Лікарі урологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація уролога в кліниці «Салютем» 160
Консультація уролога в кліниці «МЦ Статус» 150
Консультація уролога (кандидат медичних наук) в кліниці «Інномед - центр ендохірургіі» 150
Консультація уролога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Консультація уролога в кліниці «Радамед» 150
Бесіда-консультація уролога в кліниці «Медичний центр Альтамедика» 150
Консультація уролога (кандидат медичних наук) в кліниці «Інномед - материнство та дитинство» 150
Уролог, Андролог
35 років досвіду
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Олександр
21 жовтня '16р.
Якщо вже Сергій Андрійович не допоможе, то інші лікарі тим більше будуть безсилі. Хоча я такого собі не уявляю, Костюченко обов’язково грамотне лікування призначить, все буде добре. Перевірив на собі!
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Уролог
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, займається консультуванням, обстеженнями репродуктивної чоловічої системи. Досліджує питання безпліддя у чоловіків. Також лікує запалення та інфекції, що передаються статевим шляхом. У роботі використовує сучасні методи діагностики і консервативні методи лікування.
Тарас
13 січня '17р.
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
31 рік досвіду
Лікар Малюхін Віталій Ксенофонтович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечо-видільної системи. Лікар займається діагностикою та лікуванням аденоми простати, простатиту, циститу, сечо-кам’яної хвороби. Спеціалізується на проведенні біопсії простати, цистометрії, чоловічій цистоскопії. Також займається лікуванням уретриту, орхіту та фімозу, парафімозу.
Дмитро
08 вересня '16р.
Малюхін досвідчений і уважний уролог. Відповідає на всі виникаючі питання, не поспішає з діагнозами. Лікування призначає ефективне, швидко дає результати. Звертався, сподобалося!
Вінниця вул. Соборна, 46а
18 років досвіду
Лікар Цирковнюк Руслан Григорович спеціалізується на урології. Кандидат медичних наук, веде консультативний прийом , займається проведенням мініінвазивних хірургічних операцій, у тому числі інтимної пластики. Виконує органозберігаючі оперативні втручання. Веде спостереження за пацієнтами після проведених процедур.
Максим
01 січня '17р.
Знаю, що Церковнюк не одного мого знайомого з чоловічими болячками до нормального життя повертав. Ось вони і мені його порадили, коли виникли проблеми. Мав можливість переконатись, що Руслан Григорович знає свою справу конкретно!
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
13 років досвіду
Врач уролог второй квалификационной категории, основными направлениями в работе являются амулаторная урология и оперативное лечение урологических заболеваний (уретрита, варикоцеле, пиелонефрита и фимоза). Глушко Михаил Николаевич помогает пациентам с недержанием мочи, интерстициальным циститом, простатитом. проблемами импотенции. Выполняет операции на органах мужской мочеполовой сферы.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 160 грн.