Лікарі дерматологи в Житомирі

Дерматовенеролог, Андролог
14 років досвіду
Лікар вищої категорії Маліневський Володимир Леонідович спеціалізується в області андрології, венерології та дерматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням контактного, атопічного дерматиту, грибкових уражень шкіри та нігтів, розацеа, псоріазу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, взятті аналізів на венеричні та запальні захворювання.
Геннадій
23 жовтня '16р.
Володимир Леонідович - дуже розумний і досвідчений лікар. ВЗразу заспокоїв мене і назвав можливий діагноз. Відправив мене на аналізи, які підтвердили захворювання. Призначив хороші препарати і процедури - вилікував.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Консультація 170 грн.
Житомир пл. Путятинський , 2
Дерматовенеролог
16 років досвіду
Лікар вищої категорії Косован Валентин Іванович спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними, грибковими захворюваннями шкіри та статевих органів. Лікар займається лікуванням контактного та атопічного дерматиту, кандидомікозу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, мікродермабразії та дермабразії. Також займається лікуванням гонореї, трихомоніазу, сифілісу, хламідіозу.
Юрій
23 вересня '16р.
Після відпочинку на морі з'явилися плями, що лущаться на тілі, я вже всякого собі надумав про причини їх появи. Звернувся до Косовану, доктор мені швиденько діагноз поставив і лікування прописав. Все не так страшно було. Дякую док!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-20
Консультація 150 грн.
Житомир пров . Меблевий 3 - А
Дерматовенеролог, Косметолог
11 років досвіду
Лікар Недашковська Ангеліна Максимівна спеціалізується в області дерматовенерології, косметології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венеричними захворюваннями. Лікар займається лікуванням контктного, атопічного дерматиту, псоріазу, грибкових уражень шкіри, сифілісу, рожевого лишаю, гострокінцевих кондилом. Спеціалізується на проведенні косметичного пілінгу, накладанні косметичних масок.
Лада
17 жовтня '16р.
Недашківська дуже хороший лікар, справжній професіонал своєї справи. Крім виконання у неї основних процедур, Ангеліна Максимівна підказала як доглядати за собою в домашніх умовах. Дякую!
Записатися на прийом
Житомир вул. Гагаріна, 27
Хірург
Лікар Гончарук Антон Віталієвич спеціалізується в області хірургії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гострими хірургічними захворюваннями та судинними патологіями. Лікар займається хірургічним лікуванням врослого нігтя, висіченням родимки, флебектомією, тромбектомією. Спеціалізується на здійсненні перев’язок з метою швидшого загоєння ран, знятті післяопераційних швів.
Ігор
28 вересня '16р.
Мені щастить на хороших лікарів. Дуже важливо довіряти лікарю, особливо хірургу. Гончарук відмінний спец. Операцію мені провів без ускладнень, постійна увага в післяопераційний період. Дякую!
Записатися на прийом
Житомир вул. Гагаріна, 27