Терін Ольга Олегівна

Дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар першої категорії
Дерматовенеролог, дерматоонколог Терін Ольга Олегівна спеціалізується на апаратних методиках видалення новоутворів шкіри. В роботі використовує радіохвильове та лазерне видалення новоутворень, а також кріодеструкцію. Для діагностики новоутворів використовує цифрову дерматоскопію.

Олександра
Знайти гарного дерматоонколога в нашому місті виявилося не так і просто. Знайома порадила звернутися до Терін Ольги Олегівни і ви знаєте вона виявилая права, дуже гарний спеціаліс. Всім раджу.
Алла
Мені дуже сподобалася лікар Терін Ольга Олегівна. Дуже боялася звертатися за консультацією до дерматоонколога, в першу черге не хотіла почути якийсь страшний діагноз, але як кажуть "не такий страшний вовк, як його малюють", консультація пройшла на високом
Зоя
Надзвичайно професійний спеціаліст і чудова Людина, уважна до проблем клієнта. Я безмежно вдячна Ользі Олегівні за її чуйність, за її відповідальність, за її ставлення до клієнта. Дякую за те, що вона відповідально провела огляд і не пропустила досить серйозної проблеми пов'язаної з моїм здоров'ям. Раджу всім, кому потрібна допомога дерматолога.
Лілія
Професійна, уважна, без лишньої навязливості. Грамотно та доступно все пояснила у моєму випадку. Синові видаляла новоутвори на стопі. Друзям рекомендувала - залишились задоволені роботою лікаря. Рекомендую!! Професіонал!! І просто чудовий лікар!!
Ілона
Мені порекомендувала співробітниця дерматоонколога Терін Ольгу Олегівну! Тепер і я рекомендую. вона насправді професіонал своєї справи на всі 200%

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

• Закінчила курси дерматоскопії.

• Член Української асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів.
  • Член «Майстерня дерматоскопії».
  • Член «Європейська Асоціація клінічної дерматології».