Лікування гарднерельозу у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Галицькому районі (Центр)
Знайдена 1 клініка
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Емма
Підчепила гарднерельоз статевим шляхом. Відчувала дискомфорт впродовж тривалого періоду часу. Відчувала, що у піхві відбувається запалення. Змінювала гігієнічні прокладки через виділення одна за одною. Нарешті знайшла час для походу до гінеколога. Після деяких діагностичних досліджень було зрозуміло, що це гарднерельоз. Пила ампіцилін. Партнер також лікувався. Одужали напрочуд швидко.
Галина
Втративши роботу, сиділа на антидепресантах. Депресія, безсоння і сильні препарати позначились на моєму гормональному фоні. Відчувала свербіж у піхві, замучили виділення неприємного запаху. Пішла до гінеколога. Розповіла все як є. Лікарка взяла мазок із піхви. Результат був однозначний — гарднерельоз. Скажу чесно, ніколи про таке захворювання не чула. Мені як жінці, яка ще не народжувала було дуже важливо позбутися цієї хвороби якомога швидше. Гінеколог приписала мені такий антибіотик як Кліндаміцин. Також вагінально ставили свічки. Через два тижні здала повторний аналіз. Все було в нормі. Дуже вдячна.
Владислава
Після прийому антибіотиків помітила жовто-сірі, кремоподібні виділення із піхви. Відразу звернулася до гінеколога. Лікар поставив діагноз — дисбактеріоз або іншими словами гарднерельоз. Я у той же день побігла до гінеколога, тому що ми з чоловіком плануємо вагітність. Будь-який сигнал, що свідчить про розлад змушував мене бити на сполох. Лікарка пояснила, що вагітна жінка у якої виявили гарднерельоз ризикує отримати перебіг вагітності із ускладненнями. Тому без вагань пропила увесь призначений курс лікування. Зовсім скоро позбулась цього захворювання.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та...
  • Лікування гарднерельозу
Записатися на прийом