Центр літотрипсії Уросвіт

9.0
Wi-Fi
Оплата карткою
Львів, вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 11:00-17:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Статті

Відкриття Клініки “UROSVIT” (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги:

• Проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії
  • Ультразвукові дослідження
  • Лабораторна діагностика

Медичний заклад співпрацює з Центром ендоурології, що дозволяє поліпшити якість обслуговування пацієнтів.

Комфортні умови проведення процедури, зручний графік роботи за попереднім записом і надання невідкладної допомоги пацієнтам різного віку, у тому числі й дітям, висока результативність нетравматичного методу лікування робить послуги даного центру популярними серед львів'ян та жителів усього Західного регіону України.

Обладнання

• Літріптор Compact Sigma Dornier (Німеччина), (для дроблення каменів);
  • ультразвукова система High-end класу ACUSON / SIEMENS-ASPEN (для УЗД);
  • гольміевий-YAG лазер (для дроблення каменів);
  • апарат "Матрикс-Уролог" (для проведення магнітно-лазерної терапії);
  • апарат DUOLITH SD1 ULTRA (для проведення ударно-хвильової терапії);
  • урофлуометр ANDROMEDA HELIX (для проведення урологічних обстежень).
  • Ціни на послуги

• МСКТ скроневі кістки 1 500
  • МСКТ шийний відділ хребта 1 500
  • Нейросонографія головного мозку в новонароджених 490
  • УЗД одного суглоба 590
  • УЗД 2-ох суглобів (парних, тобто – 2 колінні, 2 кульшові, 2 гомілково-ступневі, тощо) 790
  • УЗД м'язевої тканини однієї анатомічної ділянки 490
  • УЗД органи черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) 550
  • УЗД простати з визначення залишкової сечі (при потребі трансректально) 550
  • Аналіз глюкоза 200
  • Аналіз сечова кислота 200
  • Аналіз білірубін 200
  • Аналіз загальний білок 200
  • Первинна консультація лікаря андролога (планування вагітності, безпліддя до 30 хв. ) 600
  • Масаж простати 300
  • Повторна консультація лікаря андролога (планування вагітності, безпліддя до 30 хв. протягом одного місяця) 450
  • Інтерпретація обстежннь 200
  • Первинна консультація андролога сімейній парі (планування вагітності, лікування безпліддя) 800
  • Первинна консультація лікаря гастроентеролога( до 30 хв. ) 500
  • Повторна консультація лікаря гастроентеролога ( протягом одного місяця ) 400
  • Первинна консультація лікаря гінеколога ( до 30 хв. ) 500
  • Первинна консультація лікаря гінеколога +огляд на гінекологічному кріслі з забором аналізів (без вартості аналізів) 990
  • Повторна консультація лікаря гінеколога ( до 30 хв. ) 400
  • Первинна консультація косметолога (без процедури) ознайомча до 20 хв 200
  • Первинна консультація косметолога (без процедури) до 40 хв 350
  • Первинна консультація кардіолога( до 30 хв. ) 500
  • Повторна консультація лікаря кардіолога ( протягом одного місяця 400
  • CHECK-UP кардіо Ехокардіографія + узд обстеження транскраніальне судин шиї та голови + ЕКГ ( електрокардіограма ) + лабораторні аналізи з ліпідним спектром + консультація лікаря кардіолог 2 254
  • Кінезіотейпування ( однієї анатомічної ділянки ) 250
  • Блокада внутрішньоносова з введенням лікарських засобів 600
  • Первинна консультація лікаря проктолога ( до 30 хв. ) 500
  • Повторна консультація лікаря проктолога (протягом одного місяця ) 400
  • Консультація проктолога + аноскопія анального каналу 500
  • Видалення одного зовнішнього гемороїдального вузла (Тромбектомія з зовнішнішнього гемороїдального вузла) 6 500
  • Латексне лігування одного внутрішнього гемороїдального вузла 4 500
  • Латексне лігування внутрішнього геморою ( до 3 вузлів ) 12 000
  • Консервативне лікування гострої анальної тріщини 2 500
  • Лікування комбінованого геморою третього ст.(лігування внутрішнього геморою , радіохвильове видалення зовнішнього геморою, радіохвильове висічення хронічної анальної тріщини, радіохвильове видалення гіпертрофованих анальних сосочків ) (3-4 візити) Можлива 15 000
  • Розкриття нагноєння 2 000
  • Внутрішньосуглобові ін’єкції гіалуронової кислоти ( під УЗД контролем) 1 000
  • PRP-терапія суглобів 2 400
  • Супер PRP-терапія суглобів 3 100
  • Первинна консультація лікаря ортопеда-травматолога ( до 30 хв. ) 500
  • Повторна консультація лікаря ортопеда-травматолога ( протягом одного місяця ) 400
  • Пункція суглоба 600
  • Літотрипсія (вага пацієнта до 70 кг) 7 000
  • Літотрипсія (вага пацієнта від 70 до 90 кг) 7 500
  • Літотрипсія (вага пацієнта від 90 до 110 кг) 8 000
  • Літотрипсія (вага пацієнта від 110 до 120 кг) 8 500
  • Консультація уролога із забором аналізів (мазок з уретри), ознайомча, до 10 хв. 300
  • Вартість одного імпульсу з використанням вібраційної (планарної) ЕУХТ 1
  • Повторна консультація ендокринолога (протягом одного місяця ) 400
  • CHECK-UP "Зайва вага" 5 211

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Павло
Прийом проводив Матвіїв В.В Все пройшло комфортно, вчасно(враховуючи що була велика черга людей) і головне з бажаним результатом. В приймальні приємні дівчата які бігають і намагаються догодити всім пацієнтам і навіть по бажанню пригощають кавою) Рекомендую всім Свій прийом запам’ятаю на все життя Дякую
Чернишов І.М
Щиро вдячний Святославу Ігоровичу Бойко за професійний підхід до паціентів. Рекомендую цю клініку, тут працюють професіонали.Дякую вашому колективу.
Ірина
Досвідчені фахівці, прекрасно роблять УЗД, багато пояснюють та консультують. Задоволена.
Клінікою задоволена на всі
Дуже задоволена,приємне враження!!!відчувається професіоналізм ліквря Мирослави Вікторівни!Дякую,за турботу!
віктор самусь
Приємно вражений відношенням персоналу,починаючи з красивих дівчат на реєстрації і до операційних та чергових медсестер, які працюють не маючи мінімальної зарплати. Хочу особливо відмітити уролога-хірурга Подебрія Андрія Орестовича,як професіонала своєї справи,який переживає за хворих,його чуйність.Бажаю всьому колективу здоров:я та щастя в житті.Рекомендую вас!!!
Генадій Котов
Щиро дякую медичним працівникам клініки Уросвіт за успішно проведену операцію та турботу у пост-операційний період. Особлива подяка лікарю-урологу Матвієву Василю Володимировичу і медсестрі Жигайло Наталії Степанівні за професіоналізм та підтримку! Клініка з сучасною технікою та уважно дотримується санітарних норм та гігієни. Все було на вищому рівні! Ще раз дуже дякую! З повагою, Котов Г.С.
Тетяна
Професійні лікарі. Доступні ціни! Зверталася більше 10 разів до різних спеціалістів. Всім задоволена і проблеми зі здоров'ям вирішені. Щиро дякую професіоналам лікарям та персоналу клініки! Всім рекомендую!!!
Лікар від Бога!!! Рекомендую100%
Юрій
15 травня '19р.
Дуже хороший лікар. Рекомендую всім!!!
Віктор
02 травня '19р.
Напишу коротко,лікар від бога,спеціаліст супер,РЕКОМЕНДУЮ.
Олександр Каба
19 квітня '19р.
Висловлюю слова щирої вдячності лікарю Матвіїву Василю Володимировичу та його операційній бригаді за вдало проведену операцію по видаленню кораловидного каменя розміром 4.5 см з правої нирки. Дякую за чуйність, людяність та високий професіоналізм персоналу клініки, а Василю Володимировичу-- глибока пошана і низький уклін. Ви -- найкращі! Дякую!
Галина М.
Хочу вiдзначити високий професіоналізм Олени Ігорівни. Двічі зверталася до неї за допомогою при встановленні діагнозу, і кожного разу отримували детальну i достовірну інформацію, яка пiдтверджувалася у подальшому.
Дарина
Обстеження під час вагiтностi виявило у мене ерозію шийки матки.Я дуже злякалась. Але разом з Юрієм Анатолiйовичем ми цю проблему подолали, я пройшла лiкування препаратами, а вже пiсля пологiв зробили прижигання. Зараз у мене все добре, дякувати Юрію Анатолiйовичу.
Христина
Консультація цього лікаря мене повністю розчарувала. Вся консультація тривала 4 хв максимум. Мені на УЗД сказали більше ніж він. До мого приходу лікар не ознайомився з моїми даними УЗД хоча я все робила в одній і тій же клініці. Сказав мені по камінчику який мене зараз торбує і ні слова ще про три які є в нирках, які також рано чи пізно зарухаються. Рецепт виписав на листочку без будь-якого штампу, прізвища лікаря..
зеновій
Супер!
Марта
Хороша клініка, кваліфіковані лікарі. Особливо вдячна лікарю-УЗД Уляні - приємна дівчина та уважний лікар, дуже мені допомогла! Дякую!
Юрій Олександрович
На початку 2018 знайомі з Тернополя порадили звернутись у цю клініку, так як вони вже звертались і задоволені результатами лікування. Приїхавши в клініку мене приємно здивувало хороше ставлення до пацієнта, сучасне обладнання і методи лікування. Щира подяка лікарю – урологу Бойко Святославу Ігоровичу за точне визначення діагнозу хвороби в перший же день звернення, назначення різних процедур і лікарських засобів,які помогли за короткий час позбутися проблеми яка турбувала цілий рік(уретрит, простатит) . Цю клініку можу порекомендувати з найкращої сторони.
Віктор Микуляк
Багато писати небуду.Велика подяка усьому персоналу клініки за професійність,особлива подяка лікарю Подебрію Андрію Орестовичу.РЕКОМЕНДУЮ,щераз щоро вдячний,ДЯКУЮ.
Віктор Микуляк
Багато писати небуду.Дякую усьому персоналу клініки за професійність,особлива подяка Подебрію Андрію Орестовичу. РЕКОМЕНДУЮ клініку і лікаря.ДЯКУЮ.
ЮрійОлександрович
На початку 2018 року знайомі з Тернополя порадили цей медичний заклад, так як самі звертались і задоволені результатом лікування. Приїхавши в клініку Юросвіт і зайшовши мене приємно здивувало хороше ставлення до пацієнта сучасне обладнання і методика лікування. Бувши в Києві на лікуванні до того побачив набагато вищий рівень лікування. Щира подяка лікарю-урологу Бойко Святославу Ігоровичу за точне визначення діагнозу хвороби в перший ж день звернення, назначення різних процедур і лікарських засобів, які помогли за короткий час поздутися проблеми. яка мене турбувала( уретрит. простатит) Цю клініку можу рекомендувати з найкращої сторони .....ще раз дякую Бойко С.І.
Юрій Олександрович
На початку 2018 року звернувся в клініку Юросвіт , так як знайомі з Тернополя порадили цей медичний заклад у Львові, бо самі зверталися і задоволені результатом лікування в даній клініці. Приїхавши в клініку і зайшовши в Юросвіт мене приємно здивувало хороше ставлення до пацієнта , сучасна методика лікування і обладнання. Бувши на лікуванні в Києві побачив набагато нищий рівень лікування, чим в даному закладі у Львові. Щира подяка лікарю-урологу Бойко Святославу І. за точне визначення діагнозу хвороби в перший же день звернення, назначення різних процедур лікування, і лікарських засобів. які помогли за короткий час позбутися проблеми, яка мене турбувала на протязі року( уретрит. простатит)Цю клініку можу порекомендувати з найкращої сторони і ще раз дякую Бойко С.І.
ПетроСачук
ВасильВолодимирович! Явам щиро відячний.Почуваю себе добре! Я-це книга Спалахи серця,яку я Вам подарував.
Марія
Хороший спеціаліст, при обстеженні все ясно і чітко пояснює. Дуже приємний лікар.
Анатолий
Кроме традиционного медикаментозного лечения, врач делает уклон на физиотерапию, что в моем случае дало очень положительный эффект. Стоит отдельно отметить исполнение массажа простаты. Делает все аккуратно, при этом сок выходит в нужном количестве.
Марта
Все сподобалося, лікар професійно підходить до обстеження, все гарно пояснила. Я задоволена.
Мандрик Тетяна
Операцію робив лікар Матвіїв Василь Володимирович, все добре, ввічливий, чуйний лікар, який дійсно хоче допомогти. Про таких кажуть-Лікар від
Катя
Спеціаліст своєї справи,все чітко,ясно,і як людина хороший,підтримає,порадить,а що ще потрібно від лікаря?європейський стандарт у маленькій клініці
Дима
Был у Юрия Владимировича на приеме, записался заранее. Был приятно удивлен его отношению. Комментировал весь процесс, все объяснял и даже на вопросы ответил. Сразу нашел причину общего ухудшения состояния.
Вадим
Дарія Вадимівна робила мені ультразвукове обстеження. Процедура пройшла швидко, попередній діагноз вона озвучила. Все швидко та професіонально.
Лариса
Робак Ігор Володимирович прекрасний УЗД-фахівець, після відвідувань її кабінету у мене не ніразу не виникло ніяких питань з приводу її роботи. Процедура завжди проходить швидко і делікатно. Щиро Дякую.
Назар
Юрий Владимирович делал мне УЗИ. Сразу при обследовании нашел очаг поражения. Все объяснил и разъяснил. Узнал от него много исчерпывающей информации. Вполне адекватный специалист.
Чудовий спеціаліст
Була у Дарії Вадимівни на процедурі ультразвукової діагностики, вона дуже уважна, бачить найдрібніші деталі. Я ходжу тільки до неї, адже впевнена, що завдяки її діагностиці, я отримаю найточніші діагнози.
Михайлик О.
Я сама працівник медицини і можу оцінити роботу Івана Степановича на відмінно. На моєму первинному прийомі все було ясно, тактовно і коректно. Зараз у нас йде етап діагностики і лікар буде робити ще обстеженя. Думаю, що вона все у нас вийде. Дякую. .
Валерій
Андрій Орестович знає, як заспокоїти переляканого чоловіка! Чоловік по природі це дуже ляклива тваринка, а коли питання стосується чоловічого здоров'я, то це просто капець) Він знає свою справу на всі 100% та ще й може психологом підпрацьовувати)
Вероніка
Дуже швидка процедура, Ігор Володимирович поставив чіткий діагноз, порекомендував одразу ж і лікаря до якого можна звернутися далі! Прийомом я задоволена! Спасибі йому величезне!
Роман
Лікувався колись у Андрія Орестовича, хороший лікар, знає свою справу. Настільки гарний лікар, що я більше в нього ще не був) Тому можу сміливо нести рекомендацію про нього у маси)
Марченко І.
Бабинець Іван Степанович - кращий лікар, чудова людина, фахівець з великої літери! Уважний, завжди було все чітко і по справі. Додам сюди ще її професіоналізм, тактовність і готовність в будь-який час допомогти. Він - мій лікар! Дай бог здоров'я і довгих років в професії!
Олена
Все чудово,толковий лікар узист,знає свою справу,дуже рекомендую цю клініку
Марія
Оперував мене Матвіїв Василь. Чудовий лікар, уважний, знавець своєї роботи. Операція пройшла успішно. Дуже рекомендую.
Наталія
04 травня '18р.
Швидко і компетентно був поставлений правильний діагноз ( онкологія у батька), професійно надана консультація з питань подальшого обстеження та варіантів лікування. Лікарі за кордоном підтвердили все 1:1. Щиро дякуємо , Василь Володимирович, за професійний підхід, оперативність, чуйність!!
Юрій Федечко
Насправді мій темп життя досить часто приводив мене до обстежень та лікування у різноманітних клініках. До цієї мене привела рекомендація друзів та потреба в обстеженні руки сина. Син Кирило майстер спорту з веслування тому його фізичний стан дуже важливий. Після обстеження руки та лікування методом ударно-хвильової терапії біль пройшла. Зараз він на зборах в Тростянці виконує план 30 км в день на лижах. А сьогодні вже мої внутрішні потреби привели мене до цієї клініки. Прийшов з тривогою , вийшов з посмішкою . Обстеження "проблемних зон" організму , кваліфікована консультація лікаря УЗД та лікаря - уролога і я маю на кілька тижнів виконати призначення та знову прийти в клініку на обстеження! Вдячний усім працівникам за те , що посмішка моя не зходить з уст! Бажаю добрих пацієнтів та успіху у Вашій нелегкій праці!!!!
Роман Заверуха
Вразило сучасне обладнання та якість УЗД обстеження( 4D ефект) Персонал уважний та привітний!!!! Доступні ціни та знижки для учасників АТО на Ударно-хвильову терапію
Ната Гірська
Не знаю, де краще писати слова вдячності, у ВІДГУКАХ пацієнтів чи тут)) Вирішила - і там і тут , хочу , щоб більше людей прочитало допис, адже ми всі час від часу потребуємо консультації та допомоги докторів, оскільки з віком відбувається "знос обладнання" ( даруйте за порівняння) у нашому організмі. Тому раджу скористатися послугами кваліфікованих спеціалістів у цій справі. Вчора приходила на УЗД колінного суглоба, зв'язок, м'ягких тканин, після падіння.... що вам сказати? Люди, які працюють у вашій клініці, просто доктори від Бога, розумію, зо це звучить може пафосно, але так є. Дівчатка на рецепшині Оленка та Мар'нка дуже милі , привітні і таке враження , що хочуть допомогти цілому світові, просто неймовірно! Я вчора відчула себе людиною, а не гаманцем з грішми, як це буває , зазвичай, у наших поліклініках, прошу правильно зрозуміти , не про всіх лікарів йдеться... тому кажу, зазвичай. Окремі слова подяки докторові Мирославі Стигар , яка проводила обслідування, дала абсолютно вичерпну інструкцію щодо побаченого, в результаті УЗД . Сьогодні вже дотримуюсь рекомендацій, які розписані на 21 день, я впевнена , що все буде добре, адже зрушення на краще вже є на даний момент! Тарас Елейко , дякую за чуйність і доброту! З такими людьми нація буде здорова! Дай Бог здоров'я усім!
Оля
Доброго дня. В клініку звернулась з різкою біллю. Завдяки професіоналізму лікаря та якісному медичному обладнанню діагноз було встановлено відразу. Дуже порадувало гарне відношення, тому що робочий день практично закінчився, а лікар була вже в одязі і на виході. Але увійшовши в моє положення вона вернулися і провела обстеження. Дякую.
Коретчук Василь
Чудова клініка. Чудові лікарі і умови. Щира подяка Матвіїв Василю Володимировичу. Лікар від Бога і просто чуйна і добра людина. Наснаги і здоров'я Вам шановний Василь Володимирович.
Коретчук Василь
Недавно довелось звернутись у цей медичний заклад. Чесно кажучи, я думав що таких чудових лікарень і таких чуйних і добрих людей у наш час уже не існує. Я пересуваюсь в інвалідному візку. В цьому закладі не тільки надали мені кваліфікаційну допомогу, створили усі умови для зручного перебування, але ще й допомогли отримати безкоштовно інвалідний візок. Щиро завдячую лікарю професіоналу з великої літери і просто чудовій людині Матвіїву Василю Володимировичу і нехай Господь віддячить вам сторицею.
Таміла
Чудова клініка, чудові лікарі. Найбільшу подяку хочу висловити Бабінцю Івану Степановичу. Кому подрібно якісне і правдиве узд раджу цього лікаря.
ПетроА
Василь Володимирович! Я щиро дякую Вам за Ваші золоті руки! Автор книги "Спалахи серця" Сачук Петро
Сачук Петро Іванович0965158864
Шановний Василь Володимирович! Щиро дякую Вам за Ваші золоті руки. Почуваю себе добре після операції. Автор книги" Cпалахи серця " П.Сачук
Остап
Мені в клініці на узд накінець визначили причину моїх двохмісячних мук, попередні два узд та рентген в районі нічого не показали. Доктор довго дивився і таки знайшов камінь посередині сечоводу. Мій респект всім, дякую!
Святослав
Супер клініка! Чудові професіонали урологи Андрій Подебрій та Василь Володимирович Матвіїв !!! І лікаря УЗД раджу Івана Степановича Бабінця !!!
sviatoslav
Сучасні нові технології, апаратура, висококваліфіковані лікарі. Андрій Подебрій та Василь Матвіїв найкращі хірурги-урологи.Треба УЗД - рекомендую - Іван Бабінець .
Таміла
Дуже хороша клініка. Зверталась декілька разів і завжди була задоволена. Особлива подяка Бабінцю І.С. Дякую, лікарю, за увагу і професіоналізм. Ви чудовий фахівець!!!!
Олена
Чудова клініка, дуже вічливий колектив. Зверталась не одноразово і дуже задрволенна. Хочу висловити особливу подяку лікарю ультразвукової діагностики, Бабінцю І.С. Дуже уважний і вічливий, справжній фахівець своєї справи. Побільше б таких лікарів. Дякую.
Гащенко Олена.
Дуже хороша клініка з сучасним обладненням. Зверталась неодноразово і задоволенна результатом. Особливу подяку хочу вислрвити лікарю ультрозвукової діагностики, Бабінцю І.С. Дуже зороший лікар. Уважний і привітний. А саме головне справжній фахівець своєї справи. Дякую вам.
Орися
Чуйна ,добра, уважна Людина – справжній Лікар. Професіонал ,який чітко знає свою справу. Ми дякуємо ,Василю Володимировичу ,за його роботу. Здоров*я Вам,що б більша кількість людей ,які потребують лікування ,а можливо тільки правильної консультації і діагнозу , могли звернутись до Вас по допомогу
Софія
Хороші кваліфіковані спеціалісти, якісне обслуговування, приємна атмосфера і відношення до клієнтів. Дякую... Зокрема спеціалісту на УЗД пані Дарії Вадимівні та урологу Подебрию А.О. Бажаю процвітання.
Володимир
Хороший спеціаліст-уролог.Дав чіткі і доступні рекомендації. Доступний по ціні.Усім рекомендую.
Марія
Надзвичайно хороший лікар, уважний, знавець своєї професії.
Сергій
Класний лікар який вилікував мою дружину після лікування її в горе лікарів у військовому госпіталі дякую
Марія
Клініка хороша. Лікарі відмінні,людяні. Персонал приємний,доброзичливий,ввічливий. Ставлення до пацієнта першокласник. Рекомендую!
Наталія
в центрі є послуга ударно-хвильова терапія. Просто супер враження! Позбавляє целюліту,підтягує шкіру,навіть родові розтяжки і шрами зникають!!!!!!
Ганна
Центр обладнаний сучасною апаратурою. приємний персонал. великий плюс,що аналізи роблять одразу. Мінус - великі черги. без запису немає змісту приходити.
Василь
як медик можу сказати,клініка унікальна в плані обладнання(є рентгенопераційна,ендоскопічна,лазарна техніка,сучасний літотриптор,УЗД апаратура,пеціалісти грамотні,відношення людяне!Рекомендую!
Ярослав Володимирович
Я готувався до операції. Мали видаляти камінь з правої нирки. Минулого тижня мені порекомендували спробувати дробити ультразвуком. Я наважився, хоча було для мене дороговато. В перший день ввечері піднялася температура і почала нити нирка, але пройшло. На третій день почав випісювати маленькі камінці. Сьогодні передивилися на ультразвукуви - вже каменів нема взагалі.
Микола
Перше враження було не дуже. Був записаний до лікаря Матвіїва на 11.00год на дроблення каменю в нирці. Прийняв мене аж в 12.00 год, і ще я здавав додаткові аналізи (не розраховував). Дробити камінь в нирці почали аж в третій годині, бо моя черга вже пройшла. Але зато нічого не боліло, в порівнянні з обласною лікарнею. Дрібні камінці виходили цілий тиждень. Сьогодні обстежився, в нирці чисто, Слава Богу.
Іван
Процедура сучасна, безболісна та дієва. Переконався на собі. Боятися не треба, анестезія робить своє. Скажу чесно, лікар досяг максимального результату. Суворо дотримувався прописаних рекомендацій. День побув у стаціонарі. Добре себе почував, тому вирішив не залежуватися. Ще пропив курс лікування у післяреабілітаційний період. Все в нормі. Дуже вдячний.
Констянтин
Не бійтесь робити цю процедуру. Боляче не буде. Вам дадуть місцеву анестезію. У мене було багато камінців, важкий випадок, як кажуть. Проте, операція пройшла успішно. Я бачив, як дістають ці камінчики і дивувався як же ж це може таке утворитися в людському організмі. Лікар дав чіткі відповіді на кожне моє запитання. Позбавився нарешті їх! Жити стало набагато комфортніше.
Віктор
Випробував на собі контактну літотрипсію. Немає чого переживати, якщо ви у руках професіонала. Звичайно, що перед процедурою пройшов курс підготовчих процедур, пив вітаміни і тому подібне. Словом, зробив так, як лікар прописав. Мав невелику кількість каменів, однак вони провокували появу уретриту. 2 дні перебував на стаціонарі під наглядом лікаря. Уролог у мене був першокласний, постійно запитає, підбадьорить. Головне — каменів і уретриту немає!
Виражаю щиру подяку лікарю центру літотрипсії Бабінцю Івану Степановичу за високий рівень медичної майстерності. Цей лікар є еталоном уважного відношення і високого медичного професіоналізму, а також найкращих моральних та медичних якостей. Його сумлінна праця та прагнення до максимального досягнення результату у лікуванні мають стати взірцем для всіх медичних працівників. Іван Степанович, бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів у всіх Ваших професійних та життєвих починаннях, щоб фортуна Вам завжди усміхалась, щоб радість та щастя у Вашому житті панувала! З повагою та щирою подякою за кваліфіковане лікування, Оля Шах.

Лікарі клініки Центр літотрипсії Уросвіт

• Уролог
  • Фізіотерапевт
очистити

Статті про клініку

Сучасні методи діагностики та лікування урологічних захворювань
У самій лікарні, у Центрі урології, де працюють спеціалісти нашої приватної клініки, можна виконувати широкий спектр всіх операцій, малоінвазивні методи дозволяють виконувати урологічні операції без традиційних розрізів тіла, включаючи лікування онкологічних хвороб, аденоми простати, проблем нетримання сечі у жінок, запальних захворювань, а також ендоскопічні операції при сечокам’яній хворобі. Широко використовуються лазерні технології, і лапароскопічні методи.

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00