Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі у Львові (Залізничний район)

151
10
10
Микола
Ірина Ігорівна дійсно хороший і відповідальний лікар своєї спеціальності, і просто хороша людина...
30 листопада '-1 г.
10
Мария
Дякую Ірині Ігорівні Грисьо за професіоналізм , терпіння і чуйність. Допомогла моїй бабусі, хоча інші лікарі говорили, що нічим допомогти не можуть. Побільше б таких лікарів!
17 лютого '22 г.
10
Руслан
Давно хотіли потрапити на прийом до Ірини Ігорівни Грисьо. Коли дізнались, що є така можливість в «Норімед плюс» , одразу записались разом з чоловіком. Залишились дуже задоволені. Дуже розумна, уважна до деталей лікар.
16 лютого '22 г.
9
Борис
Грисьо Ірина Ігорівна – найкращий невропатолог з усіх, до кого довелося звертатися. Прекрасний діагност. Вдячний за професіоналізм.
15 лютого '22 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Невропатолог
16 років досвіду
10
Викликати лікаря додому
Лікар надає допомогу пацієнтам з неврологічними та вертебрологічними захворюваннями. Лікує головний біль (мігрень, головний біль напруги, тригемінальні цефалгії), головокружіння, неврити, невралгії, хворобу Паркінсона, хворобу Альцгеймера, полінейропатії демієлінізуючи/метаболічні, ускладнення ішемічного інсульту, атаксії різного генезу, радикулопатія (дорсопатія), тунельні невропатії, панічні атаки,вегетативна дистонія, грижі диску, протрузії, розсіяний склероз, тривожні синдроми, соматоформна дисфункція вегетативної нервової системи, порушення сну, безсоння, дегенеративно-деструктивні захворювання хребта (цервікалгії, радикулопатії, дорсалгії), болі в шийному, грудному, поперековому відділі хребта, працює з неврологічними ускладненнями у пацієнтів із COVID-19. Володіє техніками: мануальна терапія, голкорефлексотерапія, кінезотейпування, кінезотерапія, методика NEURAC.
Записатися на прийом22 онлайн записи
Консультація 900 грн.
Лікар хірург-флеболог, УЗД фахівець
20 років досвіду
10
Олег Юрійович хірург-флеболог, а також фахівець ультразвукової діагностики. Успішно лікує варикоз, трофічні виразки. Займається склеротерапією телеангіектазій (судинні зірочки). Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. Працює за сучасними технологіями, використовує на практиці новітні технології. Розробляє індивідуальні схеми лікування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-22
Консультація 700 грн.
Невропатолог, вертберолог
17 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар надає допомогу пацієнтам з неврологічними та вертебрологічними захворюваннями. Проводить процедури по нейростимуляції. В роботі використовує методику ударно-хвильової терапії. Лікує головний біль напруги, невралгії, хворобу Паркінсона, панічні атаки, грижі диску, протрузії, дегенеративно-деструктивні захворювання хребта, болі в шийному, грудному, поперековому відділі хребта.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-22
Консультація 900 грн.
Хірург-проктолог, УЗД фахівець
12 років досвіду
9,62
Лікар займається лікуванням проктологічних захворювань хірургічними та консервативними методами. Проводить видалення геморою та висічення анальної тріщини. Виконує ультразвукове дослідження щитовидної залози. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Консультація 700 грн.
Психолог
13 років досвіду
9,60
Світлана Анатоліївна - є засновниця студії, психолог, кандидат в психотерапевти, проводить психологічну корекцію й психотерапію для підлітків та дорослих з приводу панічних атак, фобій, біполярних розладів, всіх тривожних розладів, депресії, ОКР, соціофобій, психосоматичні захворювання. Психологічні консультації з приводу кризових станів, розлучень, втрати, проблем з комунікацією й самооцінкою. Бізнес тренінги. Групова терапія.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-22
Консультація 1200 грн.
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8) р.Залізничний
Ортопер, ортопед-травматолог, вертебролог, мануальний терапевт, лікар спортивної медицини, дитячий ортопед
23 роки досвіду
9,55
Дитячий лікар
Олександр Сергійович Гомон спеціалізується в галузі травматології, ортопедії та вертебрології. Займається комплексною діагностикою та лікуванням артриту, артрозу, сколіозу, міжхребцевих гриж. Проводить реабілітацію пацієнтів після травм різного ступеню важкості, ендопротезування та артроскопії. При терапії захворювань опорно-рухового апарату використовує сучасні медикаментозні та немедикаментозні методи, мануальну корекцію, блокади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Консультація Первинна – 850 грн Повторна консультація – 600 грн
Психолог
15 років досвіду
9,50
Дитячий лікар
Спеціаліст лікує психосоматичні розлади, тривожність, депресивні стани, безсоння. Працює з самооцінкою, почуттям провини, психологічними травмами, конфліктами в сімейному житті. Проводить консультації щодо готовності дітей шестирічного віку до школи, допомагає підліткам визначитися з вибором професії.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 1000 грн.
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8) р.Залізничний
Психолог
12 років досвіду
9,45
Психолог Войцеховська Оксана Володимирівна займається вирішенням таких проблем, як психологічні бар'єри (страх, тривога, невпевненість, сором, почуття провини), сімейні проблеми, психосоматичні розлади, переживання втрати та депресивні стани, самопізнання, самореалізація.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 1200 грн.
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8) р.Залізничний
Ортопед-травматолог
22 роки досвіду
9,45
Лікар займається діагностикою та лікуванням хвороб опорно-рухового апарату. Також приймає пацієнтів з переломами, вивихами, деформаціями стоп. Лікує остеохондроз, плоскостопість, клишоногість, сколіоз, кіфоз та лордоз. Спеціалізується на остеосинтезі. Бере активну участь в міжнародних конференціях, семінарах та симпозіумах.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-22
Консультація 700 грн.
Акушер-гінеколог
15 років досвіду
9,35
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. Здійснює ведення вагітності. Виконує обробку шийки матки. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, кольпоскопію та УЗД органів малого таза. Лікує кісти яєчників, ендометрит, ендометріоз, сальпінгіт та гінекологічні травми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 700 грн.