Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Урологи у Тернополі

Консультація уролога в клініці «Oxford Medical » 320
13
9,0
10
Володимир
Допоміг вилікувати нирки, я задоволений, рекомендую Руслана Володимировича друзям
13 червеня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Уролог, проктолог, хірург, андролог
18 років досвіду
9,43
Лікар Паршин Володимир Анатолійович займається питаннями урологічного, хірургічного та проктологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної та сечостатевої систем. Володіє сучасними хірургічними маніпуляціями, які допомагають без наркозу, післяопераційного періоду та за короткий час забути за проктологічні, урологічні чи хірургічні проблеми. Лікар постійно вдосконалюється та відвідує різноманітні семінари, майстер-класи, конференції.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Консультація 320 грн.
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Уролог, лікар УЗД, дитячий уролог, андролог
12 років досвіду
9,32
Дитячий лікар
Лікар Кук Руслан Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем урологічного профілю. Проводить ультразвукову діагностику. Займається лікуванням захворювань нирок і сечоводів, також спеціалізується на проблемах передміхурової залози та зовнішніх статевих органів. Постійно проводить консультації для пацієнтів хворих на простатит, фімоз, цистит, пієлонефрит, сечокам'яну хворобу та інші урологічні захворювання, лікує запальні процеси та аномалії статевих органів.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Консультація 320 грн.
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Уролог
8,65
Лікар ІІ кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи у чоловіків та сечової системи у жінок. Володіє знаннями в області онкоурології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 320 грн.
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Уролог
4 роки досвіду
7,32
Лікар надає широкий спектр послуг в області урології. Приймає пацієнтів з болями в області попереку і нижній частині живота, затримкою сечовипускання. Лікує цистит, орхіт, простатит, уретрит, еректильну дисфункцію, передчасне сім’явиверження, ЗПСШ та інші захворювання даного профілю. Займається оперативним лікуванням фімозу, водянки яєчка, варикоцеле, кісти придатка яєчка, короткої вуздечки. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 320 грн.
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41