Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі онкологи у Львові

Онколог — лікар, який займається визначенням типу пухлини: доброякісної чи злоякісної, підбирає методи їхнього лікування.

Онкологія — розділ медицини, що досліджує пухлини. Спеціалісти вивчають причини виникнення подібних захворювань, механізми, каталізатори. Особливий розділ досліджує методи профілактики та лікування.

Надзвичайно важливо не зволікати із таким захворюванням, як рак. Лікарі підкреслюють, що при виявленні злоякісної пухлини на ранній стадії, лікування проходить набагато ефективніше. Вірогідність цілковитого одужання досить велика. Тому важливість профілактичних заходів, постійних, періодичних обстежень важко переоцінити.

Особливу увагу потрібно приділити профілактиці, своєчасному проходженню аналізів, коли наявна спадкова схильність до таких захворювань.

Рак — хвороба, що стосується всіх систем організму. Це низка захворювань, які називаються онкологічними. Серед них рак:

  • мозку;
  • грудей;
  • легень;
  • шкіри;
  • ротової порожнини;
  • передміхурової залози тощо.

Методи, способи лікування залежать від форми, стадії, від того, який орган уражено. Пацієнти сприймають такий діагноз вкрай негативно, що є цілком зрозумілим. Але для багатьох ракове захворювання не стало вироком. Випадки видужання чисельні, що підтверджують статистичні дані.

Сучасні дослідження зробили інформацію про рак доступною. Встановлено, що ракові клітини регулярно з’являються в організмі кожної людини. Навіть виникають мікропухлини, що при достатньому рівні імунітету швидко зникають.

Методів лікування декілька. Пухлину в обов’язковому порядку видаляють. Там, де це неможливо зробити, застосовують інші способи впливу на організм. Наприклад, здійснюють паліативне втручання, усувають обструкції. Проводять стимуляцію власного протипухлинного імунітету у пацієнта. Використовують хіміотерапію, опромінення. Важливо, видалити метастази, заблокувати їх, щоб пухлина не розповсюджувалась. Під час лікування, що пов’язане із серйозним впливом на організм, вдаються до засобів підтримки сил, здоров’я хворого.

На сайті likarni.com ви знайдете кваліфікованого онколога.

Хто такий онколог?
Мамолог, Онколог, Хірург
10 років досвіду
8,63
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.
Женя
13 лютого '17р.
8
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація від 600 грн.
Гінеколог
14 років досвіду
8,20
Лікар-гінеколог першої категорії надає послуги ус фері лікування жіночих захворювань. Проводить консультування з питань планування сім'ї та шлюбу, підбір контрацептивних засобів. діагностику та лікування гормональних порушень у жінок різного віку, діагностику та лікування клімактеричного періоду, діагностику та лікування при звичному невиношуванні вагітності. Займається комплексним обстеженням для профілактики раку шийки матки та молочних залоз, раннє виявлення передракових захворювань шийки матки та молочних залоз.
Вікторія
17 жовтня '16р.
10
Справжній професіонал і мила жінка. Дуже тактовно і кваліфіковано допомогла мені впоратися з моїми проблемами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 310 грн.
Онколог-гінеколог
25 років досвіду
8,00
Записатися на прийом
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський