Лікарі дерматологи в Вінниці

Консультація дерматолога (доктор медичних наук) в кліниці «Хелс Клінік» 250
Консультація дерматолога в кліниці «Берегиня» 200
Консультація дерматовенеролога в кліниці «Центр-В» 250
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Анжела
09 січня '17р.
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
Дерматолог
26 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор Кравцова Ірина Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дерматології, займається вивченням будови, функцій і захворювань шкіри. Проводить консультації для пацієнтів з різними ураженнями шкіри Лікує вугровий висип, кропив'янку, грибкові ураження шкіри, атопічний дерматит, екзему.
Олена
04 січня '17р.
Мені довго не вдавалося позбутися дерматиту. Завдяки правильно поставленому діагнозу Іриною Петрівною, мені вдалося впоратися з хворобою. Кравцова визначила, що дерматит у мене алергічної природи. Вона призначила мені комплексне лікування, а також дієту. Зараз моє самопочуття набагато краще.
Консультація 220 грн.
17 років досвіду
Лікар першої категорії Наліжитій Андрій Андрійович спеціалізується в області дерматовенерології. Надає повну консультацію з приводу стана шкіри та її уражених ділянок, а також волосся, слизової оболонки, зовнішніх статевих органів та нігтів. Проводить комплексну діагностику, застосовуючи дерматоскопію. Займається лікуванням різних типів дерматиту, враховуючи контактний, атопічний, себорейний. Лікує папіломи, вітиліго, акне і постакне, генітальний герпес, гострі кондиломи, слідкує за станом підозрілих родимок. Окрім того, спеціалізується на лікуванні грибкових уражень шкіри та нігтів, що робить з лікаря фахівця високого рівня.
Віка
31 січня '18р.
Поставити діагноз лікар не зміг, порекомендував звернутись до іншого лікаря в диспансер!
Шановний Віктор Борисович, доброго дня. Дякуємо за звернення. Ви були на консультації у лікаря - дерматолога 18.01.2018р. З поглядів медичної етики, ми не можемо розмістити конфіденційну інформацію стосовно Вашого стану здоров`я та діагнозу на публічному порталі. Пропонуємо Вам, для отримання більш чіткої та детальної інформації, повторну безкоштовну консультацію за попереднім записом за тел: (067) 507-49-23 З повагою, Білоус Світлана Вікторівна, заступник директора медичного центру "Хелс Клінік".
Записатися на прийом74 онлайн записи
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
16 років досвіду
Дерматовенеролог, спеціалізується на дерматології, трихології та косметології, має першу кваліфікаційну категорію. Виконує процедури з лікування шкіри та волосся, володіє методиками терапії шкірно-венеричних хвороб. Володіє методами біодепіляції, пілінгу, хіромасажу, міопластичного масажу тіла, мезотерапії. Головний лікар МЦ Фармоза.
Вероніка
23 жовтня '16р.
З'явилися висипання на шкірі, навіть соромилася виходити на вулицю. Прийшла на прийом до Сачук. Доктор вразила своїми знаннями і впевненістю. Дотримуючись призначеного Наталією лікування протягом тижня позбулася своєї проблеми. Клас!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Вінниця вул. Зодчих, 18 (м-н Поділля)
Дерматолог
13 років досвіду
Лікар Кінзерська Анна Олексіївна спеціалізується у галузі дерматології. Проводить консультації та діагностичні огляди з метою виявлення та лікування захворювань шкіри, волосся та нігтів у дітей. Виконує процедури дерматоскопії, дермабразії та мікродермабразії. Надає послуги дерматокосметолога.
21 лютого '17р.
Шкода, що раніше мені не порадили звернутись до цього мед центру. Пощастило тут познайомитись з класним дерматологом – Кінзерською Ганною Олексіївною. У короткий термін позбавила мене захворювання та неприємної косметичної проблеми. Дякую!
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
17 років досвіду
Лікар першої категорії Човган Ельвіра спеціалізується в області дерматовенерології. Надає повну консультацію щодо лікування шкірних та венеричних захворювань зовнішніх статевих органів, хвороб слизових оболонок, волосся, нігтів. Лікує псоріаз, себорейний дерматит, гонорею, папіломи, акне, генітальний герпес, герпес, м’який шанкр та інше. Використовує наступні методи лікування: дерматоскопію, дермабразію, мікродермабразію, а також лазерне лікування. Завдяки сучасному провідному обладнанню діагностика та лікування дерматовенерологічних захворювань відбувається ефективно та безболісно.
Константин
08 листопада '16р.
Лікар чудовий, чуйний, уважний. На тему хвороби поширюватися не стану, скажу лише, що Ельвіра дуже швидко допомогла її позбутися. Відмінний фахівець!
Записатися на прийом27 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Соборна, 92
17 років досвіду
Лікар Боженова Ірина Олексіївна спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з венеричними та дерматологічними захворюваннями. Лікар займається проведенням дерматоскопії, мікродермабразії, дермабразії, зішкрібу шкірного покриву. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових уражень шкіри, псоріазу, себорейного дерматиту, папіломатозу, герпесу, рожевого лишаю, акне.
Юрий
23 жовтня '17р.
Ирина Алексеевна прекрасный специалист! Именно она помогла мне справиться с проблемой, которую другие специалисты не могли решить на протяжении 10 лет. Рекомендую как профессионала и приятного человека!
Записатися на прийом32 онлайн записи
Вінниця вул. Пирогова, 34
Косметолог, Дерматовенеролог
7 років досвіду
Лікар Мазур Вікторія Григорівна спеціалізується в області косметології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу при естетичних проблемах шкірного покриву. Лікар займається проведенням косметичного пілінгу, накладанням косметичних масок, чисті обличчя та лазерній епіляції зон оволосіння. Спеціалізується на методиці використання зовнішніх косметичних засобів для очищення, зволоження та тонізування шкіри, здійсненні масажу обличчя.
Тетяна
19 жовтня '16р.
Звертаюся до Мазур при найменших проблемах шкіри, тіла. Вікторія обізнана стосовно кращих сучасних методів лікування і профілактики в косметології. Мені завжди допомагає, спасибі!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Пирогова, 34
Дитячий хірург, Онколог
Дитячий лікар
Доктор хирург высшей квалификационной категории, заведующий онкогематологического отделения, специализируется на установлении диагноза и проведении лечения абсцесса, гемангиома, гидроцеле и детских онкопатологий. Калинчук Александр Александрович проводит плановые и ургентные операции по удалению доброкачественных и злокачественных опухолей, хирургическому лечению вросшего ногтя.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Хірург
18 років досвіду
Врач хирург высшей квалификационной категории, занимается сбором анамнеза, постановкой диагноза и проведением плановых и экстренных операций. Хмилевой Дмитрий Андреевич в совершенстве владеет инновационными методами и технологиями оперативного лечения. Является членом Ассоциации специалистов Украины по малоинвазивным, эндоскопическим и лазерным технологиям.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 190 грн.