Лікарі урологи в Вінниці

Консультація дитячого уролога з оглядом в кліниці «Омеда» 225
Консультація уролога в кліниці «Інститут планування сім'ї IPF у Вінниці» 250
Уролог, Андролог
36 років досвіду
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Олександр
21 жовтня '16р.
Якщо вже Сергій Андрійович не допоможе, то інші лікарі тим більше будуть безсилі. Хоча я такого собі не уявляю, Костюченко обов’язково грамотне лікування призначить, все буде добре. Перевірив на собі!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-24
Консультація 240 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Уролог
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, займається консультуванням, обстеженнями репродуктивної чоловічої системи. Досліджує питання безпліддя у чоловіків. Також лікує запалення та інфекції, що передаються статевим шляхом. У роботі використовує сучасні методи діагностики і консервативні методи лікування.
Тарас
13 січня '17р.
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Записатися на прийом33 онлайн записи
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
32 роки досвіду
Лікар Малюхін Віталій Ксенофонтович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечо-видільної системи. Лікар займається діагностикою та лікуванням аденоми простати, простатиту, циститу, сечо-кам’яної хвороби. Спеціалізується на проведенні біопсії простати, цистометрії, чоловічій цистоскопії. Також займається лікуванням уретриту, орхіту та фімозу, парафімозу.
Дмитро
08 вересня '16р.
Малюхін досвідчений і уважний уролог. Відповідає на всі виникаючі питання, не поспішає з діагнозами. Лікування призначає ефективне, швидко дає результати. Звертався, сподобалося!
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 34
19 років досвіду
Лікар Цирковнюк Руслан Григорович спеціалізується на урології. Кандидат медичних наук, веде консультативний прийом , займається проведенням мініінвазивних хірургічних операцій, у тому числі інтимної пластики. Виконує органозберігаючі оперативні втручання. Веде спостереження за пацієнтами після проведених процедур.
Максим
01 січня '17р.
Знаю, що Церковнюк не одного мого знайомого з чоловічими болячками до нормального життя повертав. Ось вони і мені його порадили, коли виникли проблеми. Мав можливість переконатись, що Руслан Григорович знає свою справу конкретно!
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 150 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
14 років досвіду
Врач уролог второй квалификационной категории, основными направлениями в работе являются амулаторная урология и оперативное лечение урологических заболеваний (уретрита, варикоцеле, пиелонефрита и фимоза). Глушко Михаил Николаевич помогает пациентам с недержанием мочи, интерстициальным циститом, простатитом. проблемами импотенции. Выполняет операции на органах мужской мочеполовой сферы.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 190 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Уролог
Доктор Оперчук Дмитро Олександрович – уролог, с багатовіковим досвідом роботи. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Допомагає чоловікам позбавитись від неприємних симптомів та повністю подолати хворобу. Лікар розробляє індивідуальні схеми терапії, що підвищує їх ефективність. Спеціалізується на лікуванні хвороб як гострої, так і у хронічній стадії. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Постійно підвищує кваліфікацію, працює с інноваційними методами лікування.
Галина
18 квітня '18р.
Полтора года лечились у множества урологов-безрезультатно.Дмитрия Александровича нам посоветовали его бывшие пациенты.Решил нашу проблему буквально за месяц.Сами ему очень благодарны и советуем теперь всем своим знакомым.Доктор от Бога!!!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-24
Консультація 200 грн.