Урологи у Львові

Первинна консультація лікаря уролога ( до 30 хв ) в кліниці «UROSVIT» 250 - 1672 грн
Консультація уролога в кліниці «Каб. Бітнера» 500 грн
Консультация уролога в кліниці «Ніка і К» 350 грн
Консультація лікаря-уролога в кліниці «Novo» 490 - 750 грн
Консультація уролога в кліниці «Медіальт (Medialt), медичний центр» 400 - 520 грн
Консультація уролога в кліниці «Шпиталь Шептицького» 650 грн
Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 1» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма; Ультразвукове дослідження органів мошонки) в кліниці «Мати та дитина» 1100 - 1500 грн
Консультація уролога в кліниці «Ехокор» 800 - 950 грн

Уролог — лікар, який займається лікуванням та діагностикою хвороб сечостатевої системи у чоловіків, жінок та дітей, а також терапією чоловічих статевих органів.

Симптоми, які вказують на необхідність відвідати лікаря:

• болі внизу живота та жар при сечовипусканні;
  • поява різних виділень та крові у сечі;
  • коліки у попереку;
  • неприємний різкий запах виділень, зміна кольору сечі;
  • білий наліт на чоловічих статевих органах;
  • збільшення або опущення яєчок, неприємні болі в ділянці мошонки;
  • больові відчуття та дискомфорт під час статевого акту, зниження потенції;
  • звуження крайньої плоті у хлопчиків.

Якщо ви виявили у себе кілька симптомів одночасно, не потрібно зволікати із візитом до спеціаліста, оскільки це небезпечно для вашого здоров’я. Чим швидше уролог поставить діагноз, тим ефективнішим буде лікування. Для профілактичного огляду до лікаря-уролога необхідно звертатися щонайменше раз на два роки. Чоловікам після 40 рекомендується відвідувати спеціаліста щороку.

До консультації лікаря необхідно підготуватися завчасно:

• за два дні до спланованого візиту уникати статевих контактів;
  • якщо є проблеми із сечовипусканням, то за дві години до огляду потрібно утриматися від походу до туалету;
  • повністю спорожнити кишечник, оскільки існує ймовірність обстеження передміхурової залози у чоловіків;
  • необхідно приділити особливу увагу гігієні статевих органів.

Перед початком огляду лікар запитує про скарги пацієнта, симптоми та самопочуття у цілому.

Якщо пацієнт чоловік, то проводиться пальпація внутрішніх статевих органів, включаючи огляд передміхурової залози. Ця процедура безболісна. Коли при натискуванні на живіт протягом обстеження виникає біль або неприємне відчуття, це сигналізує про певні проблеми. Лікар призначає додаткову діагностику внутрішніх органів.

Якщо пацієнт жінка, то огляд здійснюється на гінекологічному кріслі за допомогою спеціальних інструментів.

Якщо пацієнт дитина, то обстеження проходить у присутності батьків.

Після загального обстеження на основі анамнезу, лабораторних аналізів та ультразвукових досліджень уролог ставить діагноз і призначає найбільш ефективне для кожного пацієнта лікування. Після чого проводять контрольні аналізи.

Кваліфікованого спеціаліста знайти важко, але на сайті likarni.com. ви знайдете досвідчених фахівців в галузі урології. Наш оналйн-консультант допоможе вам записатися на прийом у зручний для вас час.

Хто такий уролог?
Саша
С проблемой простатита столкнулся недавно.Это отголоски бурной молодежной жизни.На мой взгляд, Тарас Миронович очень толковый врач в урологии, и каждым вылеченным пациентом подтверждает свою высокую квалификацию.Мой запущенный простатит вылечил в два счета. Главное все мужские функции работают. Уже успел стать отцом. Я ему очень благодарен.
27 квітня '17 г.
Аркадий
У меня были проблемы с эрекцией. Долго и затратно лечился, результат ноль. Тарас Миронович второй доктор, к которому я обратился за помощью. Этого специалиста отличает внимательное не безразличное отношение к проблеме пациента, профессиональный подход и индивидуальные схемы лечения. Жиравецкий – ценный специалист. Мне он реально помог.
08.04.2017
Коли я помітила, що дочка часто проситься до туалету, запідозрила, що у неї цистит. Звернулися до Данила Зіновійовича. Мої здогадки підтвердилися, лікар поставив діагноз «цистит». Іваськевич призначив лікування, через кілька днів дочці стало набагато легше. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
15.04.2017
Ми з чоловіком помітили, що у сина виникають проблеми під час сечовипускання. Звернулися до Іваськевича Данила Зіновійовича. Він поставив діагноз «фімоз». До цього часу ми про таку хворобу не чули, тому були налякані. Але лікар заспокоїв, сказав, що до статевого дозрівання проблема повинна зникнути. Він дав багато корисних порад для усунення проблеми. Тепер ми спостерігаємося у цього лікаря.
Антоніна
Андрій Романович чудовий лікар, з ним приємно спілкуватися.
03 червеня '16 г.
Геннадий
Спасибо за квалифицированную помощь!
20 липня '16 г.
Уролог, Сексолог
Лікар займається комплексним лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з фімозом, гідроцеле, орхітом, простатитом, нефритом та циститом. Лікує фімоз і гідроцеле хірургічними методами. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та ультразвукове дослідження органів малого тазу.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог, Уролог-Андролог
Лікар спеціалізується в області дерматовенерології. Лікує хламідіоз, мікоплазмоз, гонорею, генітальний герпес, трихомоніаз, сифіліс, уреаплазмоз, кандидоз та контагіозний молюск. Займається діагностикою цитомегаловірусу. Приймає дорослих і дітей.
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Уролог, андролог
Лікар має вагомий досвід в діагностиці та лікуванні аденоми простати, уретриту, андропаузи, простатиту, безпліддя у чоловіків, циститу, сечокам'яної та інших хворіб сечовидільної та статевої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Уролог
Лікар спеціалізується на діагностиці і лікуванні запальних та інфекційних захворювань сечостатевої системи. Розробляє індивідуальні методики терапії уретриту, циститу, простатиту. Займається питаннями порушення статевої функції у чоловіків. Приймає у плановому порядку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Уролог
Лікар Чапля Микола Миколайович спеціалізується в області урології. Займається питаннями чоловічого безпліддя, проводить оперативну та функціональну діагностику, консультує з питань еректильної дисфункції. Лікує інфекції та запалення сечової та репродуктивної систем чоловіків. Крім того, надає послуги пластики вуздечки крайньої плоті.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Уролог
Лікар займається комплексним лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з циститом, уретритом, сечокам'яною хворобою, простатитом, полікістозом нирок та нейрогенним сечовим міхуром. Є автором та співавтором понад 30 наукових праць. Багаторазово нагороджений за внесок охорони здоров’я, високий професіоналізм в охороні здоров’я Львівщини.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація від 500
Уролог
Лікар Матвіїв Василь Володимирович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування чоловічого простатиту і жіночої сечокам'яної хвороби. Займається питаннями, які стосуються терапії запалень нирок і сечового міхура. Проводить консервативне та оперативне лікування аденоми простати, консультує пацієнтів з проблемами онкоурології та фімозом. Надає допомогу клієнтам із захворюваннями передміхурової залози та сечостатевої системи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Уролог, Андролог, Онкоуролог, УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар-уролог, андролог, онкоуролог, спеціаліст з ультразвукової діагностики, має вищу категорію та ступінь кандидата медичних наук, здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Василь Антонович спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні урологічних захворювань, виконує біопсію простати.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Львів вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового шпиталю) р.Личаківський
Уролог
Лікар Подебрий Андрій Орестович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань урологічного профілю, в тому числі репродуктивної та еректильної дисфункції, зниження лібідо у чоловіків. Спеціалізується на екстракорпоральній ударно хвильовій терапії, контактній лазерній уретеролітотрипсії, захворюваннях передміхурової залози, сечового міхура. Також проводить процедуру оптичної уретротомії, займається проблеми онкоурології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.9
Уролог, Андролог, Физиотерапевт
Лікар спеціалізується в області урології, андрології, фізіотерапії. Лікує уретрит, цистит, пієлонефрит і чоловіче безпліддя. Виконує масаж передміхурової залози, ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура і статевого члена. В роботі використовує такі методики: магнітотерапію, лазеротерапію і електротерапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5