Мати та дитина, медичний центр у Львові

8.5

47 15

м.Оболонь

49 12
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)

м.Оболонь

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Медичний центр «Мати та дитина» — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг з планування вагітності.

Кваліфіковані лікарі працюють в наступних напрямках:

• консультації гінеколога;
  • лабораторна діагностика;
  • лікування безпліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій;
  • спостереження за вагітністю;
  • психологічна підтримка
  • лікування гінекологічних захворювань;
  • лікування урологічних захворювань;
  • генетичні дослідження.

Клініка активно впроваджує передові та сучасні технології, спираючись на європейські стандарти. Багаторічний досвід поряд з регулярним підвищенням кваліфікації дозволяє вирішувати найскладніші репродуктивні відхилення. Лікарі систематично відвідують вітчизняні та міжнародні конференції, стажуються й обмінюються досвідом з колегами за кордоном.

Послуги, що надаються медичним центром:

• ультразвукове дослідження внутрішніх органів;
  • УЗД при вагітності;
  • фолікулометрія;
  • кольпоскопія;
  • тимчасове перебування в палаті;
  • програми спостереження за вагітними;
  • школа материнства;
  • медикаментозне переривання вагітності;
  • кріодеструкція доброякісних утворень шкіри 1 категорії складності;
  • лікування хронічного бактеріального простатиту;
  • лікування хронічного пієлонефриту, циститу
  • вишкрібання слизової оболонки цервікального каналу;
  • оперативне лікування фімозу.

Головні переваги медичного центру «Мати та дитина» — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, високий професіоналізм лікарів, сучасне обладнання, комфортні умови, надання повноцінної психологічної підтримки від моменту планування вагітності до народження дитини.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Мати та дитина, медичний центр у Львові, вартість послуг:

• Кардіотокографія (КТГ) 500
  • УЗД, ультразвукове дослідження нирок та сечовивідних шляхів 550
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів малого тазу 700
  • УЗД, ультразвукове дослідження молочної залози 700
  • УЗД, ультразвукове дослідження щитоподібної залози 550
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини 750
  • УЗД, ультразвукове дослідження передміхурової залози 650
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів мошонки (калитки) 650
  • УЗД, ультразвукове дослідження кавернозних тіл та білкової оболонки статевого члену 650
  • УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі 650
  • УЗД, ультразвуковий моніторинг (розвитку ендометрію) 390
  • Доплерометрія 590
  • Надання пацієнту інформації щодо вибору програми лікування онлайн 600
  • Прескринінгова консультація 350
  • Консультація лікаря перед проведенням процедури озонотерапії 400
  • Програма спостереження вагітності "Базова", для пацієнтів які пройшли лікування методом ЕКЗ в МЦ "Мати та дитина" 29 500
  • Програма спостереження вагітності "Базова" 35 000
  • Програма спостереження вагітності "Базова" (з другого триместру) 29 000
  • Програма спостереження вагітності "В очікуванні двійнят" 43 000
  • Програма спостереження вагітності "В очікуванні двійнят", для пацієнтів які пройшли лікування методом ЕКЗ в МЦ "Мати та дитина" 39 000
  • Програма спостереження вагітності "Максимум" 45 000
  • Ще...
  • Консультація первинна лікаря вищої категорії (лікар репродуктолог к.м.н.Грицько М.І.) 850
  • Консультація лікаря первинна (репродуктолога, акушера-гінеколога, уролога-андролога, терапевта, окуліста, ендокринолога, анестезіолога,хірурга)* 700
  • "Консультативна програма ""Партнерська розширена"". Програма партнерської консультації з комплексом аналізів і УЗ діагностикою У жінки: Прийом 1. Консультація лікаря первинна (репродуктолога), аналізи: Анти-Мюллерів гормон, УЗД органів малого тазу, (PAP- 3 630
  • Консультативний пакет "Стандарт плюс" (Прийом за результатами аналізів, відеокольпоскопія, (PAP-тест), Мікроскопія урогенітальних виділень, УЗД органів малого тазу) 2 100
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі» 18 260
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі без медикаментозного супроводу» 13 310
  • Програма "КІО" (Контрольована Індукція Овуляції) 14 900
  • Обстеження сурогатної матері 22 300
  • Обстеження сурогатної матері та експертне консультування 35 650
  • Ще...
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 1» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма; Ультразвукове дослідження органів мошонки) 1 500
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 2» (Консультація уролога-андролога первинна; Ультразвукове дослідження органів мошонки) 1 200
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 3» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма) 1 100
  • Френулотомія 6 030
  • Пакет обстежень перед урологічними операціями 2 420

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ольга Жила
Це клініка європейських стандартів: висококваліфіковані спеціалісти, доброзичливе ставлення до пацієнтів, комфортна атмосфера і сучасне обладнання. Щире "СПАСИБІ" для всього колективу! Особлива подяка для Верніковського Ігоря Володимировича за золоті руки, добре серце і почуття позитивізму! Низький уклін Вам, Великий Лікарю!
Марія
Хочу подякувати щиро лікарю Верніковському І.В. та всій коініці ща чудово проведену операцію по ендометріозу. Лікар від Бога! Персонал чудовий!!!Щиро дякую!!!
Надія
Гарне місце. Приємна атмосфера, чистенько. Дуже уважний та ввічливий персонал. Про перший досвід із оперативним втручанням тільки найкращі спогади) Все абсолютно без стресу. Щира подяка лікарю Верніковському Ігору Володимировичу. Лікар від Бога!
Ольга Туз
Ми з чоловіком хочемо подякувати Соломії Ярославівні Миклуш за професійність, щирість і відкритість до пацієнтів та за її незмінний позитив. Дуже приємно бачити усміхненого лікаря, який все чітко пояснить і порекомендує, а головне вчасно та фахово. За рекомендацією Соломії Ярославівни були проведені обстеження та лапароскопія. Дуже радіємо, що є такі спеціалісти ❤
Тетяна
Професійна і порядна людина,ЛІКАР від Бога!!!!
Андрій Юрійович забирав 9 років тому в мене родимку з вуха і оперція пройшла прекрасно. Дуже задоволена результатом. Цього року я повернулась з проханням забрати папіломи та ще декілька родимок. Лікар дуже уважний та професійний. Рекомендую!
Тамара
На щорічному профілактичному огляді, у мене діагностували поліп цервікального каналу. Я розумію що це доброякісне новоутворення, але все ж таки я вирішила його видалити, мало що може трапитися в подальшому. Знайомі порадили онкогінеколога Андрія Юрійовича. Лікар дійсно професійний. Все пройшло як найкраще. Дуже задоволена його роботою! Рекомендую!
Ігор
Лікувався у досвідченого спеціаліста Олександра Анатолійовича. Зазделегідь знав що він відмінний спеціаліст, адже неодноразово чув про нього позитивні відгуки. І не розчарувався. Ця людина справжній знавець своєї справи. Своїм здоров'ям завдячую саме йому. Рекомендую!!!
Ірина
Надзвичайно приємна та розумна лікарка!!!
Мирослава
Лікар був відкритим та доброзичливим на прийомі, що у свою чергу викликає повагу до спеціаліста. Все дуже сподобалося: як проводилися процедури, як все пояснював та відповідав на поставленні запитання. Я залишилася дуже задоволена прийомом! Величезне спасибі лікарю!
Мілана
Сьогодні перший раз була на консультації у Ольги Іванівни. Враження залишилися винятково позитивні, висококваліфікований спеціаліст та знавець своєї справи. Уважна до найменших деталей. Ми почали рух у бік вирішення моєї проблеми, упевнена у позитивному результаті лікування.
Ірина
Лікар уважний, все розпитала, перевірила. Я, дуже нервувала, але лікар, підтримала. Призначила додаткове обстеження, порадила, коли і як краще зробити. Крім цього, на п'ять днів призначила лікування, але відразу ж попередила, що для ефективного і точного лікування потрібно обов'язково дотримуватися її рекомендацій, та прийти на повторний огляд!
Вероніка
Хочемо висловити від імені нашої сім'ї подяку Лілії Петрівні! Після її детального обстеження, призначеного курс лікування і даних нею таких необхідних рекомендацій, тепер ми - батьки. Наша мрія збулася! Бажаємо Вам професійного зростання, та продовжувати творити для людей добро!
Борис
У нас з дружиною тривалий час були проблеми з тим, щоб завагітніти, з її боку все було в нормі. Дійшла моя черга перевіриться. Вибрав для себе це місце просто навмання, близько було до дому, перший раз познайомився з цим лікарем, але враження від справляє гарне. Не поспішав з ходжу робити висновки, такий підхід радує, трішки згодом, після детального дообстеження призначив мені лікування та методи вирішення моєї проблеми.
Вячеслав
Мені все сподобалося. Що особливо запам'яталося, це те що лікар витрачав свій час на те, що б мені все детально пояснити, з тих питань які я задавав. Я розумів, що він зайнята людина, проте, він витрачала свій час, що б мені стало зрозуміліше. Плюс, я не відчував себе зайвим. Лікар, професійно мене прийняла.
Вікторія
Дуже хороший лікар-анестезіолог. Одного разу мені мали проводити оперативне втручання. Перед операцією усіх хворих оглядає анестезіолог. Мені пощастило що мій був саме Андрій Сергійович. Заспокоїв, так як мандраж був ще той, все детально поясний, та надав рекомендації. Оперативне втручання пройшло добре, в чому є і його заслуга. Дуже дякую Вам за турботу про моє здоров'я.
Сніжана
Хочу процитувати Гіппократа: лікар лікує хворого, а не хворобу. Цей лікар саме так і робить. Дуже ввічлива, зрозуміло висловлюється, отримуєш масу задоволення від спілкування. Після опитування стосовно моєї проблеми у невимушеній формі, лікар призначила обстеження та лікування. Зараз почуваю себе набагато краще. Рекомендую!
Христина
Миклуш Соломія -молода, проте мудра, амбітна та професіонал своєї справи! Дуже рекомендую!
Добрый вечер, сегодня у меня было первое знакомство с Мартой Ивановной, приём проходил в Ужгороде. Знакомство удалось и консультацию я получила достаточную, чтоб довериться врачу и уверенно идти с нею к планированию малыша . Дальше у нас большие дела, в декабре встреча во Львове в клинике Матери и ребёнка.
Хороший лікар, професіонал своєї справи. Дуже задоволена, рекомендую.
Соломія Калагурка
Дуже грамотний та досвідчений спеціаліст. Уважна та чуйна людина. Ретельно вивчила усі обстеження, на даний час проходжу лікування. Рекомендую!
Олена
Галина Богданівна- висококваліфікований спеціаліст з особливим підходом до пацієнта, ввічлива, доброзичлива. Я дуже задоволена.Дякую.
Дарія
Прекрасний спеціаліст і людина, рекомендую!
Валерія
У мене був тільки перший, ознайомчий прийом. Доктор уважна, терпляча и доброзичлива. Вона призначила мені додаткові аналізи для з'ясування більш повної картини проблеми. Думаю, що і подальше лікування я буду проходити у Марти Ігорівни.
Георгий
Святослав Владимирович в авторитете у многих мужиков, которым он уже помог, и которые сейчас проходят у него лечение. Для меня лично лучше уролога, чем Юринец просто нет. Толковый врач и настоящий человечище, спасибо!

Лікарі клініки Мати та дитина, медичний центр у Львові

очистити

Акції лікарні

Перша консультація вагітної зі знижкою 50% в мережі Мати та дитина
до 30-04-2024
Наші акушери-гінекологи, готові вам допомогти з усіма питаннями та потребами, пов'язаними з вагітністю. Пропонуємо вам першу консультацію у наших акушерів гінекологів зі знижкою 50%! Майбутні…
- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога в мережі Мати та Дитина
до 30-04-2024
- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога. Плануєте у цьому році вагітність? Розпочніть свій шлях до настання вагітності з першого базового обстеження для жінки Вартість без…
50% знижки на первинну консультацію гінеколога в мережі центрів Мати та дитина
до 30-04-2024
Гарне рішення пам'ятати про своє здоров'я Огляд у гінеколога за акційною ціною Хочемо познайомити вас з нашими лікарями, прийом у яких точно принесе вам тільки позитивні враження Вартість без…
Первинна консультація акушера-гінеколога за 1 грн в Мати та Дитина
до 30-04-2024
Отримайте первинну консультацію лікаря акушера-гінеколога всього за 1 грн. Медичний центр ""Мати та дитина"" веде вагітність майбутніх мам, при заключенні договору на ведення, перша консультація…

нова ціна

1 грн
50% знижки на первинну консультацію уролога-андролога в Мати та Дитина
до 30-04-2024
Отримайте знижку 50% на проходження первинної консультації у лікаря уролога-андролога. Перша консультація - це зустріч з лікарем, знайомство з медичною історією, при необхідності можливий огляд, а…
Фертильний check-up в Мати та Дитина
до 30-04-2024
Чому варто пройти перевірку фертильності функції ? Перевірка фертильності функції допомагає з'ясувати можливі проблеми з репродуктивним здоров'ям. Це надасть вам розуміння стосовно часу прийняття…
2630 грн

нова ціна

1100 грн
Записатися на акцію

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.