Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі дерматологи у Рівному

Послуга Ціна
Консультація дитячого дерматолога в кліниці «АНІКО» 180
Дерматолог
8,53
Дерматолог вищої категорії Демедюк Адріана Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань, що викликані інфекційними або зовнішніми факторами навколишнього середовища. Надає консультацію відносно стану здоров’я хворого. Займається лікуванням грибкових уражень шкіри та нігтів. Успішно лікує псоріаз, екзему, себорею. Сучасними методами проводить лікування контактного та атопічного дерматитів, які призначає тільки після отриманих та проаналізованих результатів медичного обстеження. Надає подальшу консультацію після лікування для профілактики та попередження повторного виникнення хвороби.
Андрей
27 лютого '17р.
10
Псориаз сложное заболевание, никогда не думал, что это может коснуться и меня. Благодаря Андриане Васильевне я справился с прогрессирующим псориазом. Сейчас врач добился стойкой ремиссии. Выполняю все рекомендации, строго придерживаюсь лечения и результат на лицо. спасибо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-28
Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
8,15
Дерматовенеролог спеціалізується на роботі із захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає косметологічні та дерматовенерологічні консультації. Проводить мезотерацію, лікувальні процедури для боротьби з акне. Використовує ін’єкції бутолотоксина для досягнення результату в покращенні зовнішнього вигляду шкіри. Займається очищенням обличчя від омертвілих клітин шкіри та проводить контурну пластику.
Арина
21 липня '16р.
9
Процедуры приятные и эффективные))
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Мірющенка, 31 (новобудова навпроти міської лікарні, 2 пов.)
Дерматолог
8,10
Дерматолог кваліфікований медичний працівник, який працює з різноманітними захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає лікувальні послуги хворим на екзему, контактний дерматит, псоріаз, акне. Проводить процедури задля усунення грибкового ураження шкіри, нігтів. Консультує щодо догляду за шкірою, профілактики інфекційних заражень. Проводить огляд для виявлення уражень, визначення способів боротьби із недугом, нормалізації діяльності шкіри.
Сергей
04 липня '16р.
9
Хороший доктор, ответственный профессионал своего дела.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Дерматовенеролог
28 років досвіду
8,10
Дерматовенеролог, що досягла наукового ступеня «Доктор медичних наук», професор. Лікар проводить консультаційну роботу щодо загального стану шкірного покрову, профілактичну діяльність для попередження зараженням різними інфекціями. Надає послуги з лікування від хламідіозу, геніального герпесу, акне, псоріазу, екземи. Працює з пацієнтами, які мають різноманітні види ураження шкіри, призначає лікувальні процедури.
Юрий
14 липня '16р.
8
Внимательный и опытный врач. Лечение прошло хорошо, сейчас чувствую себя отлично.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Дерматолог
7,85
Дерматолог вищої категорії Єгер Олександр Йосипович спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри. Проводить консультацію відносно стану здоров’я пацієнта на всіх етапах розвитку хвороби. Спеціалізується на лікуванні акне та постакне, псоріазу, атопічного та контактного дерматитів. Володіє сучасним обладнанням, тому дуже швидко та безболісно діагностує захворювання шкіри та в індивідуальному порядку призначає відповідну терапію. Проводить лікування грибкових уражень шкіри та нігтів. Виявляє супутні хвороби, що можуть бути причинами виникнення висипів на поверхні тіла людини. Визначає ступінь ураження шкіряної поверхні. Надає подальшу консультацію відносно стану вже вилікованого пацієнта.
Константин
07 серпня '16р.
9
Лечил высыпание на коже. Есть результат. Спасибо врачу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-28
Рівне б-р Богдана Хмельницького, 3
Дерматовенеролог
6 років досвіду
7,40
Лікар Дзюбенко Аліна Олегівна надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями шкіри та венеричними хворобами. Дерматовенеролог займається лікуванням акне, екземи, псоріазу, нетипового дерматиту. Також працює з хворими на хламідіоз, призначає заходи щодо усунення інфекції. Має кваліфікацію косметолога. Проводить консультації по догляду за шкірою, профілактиці та боротьбі із венеричними захворюваннями.
Галина
06 вересня '16р.
9
Чудова лікарка, уважна та обережна. Моя шкіра вкінці кінців здорова.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Дерматовенеролог, Косметолог
6 років досвіду
6,48
Лікар Гумінська Ольга Петрівна кваліфікований професіонал в області дерматології, венерології, косметології. Надає медичні послуги щодо омолодження шкірного покрову із застосуванням лазеру. Отримала дозвіл на право працювати з препаратом «диспорт». Використовує на практиці ін’єкції бутулотоксина для досягнення естетичного вигляду. Проводить контурну пластику.
Лариса
11 лютого '17р.
8
Лазерное омоложение мне рекомендовала косметолог Гуминская. Ольга Петровна прекрасно справилась с задачей. В результате я сбросила около 10 лет своего возраста. Теперь от комплиментов кружится голова. Обязательно приду на другие процедуры по омоложению.
Записатися на прийом
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
5,60
Лікар Бондар Тетяна Вікторівна займається лікуванням захворювань, що відносяться до дерматовенерології. Отримала кваліфікацію косметолога. Проводить сеанси мезотерапії обличчя та очей. Для досягнення максимального лікувального ефекту на практиці використовує ін’єкції бутулотоксина. Призначае медичні процедури для лікування акне, екземи, псоріаза та уражень шкіри, спричинених грибковими інфекціями.
Ірина
23 травня '17р.
2
Відвідувала "спеціаліста" в клініці Хміля у свій час. Після процедур почалося підшкірне висипання по усьому обличчю. Лікарка відмовилася взагалі зі мною говорити і її єдиний аргумент був, що "такого раніше не бувало і не може бути, що таке сталося".
Записатися на прийом3 онлайн записи
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б