Консультація акушера-гінеколога у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Личаківському районі
Послуга Ціна
Консультація акушера-гінеколога 300148
5,0
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
Оля, 26 липня '17р.

Дівчата, навіть не думайте сюди звертатись. Повірте, позитивні відгуки про цю клініку пишуть лише ті, у кого немає ніяких проблем! Якщо ж у вас щось посерйозніше, лікарі, а саме-Ольга Романівна. Взагалі не кваліфікований спеціаліст!!! З її діагнозами і "лікуваннями" я страждаю вже 4-ри роки. І якби ж вона лише один раз помилялась у моєму стані:"( Опишу найсерйознішу проблему. Всі ми знаємо дуже добре про міфічний діагноз "ерозія шийки матки". Оскільки, 4-ри роки назад я була наївною студенткою, яка чи не вперше була у гінеколога і їй ставлять цей діагноз, то звичайно я в шоці хочу за будь-яких обставин вирішити цю жахливу, як я вважала, проблему. Дівчатка, ніхто вас там не проінформує наскільки жахливо і небезпечно робити процедуру "кріо" (яку вони пропонуюють), для жінки яка ще не родила. Будь ласка, ніколи не погоджуйтесь на таке лікування. Я зараз на 13му тижні вагітності, дитинка бажана, і я молюсь кожен день, щоб у мене не перервалась вагітність через те, що моя шийка менше норми.. а як їй бути в нормі, якщо шрам від процедури, який мені зробила "спеціаліст" Ольга Романівна, не дає шийці матки розширюватись до потрібних розмірів відповідно до терміну вагітності. В результаті мені робитимуть операцію на шийці зараз, при вагітності! Для того, щоб зберегти плід. Це жахливий досвід, який я описую, нехай він буде лише моїм.. Не ведіться на міфічні діагнози, не довіряйте таким лікарям і бережіть себе.

• Консультація акушера-гінеколога 300 148
Працює з 10:00-17:00

Консультація акушера-гінеколога в лікарнях в інших районах Львова

Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина Приймають лікарі: Радецька Лариса Миколаївна, Рачкевич Олена Станіславівна
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Первинний прийом вагітних 462
Працює з 08:00-19:00
7,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Галицький (Центр)
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи. Приймають лікарі: Вихопень Оксана Ігорівна, Чернова Марта Олександрівна, Прокопів Маріанна
Лилия, 12 лютого '17р.

Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.

• Консультація акушера-гінеколога 300
Працює з 08:30-18:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії. Приймає лікар: Дружиненко Наталія Вікторівна
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

• Консультація акушера-гінеколога
Працює з