Сторінка 3. Урологи у Львові

Саша
С проблемой простатита столкнулся недавно.Это отголоски бурной молодежной жизни.На мой взгляд, Тарас Миронович очень толковый врач в урологии, и каждым вылеченным пациентом подтверждает свою высокую квалификацию.Мой запущенный простатит вылечил в два счета. Главное все мужские функции работают. Уже успел стать отцом. Я ему очень благодарен.
27 квітня '17 г.
Аркадий
У меня были проблемы с эрекцией. Долго и затратно лечился, результат ноль. Тарас Миронович второй доктор, к которому я обратился за помощью. Этого специалиста отличает внимательное не безразличное отношение к проблеме пациента, профессиональный подход и индивидуальные схемы лечения. Жиравецкий – ценный специалист. Мне он реально помог.
08.04.2017
Коли я помітила, що дочка часто проситься до туалету, запідозрила, що у неї цистит. Звернулися до Данила Зіновійовича. Мої здогадки підтвердилися, лікар поставив діагноз «цистит». Іваськевич призначив лікування, через кілька днів дочці стало набагато легше. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
15.04.2017
Ми з чоловіком помітили, що у сина виникають проблеми під час сечовипускання. Звернулися до Іваськевича Данила Зіновійовича. Він поставив діагноз «фімоз». До цього часу ми про таку хворобу не чули, тому були налякані. Але лікар заспокоїв, сказав, що до статевого дозрівання проблема повинна зникнути. Він дав багато корисних порад для усунення проблеми. Тепер ми спостерігаємося у цього лікаря.
Антоніна
Андрій Романович чудовий лікар, з ним приємно спілкуватися.
03 червеня '16 г.
Геннадий
Спасибо за квалифицированную помощь!
20 липня '16 г.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Уролог
Лікар Павлишин Андрій Романович спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб чоловічої репродуктивної та сечовидільної систем. Консультує, проводить необхідні обстеження, що включають методи функціональної діагностики та лабораторні аналізи. Займається лікуванням таких захворювань, як запалення сечового міхура та уретри, первинний та вторинний пієлонефрит. Також лікує інфекції, що передаються статевим шляхом.
Уролог
Лікар Романів Любомир Олегович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Лікує простатит, запальні та інфекційні порушення. Допомагає чоловікам повернути еректильну функцію та підвищити сексуальне бажання. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Уролог, Андролог, Сексолог
Лікар спеціалізується в області урології, андрології та сексології. Лікує аденому простати, пієлонефрит і сечокам'яну хворобу. Консультує пацієнтів з питань, пов'язаних із сексуальною орієнтацією, фізіологією сексуальних відносин, статевим розвитком. Приймає пацієнтів із затримкою еякуляції, болем під час статевого акту та еректильною дисфункцією.
Уролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з урологічними патологіями. Лікує сечокам'яну хворобу, уретрит різної етіології, хронічний цистит та хронічний простатит в межах курорту. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах по урології.
Львів м. Трускавець, вул. Біласа, 12 А
Уролог
Лікар спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань сечового міхура, сечоводів, нирок та сечівника. Проводить літотрипсію. Виконує ультразвукове дослідження нирок. Лікує цистит, сечокам'яну хворобу.
Уролог
Лікар лікує широкий спектр урологічних захворювань. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Виконує літотрипсію. Приймає пацієнтів з сечокам'яною хворобою, циститом, уретритом та іншими патологіями.
Уролог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням урологічних патологій. Виконує літотрипсію. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Лікує цистит, сечокам'яну хворобу, уретрит, хламідіоз. В роботі використовує сучасні методики.
Уролог
Лікар проводить діагностику, лікування патологій сечостатевої системи чоловіків та сечовидільної системи жінок.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Уролог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та терапії урологічних патологій. Лікує пієлонефрит, фімоз, сечокам'яну хворобу, аденому простати, уретрит та цистит. Проводить катетеризацію сечового міхура. Виконує хірургічні втручання при фімозі та гідроцеле.