Рефлексотерапевти у Львові

Курс голкорефлексотерапії (10 сеансів + консультація голкорефлексотерапевта) в клініці «Біомед» 5000
Микола
Мені допоміг. Дякую.
30 листопада '-1 г.
Катерина
Рекомендую спробувати всім лімфодренажнипй масаж
30 листопада '21 г.
Леся
Рекомендую всім релакс-масаж від Альберотовича. Це космос.
12 грудня '21 г.
Олена
Ходжу на масаж вже тривалий час.Дякую за кваліфіковану допомогу,завжди все згідно запису.
02 грудня '21 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Генетик, Дитячий невролог, Рефлексотерапевт
31 рік досвіду
Дитячий лікар
Лікар Пронів Наталія Володимирівна – генетик, дитячий невролог, рефлексотерапевт. Досвід роботи 30 років. Кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Лікує синдром рухових порушень, враження нервової системи у дітей до 18ти років. Приймає пацієнтів у консультативному режимі. Проводить профілактичні огляди дітей до одного року. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Захворювання з яким звертаються до невролога-генетика: ЗПМР(затримка психомовного розвитку), аутизм, ДЦП(дитячий церебральний параліч), генетично-детерміновані захворювання, міопатичний синдром, м’язові дистрофії або аміотрофії, синдром Дауна та інші хромосомні порушення, епісиндром та епілепсія, ВСД (вегетосудинна дистонія), порушення сну та неврози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 1200 грн.
Масажист
18 років досвіду
Лікар проводить лікування різних захворювань методом впливу на активні точки. Проводить лімфодренажний масаж. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні сколіозу. Приймає пацієнтів з болем у шиї та хребті, судинними патологіями, безсонням та тривожністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Невролог, Рефлексотерапевт
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар надає широкий спектр послуг в області неврології та рефлексотерапії. Займається зняттям функціональних блоків та защемлень. Лікує гострий радикуліт, міжхребцеві кили, ішіас, люмбаго, функціональні блоки і защемлення. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Консультація 400 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
41 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Займається лікуванням порушень менструального циклу, безпліддя. Наталія Вікторівна проводить сеанси голкорефлексотерапії.