Неонатологи у Львові

Кристина
Хороший педиатр. Советую
02 липня '16 г.
Тільки Шлимкевич свою дитину довіряю. Завжди уважна, доброзичлива, нам допомогла не один раз.
22 червеня '16 г.
Катерина
Знаючий спеціаліст, професіонал! Рекомендую, як добру та чуйну людину!
14 квітня '17 г.
Уляна
Дуже вдячна. Дуже піклується про наше немовлятко. Завжди рада і готова відповісти на всі наші запитання . Рекомендуємо
08 листопада '17 г.
Неонатолог
Викликати лікаря додому
Лікар неонатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з питань грудного вигодовування, займається консультацією подружніх пар щодо догляду та розвитку дітей грудного віку. Закінчила Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація от 550
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Педіатр, неонатолог
Лікар діє на основі доказової медицини; застосовує на практиці лише методи лікування та діагностики, ефективність яких доведена в наукових клінічних дослідженнях. Застосовує сучаснi методи профiлактики, вакцинопрофілактики, в тому числі, дiагностики, лiкування, реабiлiтацiї хвороб дитячого віку та диспансеризацiї хворих дiтей від 0до 18 р.
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний