Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі онкологи у Львові

Онколог — лікар, який займається визначенням типу пухлини: доброякісної чи злоякісної, підбирає методи їхнього лікування.

Онкологія — розділ медицини, що досліджує пухлини. Спеціалісти вивчають причини виникнення подібних захворювань, механізми, каталізатори. Особливий розділ досліджує методи профілактики та лікування.

Надзвичайно важливо не зволікати із таким захворюванням, як рак. Лікарі підкреслюють, що при виявленні злоякісної пухлини на ранній стадії, лікування проходить набагато ефективніше. Вірогідність цілковитого одужання досить велика. Тому важливість профілактичних заходів, постійних, періодичних обстежень важко переоцінити.

Особливу увагу потрібно приділити профілактиці, своєчасному проходженню аналізів, коли наявна спадкова схильність до таких захворювань.

Рак — хвороба, що стосується всіх систем організму. Це низка захворювань, які називаються онкологічними. Серед них рак:

  • мозку;
  • грудей;
  • легень;
  • шкіри;
  • ротової порожнини;
  • передміхурової залози тощо.

Методи, способи лікування залежать від форми, стадії, від того, який орган уражено. Пацієнти сприймають такий діагноз вкрай негативно, що є цілком зрозумілим. Але для багатьох ракове захворювання не стало вироком. Випадки видужання чисельні, що підтверджують статистичні дані.

Сучасні дослідження зробили інформацію про рак доступною. Встановлено, що ракові клітини регулярно з’являються в організмі кожної людини. Навіть виникають мікропухлини, що при достатньому рівні імунітету швидко зникають.

Методів лікування декілька. Пухлину в обов’язковому порядку видаляють. Там, де це неможливо зробити, застосовують інші способи впливу на організм. Наприклад, здійснюють паліативне втручання, усувають обструкції. Проводять стимуляцію власного протипухлинного імунітету у пацієнта. Використовують хіміотерапію, опромінення. Важливо, видалити метастази, заблокувати їх, щоб пухлина не розповсюджувалась. Під час лікування, що пов’язане із серйозним впливом на організм, вдаються до засобів підтримки сил, здоров’я хворого.

На сайті likarni.com ви знайдете кваліфікованого онколога.

Хто такий онколог?
5
8,0
Онколог-гінеколог
26 років досвіду
9,05
Лікар-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області онкогінекології. Фахівець з лікування захворювань шийки матки: дисплазії, лейкоплакії, ерозії, раку. Також надає лікарську допомогу при захворюваннях, що передаються статевим шляхом, — хламідіозі, трихомоніазі, уреаплазмозі, мікоплазмозі, герпетичній інфекції та ін. Проводить корекцію стану жінок при менструальних та клімактеричних порушеннях, гормональних розладах. Надає консультації з питань планування сім'ї, вибору контрацепції. Має досвід роботи у клініках США.
Віта
20 травня '17р.
10
Когда мы с мужем задумались о детях, то встал вопрос поиска профильного специалиста. Друзья нам посоветовали обратиться к Рябининой. После серии анализов и комплексного обследования, мы стали счастливыми родителями. После этого наше сотрудничество не закончилось, сейчас я хочу к ней как к специалисту-гинекологу. Очень ею довольна.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Мамолог, Онколог, Хірург
11 років досвіду
8,63
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.
Женя
13 лютого '17р.
8
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Консультація 300 грн.
Онколог, Мамолог
4 роки досвіду
7,10
ЛікарАтаманчук Ярослав Ігорович спеціалізується на питаннях що стосуються онкології та мамології. Займається дослідженнями та обстеженням пацієнтів на предмет наявності онкомаркерів раку. Крім того, встановлює наявність доброякісних і злоякісних новоутворень, в тому числі кісти. Проводить діагностику та лікування маститів.
Записатися на прийом10 онлайн записів
Консультація 400 грн.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Проктолог, Онколог, Хірург
19 років досвіду
7,00
Лікар Перецель Орест Орестович спеціалізується на питаннях онкологічної хірургії та проктології. Пропонує пацієнтам послуги оперативної допомоги при структурній патології періанальної області та прямої кишки. Діагностує та лікує проктологічні онкопатології. Володіє сучасними техніками щодо закриття стоми та елімінації свищів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-21
Консультація 300 грн.