Лікування гарднерельозу у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Призначення лікування (без вартості ліків) гарднерельозу 2600
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Підчепила гарднерельоз статевим шляхом. Відчувала дискомфорт впродовж тривалого періоду часу. Відчувала, що у піхві відбувається запалення. Змінювала гігієнічні прокладки через виділення одна за одною. Нарешті знайшла час для походу до гінеколога. Після деяких діагностичних досліджень було зрозуміло, що це гарднерельоз. Пила ампіцилін. Партнер також лікувався. Одужали напрочуд швидко.
Втративши роботу, сиділа на антидепресантах. Депресія, безсоння і сильні препарати позначились на моєму гормональному фоні. Відчувала свербіж у піхві, замучили виділення неприємного запаху. Пішла до гінеколога. Розповіла все як є. Лікарка взяла мазок із піхви. Результат був однозначний — гарднерельоз. Скажу чесно, ніколи про таке захворювання не чула. Мені як жінці, яка ще не народжувала було дуже важливо позбутися цієї хвороби якомога швидше. Гінеколог приписала мені такий антибіотик як Кліндаміцин. Також вагінально ставили свічки. Через два тижні здала повторний аналіз. Все було в нормі. Дуже вдячна.
Після прийому антибіотиків помітила жовто-сірі, кремоподібні виділення із піхви. Відразу звернулася до гінеколога. Лікар поставив діагноз — дисбактеріоз або іншими словами гарднерельоз. Я у той же день побігла до гінеколога, тому що ми з чоловіком плануємо вагітність. Будь-який сигнал, що свідчить про розлад змушував мене бити на сполох. Лікарка пояснила, що вагітна жінка у якої виявили гарднерельоз ризикує отримати перебіг вагітності із ускладненнями. Тому без вагань пропила увесь призначений курс лікування. Зовсім скоро позбулась цього захворювання.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Призначення лікування (без вартості ліків) гарднерельозу 2 600
Працює з 09:00-17:00

Лікування гарднерельозу в лікарнях в інших районах Львова

7,4
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Лікування гарднерельозу
Працює з