Консультація акушера-гінеколога у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Консультація, огляд вагітної жінки в 3 триместрі вагітності 100 грн
Консультація лікаря акушера-гінеколога первинна (у вартість входить одноразовий гінекологічний набір) 300 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Юлія
Для тих хто ще сумнівається на рахунок еко в цій клініці, то не раджу сумніватися)!Ми вірили і у нас маленьке чудо на руках.Звертайтеся до Ірини Царук- вона просто ангел в білому халаті:- чуйна, порядна, лікар з великої букви, таких дійсно мало!!І взагалі весь персонал хороший❤Благодар раджу на всі 100% тим хто бажає діток.
Ірина
Чудові спеціалісти всім рекомендую
Лікувалась в Олександра Романовича. Робила гістероскопію, видаляла поліпи ендометрію. Чудовий спеціаліст! Рекомендую!
Маринка
Лікар завдяки ,якому в нас з’явилася довгоочікувана донечка.Щира,компетентна,завжди готова допомогти і підтримати.Нема слів аби передати всю вдячність,просто професіонал своєї справи
Благодар
6,1
Рівне вул. Воля, 5
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.
  • Консультація лікаря акушера-гінеколога первинна (у вартість входить одноразовий гінекологічний набір) 300
5,8
Рівне вул. Замкова, 23
Медичний кабінет "Сана" створений у 1999 році, спеціалізується в сфері акушерсько-гінекологічної допомоги, проводить діагностику та лікування жіночої репродуктивної системи. Лікарі клініки мають вищу категорію кваліфікації. Приймають лікарі: Ярута Марія Іванівна, Кліщ Тамара Степанівна, Мазур Роман Гаврилович
5,7
Рівне вул. Київська, 78 Д
Медичний діагностичний-консультативний центр "Валєо" спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.
5,7
Рівне вул. Данила Галицького, 1
Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я" займається питаннями безпліддя чоловічого та жіночого, проводить підготовчу роботу та обстеження перед екстракорпоральним заплідненням. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці.
  • Консультація акушера-гінеколога
5,4
Рівне вул. В’ячеслава Чорновола, 70 (пов. 3)
Медичний центр "Гінекологія" займається діагностикой та терапією патологій статевої системи, лікує безпліддя, ерозії, порушення менструального циклу, запальні процеси та інфекції. Провідний лікар центру має багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
  • Консультація акушера-гінеколога