Лікарі урологи у Тернополі

Консультація уролога в кліниці «Oxford Medical » 320
Володимир
Допоміг вилікувати нирки, я задоволений, рекомендую Руслана Володимировича друзям
13 червеня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Уролог
11 років досвіду
Лікар Кук Руслан Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем урологічного профілю. Проводить ультразвукову діагностику. Займається лікуванням захворювань нирок і сечоводів, також спеціалізується на проблемах передміхурової залози та зовнішніх статевих органів. Постійно проводить консультації для пацієнтів хворих на простатит, фімоз, цистит, пієлонефрит, сечокам'яну хворобу та інші урологічні захворювання, лікує запальні процеси та аномалії статевих органів.
volodimir.lesckiv
11 травня '19р.
Я лікувався у Оксфорді, і навіть не буду цього приховувати. Ми з моєю другою половиною не могли мати дітей.Зараз зі мною все добре і у нас зявились шанси, все це завдяки лікарю урологу, звати його Кук Руслан. Ми з моєю жінкою дуже багато чим завдячуємо...
Записатися на прийом18 онлайн записів
Уролог, Проктолог
17 років досвіду
Лікар Паршин Володимир Анатолійович займається питаннями урологічного, хірургічного та проктологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної та сечостатевої систем. Володіє сучасними хірургічними маніпуляціями, які допомагають без наркозу, післяопераційного періоду та за короткий час забути за проктологічні, урологічні чи хірургічні проблеми. Лікар постійно вдосконалюється та відвідує різноманітні семінари, майстер-класи, конференції.
Мирон
09 травня '19р.
Добрий день, Вам. Був на консультації по урології у Паршина В.А.. Після відвідин залишилися тільки позитивні емоції, поставився з розумінням до проблеми. Бажаю успіхів у роботі. Подякував.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Уролог
3 роки досвіду
Лікар надає широкий спектр послуг в області урології. Приймає пацієнтів з болями в області попереку і нижній частині живота, затримкою сечовипускання. Лікує цистит, орхіт, простатит, уретрит, еректильну дисфункцію, передчасне сім’явиверження, ЗПСШ та інші захворювання даного профілю. Займається оперативним лікуванням фімозу, водянки яєчка, варикоцеле, кісти придатка яєчка, короткої вуздечки. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Записатися на прийом10 онлайн записів