Лікування гарднерельозу в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Вінниця Хмельницьке шосе, 96
Лікувально-діагностичний центр «Слаомед» надає медичну допомогу в обстеженні, діагностуванні, лікуванні та профілактиці захворювань загального напрямку.
Соня, 13 січня '17р.

Проходила УЗД та комп’ютерну томографію в центрі «Слаомед». Клініка справила позитивне враження: персонал був ввічливим та кваліфікованим, а обладнання сучасним. Відсутність черг та швидке отримання результатів також безперечний плюс.

Працює з 08:00-17:00
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

Працює з 09:00-19:00
7,2
Вінниця вул. Миколи Ващука, 1а
Медичний центр «Людмила» створена у 2000 році, спеціалізується в галузі гінекології та жіночого здоров’я. Основний напрямок клініки - емболізація маточних артерій.
Ірина, 13 січня '17р.

Звернулася до медичного центру «Людмила» через проблеми з новоутворенням у матці. Дуже не хотілося втрачати цей орган і в цій клініці мені змогли видалити фіброміому без видалення матки. Величезне спасибі лікарям за їх терпіння, уміння та післяопераційну допомогу!

Працює з 09:00-18:00
5,7
Вінниця вул. Соборна, 46а
Багатопрофільний медичний центр «Оксфор-Медікал» входить до складу всеукраїнської мережі сучасних медичних закладів, спеціалізується на малоінвазивних методах діагностики та лікування за 11 напрямками.
Гапонова, 28 лютого '17р.

Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.

Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00