Лікарі урологи в Житомирі

Уролог
7 років досвіду
Лікар другої категорії Побережний Євгеній Петрович сеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу чоловікам з захворюваннями сечовидільної та статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, сечо-кам’яної хвороби, пієлонефриту та гломерулонефриту, циститу, простатиту, уретриту. Спеціалізується на лікуванні аденоми простати з визначенням маркерів доброякісного чи злоякісного процесу.
Марк
17 вересня '16р.
Я рад, что нашел врача, который мне действительно помог.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Уролог
Лікар вищої категорії Фетман Фелікс Львович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням доброякісної гіперплазії простати, проститу, уретриту, орхіту. Спеціалізується на терапії сечо-кам’яної хвороби, ниркової коліки, циститу, гломерулонефриту та пієлонефриту. Також займається лікуванням чоловічого безпліддя.
Володимир
03 вересня '16р.
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
Записатися на прийом
Житомир вул. Гагаріна, 27