Олмед, медицинский центр

Пн — Пт: 10:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги:

• Планування, підготовка та ведення вагітності
  • Ультразвукові дослідження
  • Ехогістеросальпінгографія
  • Відеокольпоскопія

Лікування гінекологічних проблем: безпліддя, запальних процесів, новоутворень, в тому числі і методом кріодеструкції.

Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, високий рівень кваліфікації лікарів, сучасне медичне обладнання дозволяють виконати як профілактичний огляд, так і повне гінекологічне обстеження, вчасно виявити проблеми, призначити й провести адекватне лікування.

Європейський рівень сервісу, проведення різних акцій, спрямованих на економію коштів, робить популярними послуги клініки "ОЛМЕД" серед жінок.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Олмед, медицинский центр, вартість послуг:

• Визначення вагітності на ранніх термінах
  • УЗД вагітних 1 триместр
  • УЗД вагітних 2 триместр (двійня)
  • УЗД молочної залози
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД органів калитки
  • УЗД нирок
  • УЗД нирок і сечового міхура
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД щитоподібної залози
  • Фолікулометрія
  • Консультація акушера-гінеколога
  • Консультація гінеколога
  • Ведення вагітності (програми спостереження вагітності)
  • Лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • ПАП тест (тест Папаніколау або цитологічний мазок)
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Масаж для вагітних
  • Відновлення зуба
  • Видалення зубів
  • Лікування пародонтита
  • Лікування пульпіту
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Лікування хвороб ясен
  • Лікування пародонтозу
  • Вибілювання зубів методом Air Flow
  • Консультація стоматолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Христина
Я вже три роки обстежуюсь у Ольги Романівни, і дуже задоволена.
Чудова клініка,відповідальні і уважні лікарі.Забігайло Ольга Романівна лікар від Бога!
Юлія
Високоякісне обслуговування, раджу всім жінкам.
Оля
Дівчата, навіть не думайте сюди звертатись. Повірте, позитивні відгуки про цю клініку пишуть лише ті, у кого немає ніяких проблем! Якщо ж у вас щось посерйозніше, лікарі, а саме-Ольга Романівна. Взагалі не кваліфікований спеціаліст!!! З її діагнозами і "лікуваннями" я страждаю вже 4-ри роки. І якби ж вона лише один раз помилялась у моєму стані:"( Опишу найсерйознішу проблему. Всі ми знаємо дуже добре про міфічний діагноз "ерозія шийки матки". Оскільки, 4-ри роки назад я була наївною студенткою, яка чи не вперше була у гінеколога і їй ставлять цей діагноз, то звичайно я в шоці хочу за будь-яких обставин вирішити цю жахливу, як я вважала, проблему. Дівчатка, ніхто вас там не проінформує наскільки жахливо і небезпечно робити процедуру "кріо" (яку вони пропонуюють), для жінки яка ще не родила. Будь ласка, ніколи не погоджуйтесь на таке лікування. Я зараз на 13му тижні вагітності, дитинка бажана, і я молюсь кожен день, щоб у мене не перервалась вагітність через те, що моя шийка менше норми.. а як їй бути в нормі, якщо шрам від процедури, який мені зробила "спеціаліст" Ольга Романівна, не дає шийці матки розширюватись до потрібних розмірів відповідно до терміну вагітності. В результаті мені робитимуть операцію на шийці зараз, при вагітності! Для того, щоб зберегти плід. Це жахливий досвід, який я описую, нехай він буде лише моїм.. Не ведіться на міфічні діагнози, не довіряйте таким лікарям і бережіть себе.
Ірина
30 травня '17р.
Записалась на огляд до гінеколога за день, лікар сама вказала час рівно на 14:30 . Я прийшла хвилина в хвилину, персоналу байдуже хто ти і нащо прийшов, чекала ще щоб запитати куди мені підходити, мені вказали на лікаря, якраз вона вийшла, назвала моє ім'я, і, о диво, виявляється там була ще одна дівчинка з таким самим іменем. Мені сказали тільки що поки приймуть її, не сказали скільки чекати, не заморочувались взагалі ніяк. Мій день був розписаний погодинно тому я після 15 хв очікування пішла. Лікар зателефонувала мені за пів години. Дякую, з таким відношенням в клініку ніколи не звернусь.
Любов
15 квітня '16р.
Вперше вийшла з клініки з позитивним натсроєм, Дякую вам за вашу турботу до пацієнтів.
Ольга Романівна чудовий фахівець, справжній спеціаліст. я тепер в неї обстежуюсь. а ціни просто чудові. я задоволена, як ніколи!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00