Матвіїв Василь Володимирович

Уролог
лікар вищої категорії
Лікар Матвіїв Василь Володимирович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування чоловічого простатиту і жіночої сечокам'яної хвороби. Займається питаннями, які стосуються терапії запалень нирок і сечового міхура. Проводить консервативне та оперативне лікування аденоми простати, консультує пацієнтів з проблемами онкоурології та фімозом. Надає допомогу клієнтам із захворюваннями передміхурової залози та сечостатевої системи.

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)

Наталія
10 травня '18р.
Швидко і компетентно був поставлений правильний діагноз ( онкологія у батька), професійно надана консультація з питань подальшого обстеження та варіантів лікування. Лікарі за кордоном підтвердили все 1:1. Щиро дякуємо , Василь Володимирович, за професійний підхід, оперативність, чуйність!!
Сачук Петро Іванович0965158864
Шановний Василь Володимирович! Щиро дякую Вам за Ваші золоті руки. Почуваю себе добре після операції. Автор книги" Cпалахи серця " П.Сачук
ПетроА
Василь Володимирович! Я щиро дякую Вам за Ваші золоті руки! Автор книги "Спалахи серця" Сачук Петро
Орися
Чуйна ,добра, уважна Людина – справжній Лікар. Професіонал ,який чітко знає свою справу. Ми дякуємо ,Василю Володимировичу ,за його роботу. Здоров*я Вам,що б більша кількість людей ,які потребують лікування ,а можливо тільки правильної консультації і діагнозу , могли звернутись до Вас по допомогу
Марія
Надзвичайно хороший лікар, уважний, знавець своєї професії.
Павло
Був на консулттації у Матвіїва ВВ. Все вчасно, чітко і без будь яких нюансів. Персонал дуже привітний, можна сказати за ручку водить по кабінетам. Особливо вдячний дівчатам а саме керівнику МЦ «Уросвіт» Христині та Лілі(якщо правильно запам’ятав), привітні, завжди усміхнені і пригощають смачною кавою по бажанню пацієнта. Ціни адекватні. Всім рекомендую і будьте здорові
ПетроСачук
ВасильВолодимирович! Явам щиро відячний.Почуваю себе добре! Я-це книга Спалахи серця,яку я Вам подарував.

• 1993 р. - Бориславське медичне училище;
  • 1999 р. - Львівський Державний Медичний Університет ім. Д.Галицького;
  • 2001 р. - інтернатура за спеціальністю урологія в ЛДМУ ім. Д.Галицького.

Курси

• 2009 р. - спеціалізація "Ультразвукова діагностика" в ЛДМУ ім. Д.Галицького;
  • 2010 р. - спеціалізація "Організація та менеджмент охорони здоров'я" в ЛДМУ ім. Д.Галицького;
  • 2004 р. - стажування у відділенні урології Вроцлавської медичної академії та шпиталю спеціалістичного ім. Камінськего, Польща;
  • 2006 р. - стажування у відділенні урології Вроцлавської медичної академії та шпиталю спеціалістичного ім. Камінськего, Польща;
  • 2011 р. - стажування в European Centre of prostate disease in Innsbruck, Austria;
  • 2013 р. - двічі двохмісячне стажування в University of Alberta, urology department, Faulty of Medicine and Dentistry;
  • 2014 р. - ESU – Weil Cornell Masterclass in urology in Salzburg, Austria;
  • 2016 р.- участь у WCE 2016 - 34th World Congress Of Endourology at Cape Town, South Africa;
  • 2017 р.- тренінг PCNL MasterClass Cadaveric Course, Newcastle, United Kingdom;
  • 2017 р. - участь у World Forum for Medicine "MEDICA", Dusseldorf, Germany;
  • 2018 р.- участь у 33му щорічному конгресі Європейської Асоціації урологів, EAU18, Копенгаген, Данія;
  • 2018 р. - тренінг кур Flexible ureterornoscopy and retrograde intrarenal surgery: Instrumentation, technique, tips, tricks and indications, Copenhagen, Denmark.

• Учасник 9-ти конгресів Польського Товариства Урологічного;
  • Член Європейської Асоціації Урологів.

Лікує

• аденома простати (передміхурової залози);
  • сечокамяна хвороба (камені нирок, сечоводів, сечового міхура);
  • варикоцеле;
  • фімоз;
  • кісти нирок;
  • доброякісні та злоякісні пухлини сечостатевої системи;
  • стриктура уретри;
  • уретероцеле;
  • водянка яєчка (гідроцеле);
  • нетримання сечі у жінок та чоловіків;
  • запальні захворювання в урології;
  • еректильна дисфункція (імпотенція).