Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі урологи в Хмельницькому

Послуга Ціна
Первинна консультація уролога в кліниці «Оксфорд Медікал в Хмельницькому» 300
Консультація уролога в кліниці «МилаМед» 250
8
8,0
Уролог
30 років досвіду
9,15
Лікар вищої категорії, головний лікар медичного центру Яремчук Георгій Георгійович фахівець у напрямку урології. Спеціалізується на лікуванні чоловічих недугів таких, як аденома простати, простатит, безпліддя. Займається дослідженням сімені, відшукує способи відновити дітородну здатність пацієнтів. Проводить цистоскопію для чоловіків з метою діагностики внутрішньої структури сечового міхура, виявлення причин недомагання, встановлення точного діагнозу.
Карп
11 травня '18р.
10
Уважно вислухав, обстежив, призначив ліки. Дякую лікареві, тепер все добре.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-23
Консультація 200 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Уролог
7,98
Уролог вищої категорії працює із захворюваннями сечовивідної системи та зовнішніх статевих органів. Спеціалізується на боротьбі з чоловічими недугами (простатит, аденома простати, безпліддя). Здійснює діагностику і проведення маніпуляцій щодо виведення каменів із нирок. Надає лікарську допомогу пацієнтам із симптомами нетримання сечі, наявності крові, відчутті болю, виділеннях із органів статевої системи. Проводить аналіз сперми для встановлення точного діагнозу. Керівник медичного центру.
Леонід
05 лютого '17р.
9
На щастя я не так часто звертаюсь до лікарів, а от у Боюка був нещодавно. Тому мужиками можу порекомендувати Віктора Васильовича, як гарного та уважного уролога. Впевнений, він неодмінно порішає ваші проблеми.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Хмельницький вул. Львівське шосе, 1/1
Уролог
21 рік досвіду
7,60
Уролог займається лікуванням відхилень у роботі сечовивідної та статевої системи. В обов’язки входить обстеження, консультування, надання допомоги пацієнтам чоловічої та жіночої статі. Проводить необхідні медичні маніпуляції із хворими на аденому простати, простатит, цистит. Займається проблемами чоловічого безпліддя, проводить аналізи сперми з використанням сперматограми. Проводить процедури для виведення ниркових каменів.
Михаил
18 липня '16р.
9
Очень хороший доктор. Знает свое дело.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-23
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)