Наконечний Андрій Богданович

Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
головний лікар
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.

Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський

Олександр
Звернулись разом з дружиною. Нам допоміг. Зауважень не маємо. В разі чогось прийдемо ще.
Антон
Звернувся на консультацію до Наконечного Андрія Богдановича через те що начитався хороших відгуків. Сам особисто переконався, сміливо рекомендую. Моя порада - Не затягуйте з проблемою.
Руслан
Звернувся до лікаря з дуже особистою проблемою, але лікар толерантний і роз’яснив все суто по справі.
Маркіян
Сподобалось що лікар Наконечний має великий досвід у роботі та власне бачення.
Марк
Колись лікувався але ситуація залишилась без змін. Коли звернувся до цього лікаря то побачив комплексний підхід а це мене вразило. Важливо коли лікар дійсно професіонал.
Катерина
Хворію давно вже хронічно але останнє загострення далося досить складно. Через це звернулась до лікаря про якого вже чула хороші відгуки. Мене гарно прийняли уважно вислухали і оцінили ситуацію. Після цього лікар призначив лікування. Зараз все супер.
Руслан
Задоволений візитом до лікаря.
Василь
19 травня '19р.
Консультацією лікаря Наконечного задоволений. Дуже детально виклав інформацію про моє захворювання. Мені допомогло все почуте.
Роман
13 травня '19р.
Рекомендую лікаря центру Венера Наконечного Андрія Богдановича. Все було на рівні.
Михайло
04 травня '19р.
Хороший спеціаліст. Консультація почалась у назначений час. Лікар уважний до проблеми пацієнта. Мені сподобалось.
Петро
23 квітня '19р.
Послугами лікаря — дерматовенеролога «Венери» задоволений.
Дмитро
Послугами дерматовенеролога задоволений. Багато лікарів не вважали мою проблему актуальною, але тут мені лікар все роз’яснив і пояснив причину такого стану. Подобається, шо лікар лікував МЕНЕ, тобто розібрав конкретно мій випадок, а не просто діагноз.
Юрій
Лікар дерматолог Наконечний – хороший спецаліст. Професійно підхід відчувається в деталях роботи. Ставлю 5/5
Алексей
Доволен консультацией врача-дерматолога Наконечного.
Сергій
Консультація пройшла добре. Лікар Наконечний все детально роз’яснив і надав рекомендації.
Тарас
Рекомендую Андрія Богдановича.
Павло
Під час мого візиту в закладі було багато людей, але мене закликали вчасно в домовлений час. Лікар приділив увагу моїй проблемі. Приємно задоволений.
Андрій
Після консультації лікаря дерматолога залишилось хороше враження. Дякую!
Дмитро
Однозначно рекомендую лікаря дерматовенеролога центру «Венера». Перед візитом було дискомфортно розповісти про делікатну проблему. Але на консультації була комфортна атмосфера.
Олег
Візитом до дерматовенеролога(Наконечного А.Б.) задоволений.
Олег
Був на консультації в Андрія Богдановича, задоволений.
Інна
Дуже хороший і розумний лікар робить все якісно порадувала наша медицина бо багато років жила за кордоном і не дуже вірила в нашу медицину