Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі урологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація уролога в кліниці «Салютем» 160
Консультація уролога в кліниці «МЦ Статус» 150
Консультація уролога (кандидат медичних наук) в кліниці «Інномед - центр ендохірургіі» 150
Консультація уролога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Консультація уролога в кліниці «Радамед» 150
Бесіда-консультація уролога в кліниці «Медичний центр Альтамедика» 150
Консультація уролога (кандидат медичних наук) в кліниці «Інномед - материнство та дитинство» 150
Уролог, Андролог
35 років досвіду
9,00
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Олександр
21 жовтня '16р.
10
Якщо вже Сергій Андрійович не допоможе, то інші лікарі тим більше будуть безсилі. Хоча я такого собі не уявляю, Костюченко обов’язково грамотне лікування призначить, все буде добре. Перевірив на собі!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-07-26
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Уролог
8,65
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, займається консультуванням, обстеженнями репродуктивної чоловічої системи. Досліджує питання безпліддя у чоловіків. Також лікує запалення та інфекції, що передаються статевим шляхом. У роботі використовує сучасні методи діагностики і консервативні методи лікування.
Тарас
13 січня '17р.
8
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Уролог
31 рік досвіду
8,35
Лікар Малюхін Віталій Ксенофонтович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечо-видільної системи. Лікар займається діагностикою та лікуванням аденоми простати, простатиту, циститу, сечо-кам’яної хвороби. Спеціалізується на проведенні біопсії простати, цистометрії, чоловічій цистоскопії. Також займається лікуванням уретриту, орхіту та фімозу, парафімозу.
Дмитро
08 вересня '16р.
9
Малюхін досвідчений і уважний уролог. Відповідає на всі виникаючі питання, не поспішає з діагнозами. Лікування призначає ефективне, швидко дає результати. Звертався, сподобалося!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-07-26
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Уролог
18 років досвіду
7,65
Лікар Цирковнюк Руслан Григорович спеціалізується на урології. Кандидат медичних наук, веде консультативний прийом , займається проведенням мініінвазивних хірургічних операцій, у тому числі інтимної пластики. Виконує органозберігаючі оперативні втручання. Веде спостереження за пацієнтами після проведених процедур.
Максим
01 січня '17р.
7
Знаю, що Церковнюк не одного мого знайомого з чоловічими болячками до нормального життя повертав. Ось вони і мені його порадили, коли виникли проблеми. Мав можливість переконатись, що Руслан Григорович знає свою справу конкретно!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-07-26
Консультація 150 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Уролог
13 років досвіду
7,00
Врач уролог второй квалификационной категории, основными направлениями в работе являются амулаторная урология и оперативное лечение урологических заболеваний (уретрита, варикоцеле, пиелонефрита и фимоза). Глушко Михаил Николаевич помогает пациентам с недержанием мочи, интерстициальным циститом, простатитом. проблемами импотенции. Выполняет операции на органах мужской мочеполовой сферы.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 160 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г