Урологи в Черкасах

Консультація уролога первинна в кліниці «OCSARAT MEDICAL (Оксарат Медікал) в Черкасах» 400
Первинна консультація уролога в кліниці «Ваш лікар поруч Центр сімейної медицини» 500
Взяття урогенітального матеріалу для лабораторного дослідження (без консультації лікаря ) в кліниці «Оптіма медікал сервіс» 100
Первинна консультація уролога в кліниці «Ваш лікар поруч, центр сімейної медицини в м. Сміла» 350
Максим
Дякую цьому лікарю, за надання кваліфікованої допомоги. Навіть не знаю що б я без Вас робив. Надзвичайно кваліфікований спеціаліст, та професіонал у своїй галузі. Рекомендую!
17 грудня '19 г.
Уролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням циститу, фімозу, крипторхізму, а також аномалій розвитку статевої системи у хлопчиків і дівчаток. Прийом ведеться за попереднім записом. Медикаментозна терапія призначається після комплексної діагностики, включаючи УЗД-дослідження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог, андролог, сексопатолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом10 онлайн записів
Черкаси вул. Верхня Горова 36/1
Уролог, проктолог, судинний хірург, хірург
Пріоритетом роботи є корекція складних вад розвитку сечостатевої системи: гідронефрозу, мегауретеру, міхурово-сечовідного рефлюксу, пухлин нирок, гіпоспадій та епіспадій. Широко впроваджує в клінічну практику методи малоінвазивної хірургії та урології дитячого віку: лапароскопічні оперативні втручання при варикоцеле, ендоскопічні корекції міхурово-сечовідного рефлюкса тощо. Володіє всіма найпоширенішими методиками обстеження та оперативних втручань на органах сечостатевої системи та органах черевної порожнини у дітей (0-17 років).
Викликати лікаря додому
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25