Лікарі у Львові (Залізничний)

Стоматолог-хірург
17 років досвіду
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на наданні послуг в сфері хірургічної стоматології. Лікар проводить видалення зубів, доброякісних новоутворень, резекцію коренів та інші процедури.
Орест
09 січня '17р.
Довелось рік назад відвідати цього лікаря,але на той момент не було можливості залишити свій відгук.Дякую пане Яреме,що Ви є більше би таких лікарів!Дякую сайту за можливість лишити свій відгук!
Стоматолог-ортодонт
17 років досвіду
Лікар стоматолог-ортодонт другої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології та ортодонтії, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зубів та ясен. Проводить корекцію зубного ряду за допомогою брекетів та пластин.
Аліна
10 вересня '16р.
Проходила у лікаря Дерейко курс лікування, результатом залишилась дуже задоволена. Щиро вдячна за надану допомогу!
Дитячий лікар
Лікар-стоматолог, здійснює лікування захворювань зубів у дітей. Проводить діагностику порушень цілісності і функцій зубів і щелеп.
01 жовтня '16р.
Очень приятная доктор, которая понимает, что она работает с детьми. Подход к ребенку с первых минут приема нашла. Лечение провела быстро и качественно. Очень благодарны ей за помощь!
Стоматолог-ортопед
17 років досвіду
Лікар стоматолог-ортопед, спеціалізується на реставрації зубів (художня), протезуванні зубів будь-якого рівня складності.
Сергей
08 листопада '16р.
Толковый врач! Рекомендую!
21 рік досвіду
Лікар другої категорії стоматолог-терапевт, займається лікуванням карієсу та інших захворювань і будь-яких ускладнень, проводить лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота.
Віталіна
07 вересня '16р.
Дуже відповідальна. Провела лікування на вищому рівні. Дякую.
20 років досвіду
Лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на терапії. Проводить лікування і профілактику захворювань ротової порожнини.
Ярослава
11 вересня '16р.
Звернулась до лікаря по рекомендації знайомих — вони вже давно до неї ходять. Дійсно чудова лікарка. На прийомі все дуже детально розповіла і провела необхідне лікування. Я задоволена вибором лікаря.
14 років досвіду
Лікар другої категорії, є спеціалістом в терапевтичній стоматології. Здійснює лікування зубів, навколозубних тканин, запалень ясен, зубних каналів.
Artem
16 січня '17р.
Дуже хороший лікар, був уже декілька разів , і як тільки піду.. ще й не далеко від мого місця проживання!!! спасибі
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог
Романів Назар лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням хвороб зубів та ясен. Проводить консультації пацієнтів з питань догляду за ротовою порожниною.
Андрій
10 листопада '16р.
Романів дуже кваліфікований стоматолог. Я отримав задоволення від якості його роботи.