Клініка UROSVIT (раніше — Центр літотрипсії та ультразвукової діагностики)

Wi-Fi
Оплата карткою
Львів, вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Статті

Відкриття Клініки “UROSVIT” (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги:

• Проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії
  • Ультразвукові дослідження
  • Лабораторна діагностика

Медичний заклад співпрацює з Центром ендоурології, що дозволяє поліпшити якість обслуговування пацієнтів.

Комфортні умови проведення процедури, зручний графік роботи за попереднім записом і надання невідкладної допомоги пацієнтам різного віку, у тому числі й дітям, висока результативність нетравматичного методу лікування робить послуги даного центру популярними серед львів'ян та жителів усього Західного регіону України.

Обладнення

• Літріптор Compact Sigma Dornier (Німеччина), (для дроблення каменів);
  • ультразвукова система High-end класу ACUSON / SIEMENS-ASPEN (для УЗД);
  • гольміевий-YAG лазер (для дроблення каменів);
  • апарат "Матрикс-Уролог" (для проведення магнітно-лазерної терапії);
  • апарат DUOLITH SD1 ULTRA (для проведення ударно-хвильової терапії);
  • урофлуометр ANDROMEDA HELIX (для проведення урологічних обстежень).
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Статті

Клініка UROSVIT (раніше — Центр літотрипсії та ультразвукової діагностики), вартість послуг:

• Дуплексне сканування артерій і вен однієї нижньої кінцівки 280
  • УЗД вагітних І триместр 310
  • УЗД вагітних ІІ-ІІІ триместр 390
  • УЗД вагітних І триместр, двійня 390
  • УЗД вагітних ІІ-ІІІ триместр, двійня 500
  • УЗД комплекс Чоловіча урологія (нирки, сечовий міхур, яєчка, простата, включаючи трансректальне обстеження) 350
  • УЗД нирок, сечового міхура та сечоводів (при доступності для огляду) 260
  • Прицільне УЗД 190
  • Контрольне УЗД в динаміці 190
  • УЗД органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура 350
  • УЗД комплекс Чоловіча урологія та УЗД органів черевної порожнини 490
  • УЗД комплекс "Обстеження з приводу високого тиску" (нирки, наднирники, ниркові судини) 590
  • УЗД поперекового відділу хребта 280
  • УЗД шийного відділу хребта 280
  • УЗД Жіночий комплекс (щитовидна залоза, молочні залози, органи малого тазу) 770
  • УЗД обстеження з виїздом до пацієнта в межах м. Львів 800
  • Лікування тендиніту методом сфокусованої ударно-хвильової терапії 400
  • Лікування лігаментиту методом вібраційної ударно-хвильової терапії 100
  • Лікування лігаментиту методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування лігаментиту методом сфокусованої ударно-хвильової терапії 400
  • Лікування епіконделіту (тенісного ліктя) методом вібраційної ударно-хвильової терапії 100
  • Лікування епіконделіту (тенісного ліктя) методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування епіконделіту (тенісного ліктя) методом сфокусованої ударно-хвильової терапії 400
  • Лікування ахілодинії (ахілобурситу) методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування ахілодинії (ахілобурситу) методом сфокусованої ударно-хвильової терапії 400
  • Лікування АРС-синдрому методом вібраційної ударно-хвильової терапії 100
  • Лікування АРС-синдрому методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування трохантериту методом вібраційної ударно-хвильової терапії 100
  • Лікування трохантериту методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування міафасціональний синдрому методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування артрозу колінного суглобу методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування артрозу гомілково-ступневого суглобу методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування артрозу кульшового суглобу (методом радіальної ударно-хвильової терапії) 300
  • Лікування п'яткової шпори (фасциїту) методом вібраційної ударно-хвильової терапії 100
  • Лікування п'яткової шпори (фасциїту) методом радіальної ударно-хвильової терапії 300
  • Лікування п'яткової шпори (фасциїту) методом сфокусованої ударно-хвильової терапії 400

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Мандрик Тетяна
08 вересня '18г.
Операцію робив лікар Матвіїв Василь Володимирович, все добре, ввічливий, чуйний лікар, який дійсно хоче допомогти. Про таких кажуть-Лікар від
Олена
23 червеня '18г.
Все чудово,толковий лікар узист,знає свою справу,дуже рекомендую цю клініку
Марія
21 червеня '18г.
Оперував мене Матвіїв Василь. Чудовий лікар, уважний, знавець своєї роботи. Операція пройшла успішно. Дуже рекомендую.
Юрій Федечко
31 березеня '18г.
Насправді мій темп життя досить часто приводив мене до обстежень та лікування у різноманітних клініках. До цієї мене привела рекомендація друзів та потреба в обстеженні руки сина. Син Кирило майстер спорту з веслування тому його фізичний стан дуже важливий. Після обстеження руки та лікування методом ударно-хвильової терапії біль пройшла. Зараз він на зборах в Тростянці виконує план 30 км в день на лижах. А сьогодні вже мої внутрішні потреби привели мене до цієї клініки. Прийшов з тривогою , вийшов з посмішкою . Обстеження "проблемних зон" організму , кваліфікована консультація лікаря УЗД та лікаря - уролога і я маю на кілька тижнів виконати призначення та знову прийти в клініку на обстеження! Вдячний усім працівникам за те , що посмішка моя не зходить з уст! Бажаю добрих пацієнтів та успіху у Вашій нелегкій праці!!!!
Роман Заверуха
31 березеня '18г.
Вразило сучасне обладнання та якість УЗД обстеження( 4D ефект) Персонал уважний та привітний!!!! Доступні ціни та знижки для учасників АТО на Ударно-хвильову терапію
Ната Гірська
23 березеня '18г.
Не знаю, де краще писати слова вдячності, у ВІДГУКАХ пацієнтів чи тут)) Вирішила - і там і тут , хочу , щоб більше людей прочитало допис, адже ми всі час від часу потребуємо консультації та допомоги докторів, оскільки з віком відбувається "знос обладнання" ( даруйте за порівняння) у нашому організмі. Тому раджу скористатися послугами кваліфікованих спеціалістів у цій справі. Вчора приходила на УЗД колінного суглоба, зв'язок, м'ягких тканин, після падіння.... що вам сказати? Люди, які працюють у вашій клініці, просто доктори від Бога, розумію, зо це звучить може пафосно, але так є. Дівчатка на рецепшині Оленка та Мар'нка дуже милі , привітні і таке враження , що хочуть допомогти цілому світові, просто неймовірно! Я вчора відчула себе людиною, а не гаманцем з грішми, як це буває , зазвичай, у наших поліклініках, прошу правильно зрозуміти , не про всіх лікарів йдеться... тому кажу, зазвичай. Окремі слова подяки докторові Мирославі Стигар , яка проводила обслідування, дала абсолютно вичерпну інструкцію щодо побаченого, в результаті УЗД . Сьогодні вже дотримуюсь рекомендацій, які розписані на 21 день, я впевнена , що все буде добре, адже зрушення на краще вже є на даний момент! Тарас Елейко , дякую за чуйність і доброту! З такими людьми нація буде здорова! Дай Бог здоров'я усім!
Оля
12 березеня '18г.
Доброго дня. В клініку звернулась з різкою біллю. Завдяки професіоналізму лікаря та якісному медичному обладнанню діагноз було встановлено відразу. Дуже порадувало гарне відношення, тому що робочий день практично закінчився, а лікар була вже в одязі і на виході. Але увійшовши в моє положення вона вернулися і провела обстеження. Дякую.
Коретчук Василь
19 лютого '18г.
Чудова клініка. Чудові лікарі і умови. Щира подяка Матвіїв Василю Володимировичу. Лікар від Бога і просто чуйна і добра людина. Наснаги і здоров'я Вам шановний Василь Володимирович.
Коретчук Василь
19 лютого '18г.
Недавно довелось звернутись у цей медичний заклад. Чесно кажучи, я думав що таких чудових лікарень і таких чуйних і добрих людей у наш час уже не існує. Я пересуваюсь в інвалідному візку. В цьому закладі не тільки надали мені кваліфікаційну допомогу, створили усі умови для зручного перебування, але ще й допомогли отримати безкоштовно інвалідний візок. Щиро завдячую лікарю професіоналу з великої літери і просто чудовій людині Матвіїву Василю Володимировичу і нехай Господь віддячить вам сторицею.
Таміла
05 лютого '18г.
Чудова клініка, чудові лікарі. Найбільшу подяку хочу висловити Бабінцю Івану Степановичу. Кому подрібно якісне і правдиве узд раджу цього лікаря.
Остап
23 січня '18г.
Мені в клініці на узд накінець визначили причину моїх двохмісячних мук, попередні два узд та рентген в районі нічого не показали. Доктор довго дивився і таки знайшов камінь посередині сечоводу. Мій респект всім, дякую!
Святослав
27 грудня '17г.
Супер клініка! Чудові професіонали урологи Андрій Подебрій та Василь Володимирович Матвіїв !!! І лікаря УЗД раджу Івана Степановича Бабінця !!!
sviatoslav
25 грудня '17г.
Сучасні нові технології, апаратура, висококваліфіковані лікарі. Андрій Подебрій та Василь Матвіїв найкращі хірурги-урологи.Треба УЗД - рекомендую - Іван Бабінець .
Таміла
24 грудня '17г.
Дуже хороша клініка. Зверталась декілька разів і завжди була задоволена. Особлива подяка Бабінцю І.С. Дякую, лікарю, за увагу і професіоналізм. Ви чудовий фахівець!!!!
Олена
09 грудня '17г.
Чудова клініка, дуже вічливий колектив. Зверталась не одноразово і дуже задрволенна. Хочу висловити особливу подяку лікарю ультразвукової діагностики, Бабінцю І.С. Дуже уважний і вічливий, справжній фахівець своєї справи. Побільше б таких лікарів. Дякую.
Гащенко Олена.
09 грудня '17г.
Дуже хороша клініка з сучасним обладненням. Зверталась неодноразово і задоволенна результатом. Особливу подяку хочу вислрвити лікарю ультрозвукової діагностики, Бабінцю І.С. Дуже зороший лікар. Уважний і привітний. А саме головне справжній фахівець своєї справи. Дякую вам.
Софія
06 жовтня '17г.
Хороші кваліфіковані спеціалісти, якісне обслуговування, приємна атмосфера і відношення до клієнтів. Дякую... Зокрема спеціалісту на УЗД пані Дарії Вадимівні та урологу Подебрию А.О. Бажаю процвітання.
Сергій
17 серпня '17г.
Класний лікар який вилікував мою дружину після лікування її в горе лікарів у військовому госпіталі дякую
Марія
09 серпня '17г.
Клініка хороша. Лікарі відмінні,людяні. Персонал приємний,доброзичливий,ввічливий. Ставлення до пацієнта першокласник. Рекомендую!
Наталія
12 лютого '17г.
в центрі є послуга ударно-хвильова терапія. Просто супер враження! Позбавляє целюліту,підтягує шкіру,навіть родові розтяжки і шрами зникають!!!!!!
Ганна
12 лютого '17г.
Центр обладнаний сучасною апаратурою. приємний персонал. великий плюс,що аналізи роблять одразу. Мінус - великі черги. без запису немає змісту приходити.
Василь
09 лютого '17г.
як медик можу сказати,клініка унікальна в плані обладнання(є рентгенопераційна,ендоскопічна,лазарна техніка,сучасний літотриптор,УЗД апаратура,пеціалісти грамотні,відношення людяне!Рекомендую!
Ярослав Володимирович
03 лютого '17г.
Я готувався до операції. Мали видаляти камінь з правої нирки. Минулого тижня мені порекомендували спробувати дробити ультразвуком. Я наважився, хоча було для мене дороговато. В перший день ввечері піднялася температура і почала нити нирка, але пройшло. На третій день почав випісювати маленькі камінці. Сьогодні передивилися на ультразвукуви - вже каменів нема взагалі.
Микола
05 жовтня '16г.
Перше враження було не дуже. Був записаний до лікаря Матвіїва на 11.00год на дроблення каменю в нирці. Прийняв мене аж в 12.00 год, і ще я здавав додаткові аналізи (не розраховував). Дробити камінь в нирці почали аж в третій годині, бо моя черга вже пройшла. Але зато нічого не боліло, в порівнянні з обласною лікарнею. Дрібні камінці виходили цілий тиждень. Сьогодні обстежився, в нирці чисто, Слава Богу.
Іван
06 вересня '16г.
Процедура сучасна, безболісна та дієва. Переконався на собі. Боятися не треба, анестезія робить своє. Скажу чесно, лікар досяг максимального результату. Суворо дотримувався прописаних рекомендацій. День побув у стаціонарі. Добре себе почував, тому вирішив не залежуватися. Ще пропив курс лікування у післяреабілітаційний період. Все в нормі. Дуже вдячний.
Констянтин
21 липня '16г.
Не бійтесь робити цю процедуру. Боляче не буде. Вам дадуть місцеву анестезію. У мене було багато камінців, важкий випадок, як кажуть. Проте, операція пройшла успішно. Я бачив, як дістають ці камінчики і дивувався як же ж це може таке утворитися в людському організмі. Лікар дав чіткі відповіді на кожне моє запитання. Позбавився нарешті їх! Жити стало набагато комфортніше.
Віктор
26 червеня '16г.
Випробував на собі контактну літотрипсію. Немає чого переживати, якщо ви у руках професіонала. Звичайно, що перед процедурою пройшов курс підготовчих процедур, пив вітаміни і тому подібне. Словом, зробив так, як лікар прописав. Мав невелику кількість каменів, однак вони провокували появу уретриту. 2 дні перебував на стаціонарі під наглядом лікаря. Уролог у мене був першокласний, постійно запитає, підбадьорить. Головне — каменів і уретриту немає!
09 березеня '16г.
Виражаю щиру подяку лікарю центру літотрипсії Бабінцю Івану Степановичу за високий рівень медичної майстерності. Цей лікар є еталоном уважного відношення і високого медичного професіоналізму, а також найкращих моральних та медичних якостей. Його сумлінна праця та прагнення до максимального досягнення результату у лікуванні мають стати взірцем для всіх медичних працівників. Іван Степанович, бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів у всіх Ваших професійних та життєвих починаннях, щоб фортуна Вам завжди усміхалась, щоб радість та щастя у Вашому житті панувала! З повагою та щирою подякою за кваліфіковане лікування, Оля Шах.

Лікарі клініки Клініка UROSVIT (раніше — Центр літотрипсії та ультразвукової діагностики)

Матвіїв Василь Володимирович
очистити

Статті про клініку

Сучасні методи діагностики та лікування урологічних захворювань
Сучасні методи діагностики та лікування урологічних захворювань
У самій лікарні, у Центрі урології, де працюють спеціалісти нашої приватної клініки, можна виконувати широкий спектр всіх операцій, малоінвазивні методи дозволяють виконувати урологічні операції без традиційних розрізів тіла, включаючи лікування онкологічних хвороб, аденоми простати, проблем нетримання сечі у жінок, запальних захворювань, а також ендоскопічні операції при сечокам’яній хворобі. Широко використовуються лазерні технології, і лапароскопічні методи.
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.