Сторінка 5. Урологи у Львові

Саша
С проблемой простатита столкнулся недавно.Это отголоски бурной молодежной жизни.На мой взгляд, Тарас Миронович очень толковый врач в урологии, и каждым вылеченным пациентом подтверждает свою высокую квалификацию.Мой запущенный простатит вылечил в два счета. Главное все мужские функции работают. Уже успел стать отцом. Я ему очень благодарен.
27 квітня '17 г.
Аркадий
У меня были проблемы с эрекцией. Долго и затратно лечился, результат ноль. Тарас Миронович второй доктор, к которому я обратился за помощью. Этого специалиста отличает внимательное не безразличное отношение к проблеме пациента, профессиональный подход и индивидуальные схемы лечения. Жиравецкий – ценный специалист. Мне он реально помог.
08.04.2017
Коли я помітила, що дочка часто проситься до туалету, запідозрила, що у неї цистит. Звернулися до Данила Зіновійовича. Мої здогадки підтвердилися, лікар поставив діагноз «цистит». Іваськевич призначив лікування, через кілька днів дочці стало набагато легше. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
15.04.2017
Ми з чоловіком помітили, що у сина виникають проблеми під час сечовипускання. Звернулися до Іваськевича Данила Зіновійовича. Він поставив діагноз «фімоз». До цього часу ми про таку хворобу не чули, тому були налякані. Але лікар заспокоїв, сказав, що до статевого дозрівання проблема повинна зникнути. Він дав багато корисних порад для усунення проблеми. Тепер ми спостерігаємося у цього лікаря.
Антоніна
Андрій Романович чудовий лікар, з ним приємно спілкуватися.
03 червеня '16 г.
Геннадий
Спасибо за квалифицированную помощь!
20 липня '16 г.
Дитячий уролог, дитячий хірург