Сторінка 2. Урологи у Львові

Саша
С проблемой простатита столкнулся недавно.Это отголоски бурной молодежной жизни.На мой взгляд, Тарас Миронович очень толковый врач в урологии, и каждым вылеченным пациентом подтверждает свою высокую квалификацию.Мой запущенный простатит вылечил в два счета. Главное все мужские функции работают. Уже успел стать отцом. Я ему очень благодарен.
27 квітня '17 г.
Аркадий
У меня были проблемы с эрекцией. Долго и затратно лечился, результат ноль. Тарас Миронович второй доктор, к которому я обратился за помощью. Этого специалиста отличает внимательное не безразличное отношение к проблеме пациента, профессиональный подход и индивидуальные схемы лечения. Жиравецкий – ценный специалист. Мне он реально помог.
08.04.2017
Коли я помітила, що дочка часто проситься до туалету, запідозрила, що у неї цистит. Звернулися до Данила Зіновійовича. Мої здогадки підтвердилися, лікар поставив діагноз «цистит». Іваськевич призначив лікування, через кілька днів дочці стало набагато легше. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
15.04.2017
Ми з чоловіком помітили, що у сина виникають проблеми під час сечовипускання. Звернулися до Іваськевича Данила Зіновійовича. Він поставив діагноз «фімоз». До цього часу ми про таку хворобу не чули, тому були налякані. Але лікар заспокоїв, сказав, що до статевого дозрівання проблема повинна зникнути. Він дав багато корисних порад для усунення проблеми. Тепер ми спостерігаємося у цього лікаря.
Антоніна
Андрій Романович чудовий лікар, з ним приємно спілкуватися.
03 червеня '16 г.
Геннадий
Спасибо за квалифицированную помощь!
20 липня '16 г.
Уролог-андролог, УЗД спеціаліст
21 рік досвіду
Лікує хвороби сечовивдної системи у чоловіків та жінок, статевої системи у чоловіків.
Уролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань. Для уточнення діагнозу призначає уретроцистоскопію, УЗД органів малого тазу та лабораторні аналізи. Приймає пацієнтів з болем в нижній частині живота, частим сечовипусканням, виділеннями з уретри, порушенням ерекції.
Уролог
Лікар Кравчик Тарас Орестович – уролог. Спеціаліст вищої категорії. На протязі 22 років спеціалізується на захворюваннях сечової системи чоловіків. Розробляє індивідуальні схеми терапії та профілактичні заходи. Лікує захворювання простати, відновлює еректильну функцію. Проводить оперативні втручання. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Уролог
Лікар спеціалізується на ендоскопічних методах лікування сечокам’яної хвороби, ендоскопічних та лапароскопічних методах лікування пухлин сечовидільної системи, відкритих радикальних операціях з приводу пухлин сечовидільної системи та чоловічих статевих органів, реконструктивних операціях з приводу вад розвитку сечовидільної системи та ускладнень після перенесення попередніх оперативних втручань.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Уролог
Доктор уролог высшей квалификационной категории, оказывает помощь пациентам с опухолями, ериктильной дисфункцией, мочекаменной болезнью. В совершенстве владеет методикой контактной лазерной и дистанционной ударно-волновой литотрипсией, перкутанной контактной нефролитотрипсией и биопсии простаты. Имеет большой опыт в проведении трансуретральной резекции простаты и опухоли мочевого пузыря, оптической уретротомии, цистоскопии, обрезании крайней плоты головки члена и слинговых операциях при недержании мочи. Грицина Юрий Ростиславович член Европейской Ассоциации урологов
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Уролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з урологічними захворюваннями. Лікує пієлонефрит, хронічний цистит, уретрит, простатит. Займається реабілітацією пацієнтів після оперативних втручань на органах сечостатевої системи. Проводить консервативне лікування сечокам'яної хвороби. При необхідності готує пацієнтів до літотрипсії.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 33
Уролог, сексопатолог, дитячий уролог, лікар УЗД
Уролог, Сексолог
Лікар-уролог надає весь спектр урологічних послуг, займається консервативним методом лікування.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Уролог
Лікар надає увесь спектр урологічних послуг, активно використовує малоінвазивні методи лікування.
Записатися на прийом1 онлайн запис
21 рік досвіду
Лікар надає весь спектр урологічних послуг, активно займається ендоскопічними методами лікування в урології.