Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі урологи в Житомирі

Послуга Ціна
Консультація уролога в кліниці «Полісся Кардіо» 190
Консультація уролога в кліниці «Пролісок» 170
Консультація уролога в кліниці «Матерна» 200
Консультація уролога (кандидат медичних наук) в кліниці «Oxford Medical (Оксфорд медікал) в Житомирі» 350
6
7,0
Уролог, Андролог
19 років досвіду
7,95
Лікар вищої категорії Фетман Фелікс Львович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням доброякісної гіперплазії простати, проститу, уретриту, орхіту. Спеціалізується на терапії сечо-кам’яної хвороби, ниркової коліки, циститу, гломерулонефриту та пієлонефриту. Також займається лікуванням чоловічого безпліддя.
Володимир
03 вересня '16р.
7
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
Записатися на прийом11 онлайн записів
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Житомир пл. Путятинський, 2
Уролог
8 років досвіду
7,23
Лікар другої категорії Побережний Євгеній Петрович сеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу чоловікам з захворюваннями сечовидільної та статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, сечо-кам’яної хвороби, пієлонефриту та гломерулонефриту, циститу, простатиту, уретриту. Спеціалізується на лікуванні аденоми простати з визначенням маркерів доброякісного чи злоякісного процесу.
Антон
14 лютого '17р.
10
Дякую Євгенію Петровичу за вчасну професійну допомогу. Точний діагноз та сучасне результативне лікування врятувало мене від тяжких ускладнень. Побережний – чудовий уролог!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Уролог, Андролог
17 років досвіду
7,10
Лікар Драгомир Ігор Олексійович спеціалізується в області урології, андрології. Надає повну консультацію відносно стану органів сечової системи (у жінок та чоловіків) та статевих органів (у чоловіків). Спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя, порушень статевої функції чоловіків, захворювання органів сечової системи, чоловічого клімаксу, розладів статевого розвитку хлопчиків, запальних захворювань чоловічої статевої системи. Проводить УЗД сечостатевої системи, видалення утворень шкіри зовнішніх статевих органів, чоловічу стерилізацію.
Наталка
08 січня '17р.
6
Лікував мого чоловіка. Він звичайно, я к завжди, довго йти не хотів. Хлопці вони й є хлопці, а потім нічого, сказав, лікар розумний та гарний.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Житомир пров. Меблевий, 3а
Уролог
37 років досвіду
5,00
Костянтин Сергійович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи. Лікує простатит, аденому простати, еректильну дисфункцію, цистит. Проводить консультативний прийом, оперативне лікування фімозу та короткої вуздечки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-25
Консультація 350 грн.
Житомир вул. Леха Качинського, 4