Консультація акушера-гінеколога в Ужгороді

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Знайдена 1 клініка

Сб
Мар'яна
Щиро вдячні Гецко Наталії за нашого синочка ми дуже вам вдячні ви професіонал своєї роботи яка вірила що все вийде і вагітность наступила Ще хочу подякувати Цмур Ольга яка вела мою вагітнось дякую вам що зберегли нам синочка щиро дякую всьому персоналу які вірили в нас
Marjnka vovchok
Щиро вдячні Гецко Наталії за нашого синочка ми дуже вам дякуємо професіонал своєї роботи якій довіряєш і знаєш що все буде добре яка вірила і знала що наша вагітность наступить. Ольга Цмур дякую вам за збереженя вагітності якби не ви яб так і недоносила синочка ви доклали всіх зусьль щоб ми дійшли до фінішу щиро дякую всьому персоналу за підтримку віру ви справжні професіонали дякую вам
Олександра
Хороша клініка. Приємні лікарі
Доброго дня. Выражаю слова благодарности врачу специалисту - пульмонологу Чабан Седе Борисовне. Спасибо за оказанную помощь, за Ваш проффениализм. Спасибо Вам, прекрасный доктор, За ваш нелегкий славный труд. Желаю сил вам и терпения, Года пусть в счастье лишь идут.
Medicover
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.