Урологи в Житомирі

Первинна консультація уролога в клініці «Oxford Medical» 450
Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 1» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма; Ультразвукове дослідження органів мошонки) в клініці «Мати та дитина» 1500
Рита
Лечение цистита проведено на высшем уровне. Спасибо!
08 липня '16 г.
Володимир
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
03 вересня '16 г.
Рита
Лечение цистита проведено на высшем уровне. Спасибо!
08 липня '16 г.
Володимир
03 вересня '16 г.
Марк
Я рад, что нашел врача, который мне действительно помог.
17 вересня '16 г.
Ярослав
Звернувся по допомогу до Євгена Петровича, і отримав лікування і поради, які дозволили мені впорається з хворобою. Спасибі доктору, що повернув мені можливість жити нормальним життям!
12 липня '16 г.
Уролог, Андролог
Лікар Драгомир Ігор Олексійович спеціалізується в області урології, андрології. Надає повну консультацію відносно стану органів сечової системи (у жінок та чоловіків) та статевих органів (у чоловіків). Спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя, порушень статевої функції чоловіків, захворювання органів сечової системи, чоловічого клімаксу, розладів статевого розвитку хлопчиків, запальних захворювань чоловічої статевої системи. Проводить УЗД сечостатевої системи, видалення утворень шкіри зовнішніх статевих органів, чоловічу стерилізацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Уролог
Записатися на прийом4 онлайн записи
Уролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з урологічними захворюваннями. Успішно лікує цистит, сечокам'яну хворобу, уретрит, нейрогенний сечовий міхур, ниркову недостатність, дисплазію сечового міхура та ниркові коліки. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД органів малого тазу та уретроцистоскопію.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)