Лікування гарднерельозу в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.
Ксения, 03 березеня '17р.

Лечила вегето-сосудистую дистонию у невролога Рудич Анатолия Ивановича. Врач имеет огромный профессиональный опыт работы с пациентами, страдающими подобными неврологическими проблемами. Хочу поблагодарить за помощь и выразить признательность за квалифицированную работу.

Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій.
Василий, 23 лютого '17р.

К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.

Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем.
Марина, 13 березеня '17р.

Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.

Працює з 09:00-19:00
7,6
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24б
Багатопрофільний медичний центр "Медея" відкритий у 2003 році, надає висококваліфіковану допомогу у терапії та діагностиці по багатьох напрямках.
Виталий, 07 червеня '17р.

Обратился к Варвинской с незначительными проблемами жкт. По её направлению сделал все анализы. Выписала мед препараты. После их приема случился жутчайший дискабтериоз-меня тошнило и был вкус металла во рту. Она сказала,что это побочные действия лекарств и через месяц пройдет. Не прошло. Появилась кровь со слизью в кале. Обратился обл больницу к проктологу и после коллоноскопии был поставлен диагноз НЯК.

Сб: 08:00-15:00 Нд: 09:00-13:00
7,4
Полтава вул. Івана Мазепи, 59
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр займається діагностикой та лікуванням в галузі імунології, алергології, терапії, урології, неврології, гінекології, отоларингології та офтальмології. Колектив центру складають кваліфіковані лікаря, серед яких кандидат медичних наук.
Луиза, 06 січня '17р.

Проходила в этом медцентре курс массажа. Очень понравилось. Врачи такие внимательные, ремонтик свежий, не надо по нескольку часов в очереди сидеть. Собираюсь и дальше пользоваться их услугами.

7,2
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Працює з 09:00-20:00
7,2
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.
Родина Нестайко, 03 січня '17р.

Користуємося послугами цієї клініки усією родиною. Зручно, що тут можна пройти усі потрібні обстеження та отримати консультацію необхідного спеціаліста. Крім того, у них є свій стаціонар. Умови перебування дуже комфортні, усі робітники клініки уважні та привітні.

Працює з 08:00-17:00
Полтава вул. Соборності, 79
Медичний центр "Медстиль" оказує населенню медичну допомогу в сфері стоматології, гінекології та масажу. Фахівці клініки мають профільну освіту та багаторічний досвід.
Ангеліна, 30 листопада '-1р.

Ходжу до «Медстилю» на гінекологічні консультації та огляди. Також проходила тут декілька курсів різних видів масажу. Незабаром хочу спробувати гірудотерапію. Безумовно професійний підхід до справи мені дуже імпонує.

Працює з 09:00-19:00
Полтава вул. Коваля, 5
Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.
Платон, 10 січня '17р.

Про медичний центр «Пол Ейс» мені розповів брат. Коли виникли проблеми, звернувся до уролога саме сюди. Лікар мені сподобався, призначене лікування видалося дуже дієвим. Дійсно сучасна та комфортна клініка. Обов’язково буду звертатися сюди іще.

Працює з 09:00-17:00
6,2
Полтава Київське шосе, 56б
Лікувально-діагностичний центр "Приватна клініка Безега і К" є багатопрофільною медичною установою, провідним напрямком якої становлять хвороби ЛОР-оганів. Клініка почала роботу у 2011 році, фахівці мають вищу категорію кваліфікації.
ірина, 11 липня '17р.

на першому прийомі лікар уважно вислухав, але лікували дитину довго і безрезультатно. Склалось враження, що такий стиль роботи.

Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-16:00 Нд: 09:00-14:00