Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі реабілітологи у Львові

Реабілітолог — лікар, який працює із людьми, яким необхідне відновлення або підтримка після отриманої травми чи серйозної втрати психологічного характеру. Тому травми бувають:

 • фізичні;
 • психологічні.

Стається так, що допомогу цього спеціаліста потребують люди, які зіштовхнулися із такими серйозними хворобами, як рак, СНІД. Таких пацієнтів необхідно налаштувати на максимальне залучення усіх ресурсів організму, сформувати мотивацію. Вважається, що цей лікар ще й психолог.

Завдання лікаря-реабілітолога такі:

 • допомога при відновленні після травм;
 • допомога в адаптації.

Діяльність реабілітолога пов’язані із такими порушеннями, як:

 • стани після інсульту або інфаркту;
 • ампутації;
 • переломи;
 • численні травми;
 • під час очікування на протезування;
 • післяопераційний стан;
 • захворювання, пов’язані із дихальною системою зором, слухом;
 • ушкодження мозку тощо.

До послуг реабілітолога звертаються при:

 • запамороченні та головних болях;
 • слабкості внаслідок довготривалого лікування;
 • болях при ходьбі, нахилах тощо;
 • болях у шиї, попереку, кінцівках, суглобах;
 • викривленні хребта, порушенні постави;
 • болях під час рухів внаслідок переломів чи спортивних травм;
 • порушеннях мовлення тощо.

Діяльність реабілітолога взаємопов’язана з роботою неврологів, ортопедів, хірургів, фізіотерапевтів, масажистів та ін. Зазичай лікар призначає такі реабілітаційні заходи, як:

 • ЛФК;
 • фізична терапія;
 • масаж;
 • рефлексотерапія;
 • акупунктура;
 • кінезіотерапія та ін.

Реабілітаційні процедури необхідно розпочинати водночас із лікуванням. Це допомагає здобути найліпших результатів. Відновлення відбувається послідовно, безперервно і комплексно.

На сайті likarni.com зібрані кращі клініки міста, де працюють кваліфіковані реабілітологи. Що стосується прийому, усі питання можна поставити в онлайн-режимі.

Реабілітолог
12 років досвіду
9,98
Реабілітолог, займається відновленням фізичних функцій організму при порушенні функцій опорно-рухового апарату, при захворюваннях центральної нервової системи. Марта Данилівна проводить сеанси лікувального масажу.
Назар
01 вересня '16р.
7
Коли потрапляєш до рук гарного лікаря, за результат не хвилюєшся. Тому у багатьох пацієнтів тільки найкращі спогади про лікування у Марти, я можу підтвердити – ставлю 5 балів.
Записатися на прийом
Реабілітолог
2 роки досвіду
9,98
Реабілітолог Анна Валентинівна, займається відновленням фізичних функцій організму при порушенні діяльності опорно-рухового апарату, при захворюваннях ЦНС. Лікар, також, робить лікувальний масаж.
Вероника
14 серпня '16р.
10
Хороший доктор, понравилось как она относится к пациенту. Пройденный курс дал положительные результаты. Рекомендую.
Записатися на прийом
Реабілітолог
5 років досвіду
9,98
Лікар, займається реабілітацією пацієнтів після перенесених тяжких хвороб. Спеціалізується на фізичній реабілітації після інсультів, при травмах та захворюваннях хребта з ураженням спинного мозку тощо.
Валентина
07 серпня '16р.
9
Чоловік проходив відновлювальний курс після операції на колінному суглобі під керівництвом Дениса. Талановитий та впевнений у своїх силах лікар – нам допоміг швидко позбавитись милиць.
Записатися на прийом
Реабілітолог
3 роки досвіду
9,98
Дитячий лікар
Ірина Володимирівна реабілітолог, спеціалізується на відновленні постави та реабілітації при сколіозах, проводить повноцінну фізичну реабілітацію дітей з геміпарезами, ДЦП, синдромом Дауна.
Анатолій
24 липня '16р.
7
Ірина любить і вміє працювати з дитиною – це видно з першого погляду. Я довірив їй свою дитину і не жалкую, бо все в нас вийшло. Дякую!
Записатися на прийом
Реабілітолог
4 роки досвіду
9,98
Дитячий лікар
Лікар-реабілітолог, проводить лікування патологій опорно-рухової системи. Займається реабілітацією хворих на ДЦП. Надія Сергіївна відновлює фізичні функнції організму після різних травм та ушкоджень.
Саша
01 вересня '16р.
8
Хороший доктор. Лечение было действительно эффективным. Спасибо за восстановленное здоровье.
Записатися на прийом
Реабілітолог
8 років досвіду
9,98
Ігор Анатолійович реабілітолог, займається відновленням пацієнтів після різноманітних травм та захворювань. Є спеціалістом з масажу, кінезотерпії, мануальної терапії, постізометричної релаксації.
Віктор
26 липня '16р.
8
Таргоній відмінний лікар. Після операції він за мною вже майже рік спостерігає. Без всяких уколів доктор підтримує мене у доброму стані, я вже забув навіть про больові відчуття.
Записатися на прийом
Львів вул. Василя Стуса, 37 р.Галицький (Центр)
Реабілітолог
6 років досвіду
9,98
Дитячий лікар
Захар Анатолійович проводить фізичну реабілітацію дітей, займається індивідуальним підбором ортопедичних засобів.
Борис
08 вересня '16р.
10
Захар дуже сумлінно ставиться до своїх обов'язків, вміє коректно спілкуватися з дитиною. Завжди дасть відповіді на додаткові запитання та корисні рекомендації. Донці подобалось лікування у нього.
Записатися на прийом
Львів вул. Василя Стуса, 37 р.Галицький (Центр)
Реабілітолог
3 роки досвіду
9,98
Спеціаліст у сфері фізичної реабілітації пацієнтів після травматичних захворювань, пошкоджень чи хірургічних втручань. Займаєтся відновленням функцій опорно-рухового апарату. Євген Володимирович проводить масаж, кінезотерпію, постізометричну релаксацію, мануальну терапію.
Микола
05 вересня '16р.
9
Євген сумлінно виконує свою роботу, наполегливий та уважний реабілітолог. Задоволений його працею.
Записатися на прийом
Львів вул. Василя Стуса, 37 р.Галицький (Центр)
Реабілітолог
3 роки досвіду
9,98
Дитячий лікар
Реабілітолог, займається відновленням опорно-рухового апарату після тяжких травм, хвороб. Проводить фізичну реабілітацію в педіатрії, усуває деформацію кінцівок, сколіоз, плоскостопість.
Дмитро
22 жовтня '16р.
9
Були проблеми з відновленням після операції, важко було пересуватись. Зараз вже таким проблем немає, завдяки Тарасу Поточняку. Гарний лікар, відповідальний і наполегливий.
Записатися на прийом
Львів вул. Василя Стуса, 37 р.Галицький (Центр)
Реабілітолог
3 роки досвіду
9,98
Дитячий лікар
Оксана Ярославівна фізичний реабілітолог, займається відновленням набутих чи вроджених деформацій опорно-рухового апарату. Лікує сколіоз, плоскостопість, деформацій кінцівок.
Любов Кирилівна
11 листопада '16р.
10
Оксаночка чудовий доктор! Дуже позитивна, як потрапила до неї на прийом відразу з'явилася впевненість, що все буде добре - швидко поставила мене на ноги. Щиро дякую
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Василя Стуса, 37 р.Галицький (Центр)