Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Консультація акушера-гінеколога у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Консультация акушера-гинеколога 490 грн

Консультація акушера-гінеколога — це комплекс періодичних заходів із спостереження за перебігом вагітності. Лікар вирішує ускладнення, що виникають під час вагітності та пологів, попереджує погіршення здоров’я матері та дитини, надає медичну та хірургічну допомогу. Акушер-гінеколог проводить консультації, починаючи із ранніх термінів вагітності та завершуючи пологами та реабілітаційним періодом. У разі виявлення ознак вагітності потрібно відразу стати на облік у акушера-гінеколога. Головна передумова для цього — відсутність менструального циклу. Консультації та огляд лікарем повинні розпочатись не пізніше 12 тижня вагітності. Органи малюка формуються у перші три місяці після зачаття, тому важливо звертатись до лікаря на ранній стадії вагітності. У разі недотримання здорового способу життя, наявності деяких хвороб у матері та відсутності консультацій акушера-гінеколога виникають ускладнення.

Лікар здійснює лікування:

 • безпліддя;
 • міому матки;
 • молочницю;
 • трихомодоз;
 • загрози передчасних пологів;
 • мікоплазмоз;
 • порушення матково-плацентного кровообігу;трихомодоз;
 • хламідіоз;
 • уреаплазмоз.

Акушер-гінеколог повинен зібрати максимум відомостей про пацієнтку. Шляхом анамнезу та ознайомлення із історією хвороб він з’ясовує наявність загальних та гінекологічних захворювань, хірургічних втручань, викиднів або абортів. Також актуальна інформація про перебіг менструальних циклів, використання протизаплідних засобів та інших ліків. Необхідно повідомити лікаря про наявність хронічних хвороб, зокрема алергії, генетичних захворювань, шкідливі звички, професію, особливості харчування та інші фактори, що можуть викликати ускладнення під час вагітності.

Акушер-гінеколог проводить фізичне обстеження:

 • вимірює артеріальний тиск;
 • аналізує вагу та зріст;
 • проводить пальпацію статевих органів;
 • оцінює розміри кісткового таза.
219
9,0
Знайдено 19 клінік

Працюють по:

Сб
10
Вікторія
Дуже дякую персоналу «Біомед» за приємне спілкування і ставлення до свої пацієнтів. Особливо хочу подякувати лікарю Мисіву В. О. за його професійний підхід до проблем пацієнтів.
30 ноября '-1 г.
10
Наталія
Щиро вдячна лікарю медичного центру Біомед Пронів Наталії Володимирівні за високу професійність, людяність і дійсно результативне лікування. Заклад сучасний і прогресивний. Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
10
Анна
Дуже вдячна Пронів Наталії Володимирівні, за свою дитини!Після її лікування ми всією родиною побачили результат! Гарний центр , привітний персонал, всім дуже задоволені!
30 ноября '-1 г.
9
,Людмила
Ми були у дитячого невролога Пронів Наталі Володимирівної. Лікуванням задоволені,хороший медичний персонал. Вдячні за надання допомоги.
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймають лікарі: Диба Анжела Ярославівна, Созоник Андрій Васильович
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,1
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини. Приймає лікар: Павлів-Салик Наталія Омелянівна
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймають лікарі: Конофольська Олександра Іванівна, Курилко Мирослава Романівна
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,1
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
7,1
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,7
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,7
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
Працює з 13:00-18:00
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Працює з 09:00-18:00
8,5
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
 • Консультація акушера-гінеколога 490
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,5
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з 10:00-18:00