Лікарі у Львові (Франківський)

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
28 лютого '17р.
Прекрасный человек, квалифицированный специалист. Хотелось бы выразить огромную благодарность за оказанную помощь.
Консультація 150 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
Ірина Ярославівна є спеціалістом вищої категорії у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.
Яресько
20 лютого '17р.
Воспользовались с мужем услугами врача-репродуктолога Кожема Ирины Ярославовны. Теперь нашему счастью нет предела. Советуем всем, у кого есть проблемы с рождением ребенка, обращайтесь к Ирине Ярославовне.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 300 грн.
УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
Лікар УЗ-діагностики вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається проведенням ультразвукових досліджень з оцінкою стану внутрішніх органів та систем. Закінчив Львівський ордена Дружби народів державний медичний університет.
21 серпня '16р.
Рекомендую. Диагностика быстрая и качественная.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Дерматолог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Христина
23 березеня '17р.
Гарно прокунсультувала і ефективно пролікувала. Велике дякую
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Хірург, Пластичний хірург
42 роки досвіду
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Тетяна
09 січня '17р.
Хірург від Бога.Я дуже рада що звернулась саме до Генадія Марковича.Задоволена роботою,дуже дякую Вам за Вашу працю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Сімейний лікар, Педіатр
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
АННА
22 грудня '16р.
Чудовий спеціаліст!!!
Отоларинголог
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар отоларинголог вищої категорії. Займається лікуванням запальних процесів ЛОР-органів, проводить ендоскопічні та малоінвазивні втручання на ЛОР-органах, виконує естетично-реконструктивні операції носа. Закінчив Ужгородський державній університет.
Григорий
09 лютого '17р.
Я занимаюсь боксом, потому травмы это мои постоянные спутники. Однажды во время спарринга мне сломали нос, чем нарушили его основные функции. Восстанавливал я нос у Владимира Михайловича, он прекрасно справился с поставленной задачей, работу выполнил качественно, мне кажется, даже лучше чем было.
Дерматовенеролог
15 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Софья
13 вересня '16р.
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
Консультація 350 грн.
Травматолог, Ортопед
13 років досвіду
Лікар травматолог-ортопед першої категорії, займається лікуванням переломів за допомогою титанічних еластичних пластин, малоінвазивних хірургічних втручань при переломах кісток. Також допомогає пацієнтам з проблемами клишоногості та плоскостопості.
30 березеня '17р.
Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу. Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу. Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
Записатися на прийом19 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
15 років досвіду
Лікар першої категорії, акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, кандидат медичних наук. В сферу практичної діяльності лікаря входить лікування хвороб гінекологічного профілю. всебічна терапія інфекційних та запальних процесів, лікування ендометріозу, патології шийки матки, нормалізація менструального циклу, консультації з приводу безпліддя, планування та ведення вагітності. Проводить УЗД у всіх триместрах вагітності, доплерометричне обстеження фетоплацентарного кровоплину, дослідження біофізичного профілю плода.
Іларія
15 червеня '16р.