Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі урологи в Полтаві

Уролог
21 рік досвіду
9,98
Лікар Єрошенко Игор Олександрович отримав кваліфікаційне підвищення до рівня лікаря першої категорії в галузі урології. Займається наданням медичної допомоги хворим на аденому простати, простатит, цистит. Обстежує пацієнтів з каменями у нирках, призначає лікування. Визначає діагноз способом проведення цистоскопії (для чоловіків), цистометрію. Лікує проблеми із сече вивідною системою, нирками.
Юрий
06 вересня '16р.
8
Ерошенко классный мужик, а уролог так вообще суперовый! Пару раз к нему обращался – быстро вылечил, никаких заметаний.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Уролог
31 рік досвіду
9,98
Лікар Потапенко Геннадій Володимирович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням сечовидільної системи та чоловічої статевої системи. Лікар займається терапією сечо-кам’яної хвороби, циститу, уретриту, гломерулонефриту, пієлонефриту, полікістозу нирок. Спеціалізується на цистоскопії, лікуванні чоловічого безпліддя, орхіту, епідидиміту, простатиту, аденоми простати.
Сева
04 січня '17р.
7
Замучил меня мой пиелонефрит и обратился я за помощью в эту клинику. Геннадий Владимирович – врач от Бога, первый нормальный уролог в моей жизни, который не просто горку таблеток прописал, а реально помог. Спасибо вам большое!
Записатися на прийом
Уролог
5 років досвіду
9,98
Лікар Панасенко Сергій Миколайович спеціалізується в обалсті урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням сечовидільної системи та чоловічої статевої системи. Лікар займається терапією сечо-кам’яної хвороби, простатиту, аденоми простати, чоловічого безпліддя. Спеціалізується на проведенні чоловічої цистоскопії, терапії циститу, уретриту, гломерулонефриту та пієлонефриту, орхіту, епідидиміту.
Андрей
13 вересня '16р.
7
Хороший доктор, профессионал. МНе очень помог
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Уролог
16 років досвіду
9,98
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням сечовидільної системи у чоловіків. Проводить збір анамнезу, первинне обстеження зовнішніх статевих чоловічих органів, призначенням необхідних досліджень та аналізів, УЗД.
Михаил
19 жовтня '16р.
10
Оказывает широкий спектр урологических услуг. Рекомендую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,7
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Уролог
9,98
Лікар вищої категорії Сидоренко Юрій Архипович спеціалізується у сфері урології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань чоловічої статевої системи та сечовивідної (у чоловіків та жінок). Лікує аденому простати, простатит, цистит, камені у нирках. Надає повну консультацію щодо запобігання повторного виникнення хвороб.
Стас
03 листопада '16р.
7
Лікував камені в нирках. Болісно, але є гарний результат.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава вул. Степового Фронту, 29