Олмед, медицинский центр

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги:

• Планування, підготовка та ведення вагітності
  • Ультразвукові дослідження
  • Ехогістеросальпінгографія
  • Відеокольпоскопія

Лікування гінекологічних проблем: безпліддя, запальних процесів, новоутворень, в тому числі і методом кріодеструкції.

Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, високий рівень кваліфікації лікарів, сучасне медичне обладнання дозволяють виконати як профілактичний огляд, так і повне гінекологічне обстеження, вчасно виявити проблеми, призначити й провести адекватне лікування.

Європейський рівень сервісу, проведення різних акцій, спрямованих на економію коштів, робить популярними послуги клініки "ОЛМЕД" серед жінок.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Олмед, медицинский центр, вартість послуг:

• Визначення вагітності на ранніх термінах 160
  • УЗД вагітних 1 триместр 160
  • УЗД вагітних 2 триместр (двійня) 220
  • УЗД молочної залози
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД органів малого тазу 150
  • УЗД органів калитки
  • УЗД нирок
  • УЗД нирок і сечового міхура
  • УЗД сечового міхура
  • Відновлення зуба
  • Видалення зубів
  • Лікування пародонтита
  • Лікування пульпіту
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Лікування хвороб ясен
  • Лікування пародонтозу
  • Вибілювання зубів методом Air Flow
  • Консультація стоматолога

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Оля
26 липня '17г.
Дівчата, навіть не думайте сюди звертатись. Повірте, позитивні відгуки про цю клініку пишуть лише ті, у кого немає ніяких проблем! Якщо ж у вас щось посерйозніше, лікарі, а саме-Ольга Романівна. Взагалі не кваліфікований спеціаліст!!! З її діагнозами і "лікуваннями" я страждаю вже 4-ри роки. І якби ж вона лише один раз помилялась у моєму стані:"( Опишу найсерйознішу проблему. Всі ми знаємо дуже добре про міфічний діагноз "ерозія шийки матки". Оскільки, 4-ри роки назад я була наївною студенткою, яка чи не вперше була у гінеколога і їй ставлять цей діагноз, то звичайно я в шоці хочу за будь-яких обставин вирішити цю жахливу, як я вважала, проблему. Дівчатка, ніхто вас там не проінформує наскільки жахливо і небезпечно робити процедуру "кріо" (яку вони пропонуюють), для жінки яка ще не родила. Будь ласка, ніколи не погоджуйтесь на таке лікування. Я зараз на 13му тижні вагітності, дитинка бажана, і я молюсь кожен день, щоб у мене не перервалась вагітність через те, що моя шийка менше норми.. а як їй бути в нормі, якщо шрам від процедури, який мені зробила "спеціаліст" Ольга Романівна, не дає шийці матки розширюватись до потрібних розмірів відповідно до терміну вагітності. В результаті мені робитимуть операцію на шийці зараз, при вагітності! Для того, щоб зберегти плід. Це жахливий досвід, який я описую, нехай він буде лише моїм.. Не ведіться на міфічні діагнози, не довіряйте таким лікарям і бережіть себе.
Ірина
30 травня '17г.
Записалась на огляд до гінеколога за день, лікар сама вказала час рівно на 14:30 . Я прийшла хвилина в хвилину, персоналу байдуже хто ти і нащо прийшов, чекала ще щоб запитати куди мені підходити, мені вказали на лікаря, якраз вона вийшла, назвала моє ім'я, і, о диво, виявляється там була ще одна дівчинка з таким самим іменем. Мені сказали тільки що поки приймуть її, не сказали скільки чекати, не заморочувались взагалі ніяк. Мій день був розписаний погодинно тому я після 15 хв очікування пішла. Лікар зателефонувала мені за пів години. Дякую, з таким відношенням в клініку ніколи не звернусь.
Любов
15 квітня '16г.
Вперше вийшла з клініки з позитивним натсроєм, Дякую вам за вашу турботу до пацієнтів.
Галина
07 березеня '16г.
Ольга Романівна чудовий фахівець, справжній спеціаліст. я тепер в неї обстежуюсь. а ціни просто чудові. я задоволена, як ніколи!
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.