськ вул. Чорновола, 101
Офтальмолог
9 років досвіду
8,40
Лікар Перегінець-Соф'як Катерина Іванівна спеціалізується на дорослій офтальмології. Провідний спеціаліст у виконанні процедури оптометрії та контактній корекції. Консультує пацієнтів, володіє всіма сучасними методами діагностики та лікуванні патологій органів зору. Проводить лазерне та хірургічне лікування астигматизму, катаракти та глаукоми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дерматолог
13 років досвіду
8,00
Дитячий лікар
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на дерматології, трихології, класичній та апаратній косметології. Виконує контурну пластику. Проводить чистку обличчя, пілінг обличчя. Консультує з питань догляду за шкірою обличчя.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 800 грн.
Дерматолог-косметолог
11 років досвіду
8,00
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри. Виконує чищення обличчя. Спеціалізується на контурній пластиці, лазерній епіляції, мезотерапії та біоревіталізації. Приймає пацієнтів з вугровою хворобою, постакне, куперозом та пігментацією. Консультує з питань догляду за шкірою обличчя.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 200 грн.
Івано-Франківськ вул. Страчених українських націоналістів 7А
Стоматолог
18 років досвіду
7,55
Доктор ФолоТалал специализируется в области стоматологии, имеет 12-летний опыт. Доктор оказывает помощь в лечении кариеса, пародонтита, коррекции прикуса, реставрации зубного ряда, протезировании зубов, проведению профилактических процедур. Избавляет пациента от кровоточивости десен, неприятного запаха из ротовой полости.
Консультація від 200 грн
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23 В