Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі урологи в Житомирі

Послуга Ціна
Консультація уролога в кліниці «Полісся Кардіо+» 180
Консультація уролога в кліниці «Пролісок+» 150
Консультація уролога в кліниці «Медичний центр Матерна» 180
Уролог
25 років досвіду
8,00
Доктор уролог высшей квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечению мужского простатита и женской мочекаменной болезни. Храпчук Юрий Викторович специалист в терапии воспалений почек и мочевого пузыря. Оказывает помощь пациентам с заболеваниями предстательной железы и мочеиспускательного канала.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 180 грн.
Житомир вул. Чорновола, 4
Уролог
7,95
Лікар вищої категорії Фетман Фелікс Львович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням доброякісної гіперплазії простати, проститу, уретриту, орхіту. Спеціалізується на терапії сечо-кам’яної хвороби, ниркової коліки, циститу, гломерулонефриту та пієлонефриту. Також займається лікуванням чоловічого безпліддя.
Володимир
03 вересня '16р.
7
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Уролог
7 років досвіду
7,23
Лікар другої категорії Побережний Євгеній Петрович сеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу чоловікам з захворюваннями сечовидільної та статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, сечо-кам’яної хвороби, пієлонефриту та гломерулонефриту, циститу, простатиту, уретриту. Спеціалізується на лікуванні аденоми простати з визначенням маркерів доброякісного чи злоякісного процесу.
Антон
14 лютого '17р.
10
Дякую Євгенію Петровичу за вчасну професійну допомогу. Точний діагноз та сучасне результативне лікування врятувало мене від тяжких ускладнень. Побережний – чудовий уролог!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Уролог, Андролог
16 років досвіду
7,10
Лікар Драгомир Ігор Олексійович спеціалізується в області урології. Надає повну консультацію відносно стану органів сечової системи (у жінок та чоловіків) та статевих органів (у чоловіків). Проводить діагностику та лікування аденоми простати, простатиту, циститу. Виявляє камені у нирках. Володіє цистографією сечового міхура, що значно розширює медичну компетенцію фахівця. До того ж досліджує та займається лікування чоловічого безпліддя. Надає повну консультацію в якості андролога. Проводить консультацію і після одуження, надаючи поради стосовно профілактичних заходів задля попередження нових хвороб та їх ускладнень.
Наталка
08 січня '17р.
6
Лікував мого чоловіка. Він звичайно, я к завжди, довго йти не хотів. Хлопці вони й є хлопці, а потім нічого, сказав, лікар розумний та гарний.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Консультація 180 грн.
Житомир пров. Меблевий, 3а