Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Урологи у Рівному

Первинна консультація і огляд непровідного лікаря уролога (+доплерографія швидкості кровотоку в судинах статевого органу при потребі) в клініці «Oxford Medical» 500
11
8,0
8
Семен
Большое спасибо Дмитрию Васильевичу за эффективное лечение.
07 вересня '16 г.
7
Олег
Доктор мнепомог справиться с проблемой. Это очень грамотный врач.
10 листопада '16 г.
10
Сергій
Велике дякую, Дмитру Васильовичу, за лікування.
20 грудня '16 г.
9
Петр
Помог справиться мне с деликатной проблемой. Очень благодарен Сергею Александровичу за его труд.
01 серпня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Уролог, УЗД-фахівець, Андролог
20 років досвіду
8,65
Доктор спеціалізується в області урології, андрології. Виконує УЗД органів малого тазу, передміхурової залози та сечового міхура. Лікує простатит (хронічний та бактеріальний), інфекційні патології сечостатевої системи, передчасне сім'явиверження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 500 грн.
Хірург, Проктолог
8,35
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Лікар ультразвукової діагностики, уролог, андролог, сексопатолог
19 років досвіду
8,05
Досконало володіє УЗД методами діагностики. Програми лікування базує на принципах доказової медицини згідно затверджених протоколів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Дитячий хірург, Уролог
15 років досвіду
8,05
Дитячий лікар
Доктор спеціалізується в області дитячої хірургії та урології. Лікує захворювання сечового міхура (вроджені вади і запальні процеси), гострі і хронічні інфекції сечовивідних шляхів, аномалії розвитку статевих органів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 500 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
30 років досвіду
7,65
Акушер-гінеколог спеціалізується на огляді внутрішніх та зовнішніх статевих органів, боротьбі із інфекційними захворюваннями, аномаліями та відхиленнями від нормальної функціональності. Надає послуги щодо консультації та регулярного огляду жінок. Визначає стан здоров’я пацієнток і вразі потреби, призначає необхідні медичні процедури. Проводить профілактичну роботу щодо попередження виникнення запальних процесів. Займається лікуванням циститу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Замкова, 23
Уролог, Андролог
7,32
Уролог першої категорії Грабовський Дмитро Васильович спеціалізується на лікуванні чоловічої та жіночої сечової системи, лікуванні хвороб виключно чоловічих органів, профілактичних заходах. Надає консультацію з приводу здоров’я сечового міхура та простати. Діагностує та лікує запальні процеси: цистит, простатит. Застосовую чоловічу цитоскопію. Лікує передчасне сім'явиверження. Окрім того, надає терапію пацієнтам з каменями у нирках. Окремим видом діяльності є лікування чоловічого безпліддя та нетримання сечі. Виявляє захворювання, що передаються статевим шляхом. Дає рекомендації щодо усунення проблем з зачаттям дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Уролог
7,00
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 500 грн.