Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі дерматологи у Рівному

Послуга Ціна
Консультація дитячого дерматолога в кліниці «АНІКО» 200
10
8,0
Дерматолог
8,62
Дерматолог вищої категорії Демедюк Адріана Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань, що викликані інфекційними або зовнішніми факторами навколишнього середовища. Надає консультацію відносно стану здоров’я хворого. Займається лікуванням грибкових уражень шкіри та нігтів. Успішно лікує псоріаз, екзему, себорею. Сучасними методами проводить лікування контактного та атопічного дерматитів, які призначає тільки після отриманих та проаналізованих результатів медичного обстеження. Надає подальшу консультацію після лікування для профілактики та попередження повторного виникнення хвороби.
Оксана
20 лютого '18р.
10
ДЯКУЮ,!!!!!!Досвідчений і приємний лікар.!!!!!!!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-24
Дерматовенеролог, Косметолог
10 років досвіду
8,15
Дерматовенеролог спеціалізується на роботі із захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає косметологічні та дерматовенерологічні консультації. Проводить мезотерацію, лікувальні процедури для боротьби з акне. Використовує ін’єкції бутолотоксина для досягнення результату в покращенні зовнішнього вигляду шкіри. Займається очищенням обличчя від омертвілих клітин шкіри та проводить контурну пластику.
Арина
21 липня '16р.
9
Процедуры приятные и эффективные))
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-24
Рівне вул. Мірющенка, 31 (новобудова навпроти міської лікарні, 2 пов.)
Дерматолог
8,10
Дерматолог кваліфікований медичний працівник, який працює з різноманітними захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає лікувальні послуги хворим на екзему, контактний дерматит, псоріаз, акне. Проводить процедури задля усунення грибкового ураження шкіри, нігтів. Консультує щодо догляду за шкірою, профілактики інфекційних заражень. Проводить огляд для виявлення уражень, визначення способів боротьби із недугом, нормалізації діяльності шкіри.
Сергей
04 липня '16р.
9
Хороший доктор, ответственный профессионал своего дела.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Дерматолог
7,85
Дерматолог вищої категорії Єгер Олександр Йосипович спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань шкіри. Проводить консультацію відносно стану здоров’я пацієнта на всіх етапах розвитку хвороби. Спеціалізується на лікуванні акне та постакне, псоріазу, атопічного та контактного дерматитів. Володіє сучасним обладнанням, тому дуже швидко та безболісно діагностує захворювання шкіри та в індивідуальному порядку призначає відповідну терапію. Проводить лікування грибкових уражень шкіри та нігтів. Виявляє супутні хвороби, що можуть бути причинами виникнення висипів на поверхні тіла людини. Визначає ступінь ураження шкіряної поверхні. Надає подальшу консультацію відносно стану вже вилікованого пацієнта.
Volia
13 вересня '17р.
10
Большое спасибо Александру Йосиповичу за консультацию и лечение, есть результат! Рекомендую всем!!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-24
Рівне б-р Богдана Хмельницького, 3
Дерматовенеролог
7 років досвіду
7,40
Лікар Дзюбенко Аліна Олегівна надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями шкіри та венеричними хворобами. Дерматовенеролог займається лікуванням акне, екземи, псоріазу, нетипового дерматиту. Також працює з хворими на хламідіоз, призначає заходи щодо усунення інфекції. Має кваліфікацію косметолога. Проводить консультації по догляду за шкірою, профілактиці та боротьбі із венеричними захворюваннями.
Інна
11 травня '18р.
9
Довелося стикнутися з даним ліікарем і мені) правда ходила я до неї не в оксфорд медікал а в клініку 4Д, дуже споодобалося, що лікар швидко вирішила мою проблему зі шкірою
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Симона Петлюри, 19