Лікарі урологи у Рівному

Послуга Ціна
Консультація дитячого уролога в кліниці «АНІКО» 180
Хірург-проктолог
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Станислав
21 жовтня '16р.
Доктор провел небольшую операцию. Все прошло хорошо. Теперь я чувствую себя гораздо лучше.
Записатися на прийом24 онлайн записи
Рівне вул. Драгоманова, 7 (міська поліклініка №2, 2-й поверх)
Акушер-гінеколог
23 роки досвіду
Акушер-гінеколог спеціалізується на огляді внутрішніх та зовнішніх статевих органів, боротьбі із інфекційними захворюваннями, аномаліями та відхиленнями від нормальної функціональності. Надає послуги щодо консультації та регулярного огляду жінок. Визначає стан здоров’я пацієнток і вразі потреби, призначає необхідні медичні процедури. Проводить профілактичну роботу щодо попередження виникнення запальних процесів. Займається лікуванням циститу.
Тетяна
13 лютого '17р.
У Ярути мене все влаштовує – відношення лікаря, умови лікування, вартість послуг. Марія Іванівна чудово розуміється в своїй спеціалізації, в цьому я мала змогу впевнитись не один раз. Рекомендую цього акушер-гінеколога.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Замкова, 23
Уролог
20 років досвіду
Лікар вищої категорії Хлуднєв Олексій Олександрович спрямовує свою діяльність на усунення проблем зі здоров’ям, пов’язаних з урологією. Спеціалізується на роботі із сечостатевою, репродуктивної системами. Досліджує стан статевих органів, мошонки, пахових лімфатичних вузлів. Допомагає впоратися із проблемою нетримання сечі. Займається лікуванням чоловічих недугів таких, як простатит, аденома простати, передчасне виділення сімені.
Петр
01 серпня '16р.
Помог справиться мне с деликатной проблемой. Очень благодарен Сергею Александровичу за его труд.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-09-23
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Уролог, Андролог
Уролог першої категорії Грабовський Дмитро Васильович спеціалізується на лікуванні чоловічої та жіночої сечової системи, лікуванні хвороб виключно чоловічих органів, профілактичних заходах. Надає консультацію з приводу здоров’я сечового міхура та простати. Діагностує та лікує запальні процеси: цистит, простатит. Застосовую чоловічу цитоскопію. Лікує передчасне сім'явиверження. Окрім того, надає терапію пацієнтам з каменями у нирках. Окремим видом діяльності є лікування чоловічого безпліддя та нетримання сечі. Виявляє захворювання, що передаються статевим шляхом. Дає рекомендації щодо усунення проблем з зачаттям дітей.
Сергій
20 грудня '16р.
Велике дякую, Дмитру Васильовичу, за лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3