Наконечний Андрій Богданович

головний лікар
лікар вищої категорії
Консультація 700 грн.
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський

Відгуки пацієнтів

Олександр
22 листопада '19р.
Звернулись разом з дружиною. Нам допоміг. Зауважень не маємо. В разі чогось прийдемо ще.
Антон
19 листопада '19р.
Звернувся на консультацію до Наконечного Андрія Богдановича через те що начитався хороших відгуків. Сам особисто переконався, сміливо рекомендую. Моя порада - Не затягуйте з проблемою.
Руслан
12 листопада '19р.
Звернувся до лікаря з дуже особистою проблемою, але лікар толерантний і роз’яснив все суто по справі.
Маркіян
05 листопада '19р.
Сподобалось що лікар Наконечний має великий досвід у роботі та власне бачення.
Марк
03 листопада '19р.
Колись лікувався але ситуація залишилась без змін. Коли звернувся до цього лікаря то побачив комплексний підхід а це мене вразило. Важливо коли лікар дійсно професіонал.
Катерина
02 листопада '19р.
Хворію давно вже хронічно але останнє загострення далося досить складно. Через це звернулась до лікаря про якого вже чула хороші відгуки. Мене гарно прийняли уважно вислухали і оцінили ситуацію. Після цього лікар призначив лікування. Зараз все супер.
Руслан
26 жовтня '19р.
Задоволений візитом до лікаря.
Василь
19 травня '19р.
Консультацією лікаря Наконечного задоволений. Дуже детально виклав інформацію про моє захворювання. Мені допомогло все почуте.
Роман
13 травня '19р.
Рекомендую лікаря центру Венера Наконечного Андрія Богдановича. Все було на рівні.
Михайло
04 травня '19р.
Хороший спеціаліст. Консультація почалась у назначений час. Лікар уважний до проблеми пацієнта. Мені сподобалось.
Петро
23 квітня '19р.
Послугами лікаря — дерматовенеролога «Венери» задоволений.
Дмитро
24 березеня '19р.
Послугами дерматовенеролога задоволений. Багато лікарів не вважали мою проблему актуальною, але тут мені лікар все роз’яснив і пояснив причину такого стану. Подобається, шо лікар лікував МЕНЕ, тобто розібрав конкретно мій випадок, а не просто діагноз.
Юрій
19 березеня '19р.
Лікар дерматолог Наконечний – хороший спецаліст. Професійно підхід відчувається в деталях роботи. Ставлю 5/5
09 березеня '19р.
Доволен консультацией врача-дерматолога Наконечного.
Сергій
26 лютого '19р.
Консультація пройшла добре. Лікар Наконечний все детально роз’яснив і надав рекомендації.
Тарас
18 лютого '19р.
Рекомендую Андрія Богдановича.
Павло
15 лютого '19р.
Під час мого візиту в закладі було багато людей, але мене закликали вчасно в домовлений час. Лікар приділив увагу моїй проблемі. Приємно задоволений.
Андрій
05 лютого '19р.
Після консультації лікаря дерматолога залишилось хороше враження. Дякую!
Дмитро
03 лютого '19р.
Однозначно рекомендую лікаря дерматовенеролога центру «Венера». Перед візитом було дискомфортно розповісти про делікатну проблему. Але на консультації була комфортна атмосфера.
Олег
21 січня '19р.
Візитом до дерматовенеролога(Наконечного А.Б.) задоволений.
Олег
22 жовтня '20р.
Був на консультації в Андрія Богдановича, задоволений.
Інна
02 березеня '19р.
Дуже хороший і розумний лікар робить все якісно порадувала наша медицина бо багато років жила за кордоном і не дуже вірила в нашу медицину
Додати вiдгук