Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Збільшення статевих губ у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Послуга Ціна
Увеличение половых губ 7500 грн

Збільшення статевих губ — це операція, мета якої — збільшення, удосконалення форми та поліпшення вигляду цих органів. Причини хірургічного втручання мають косметичний та медичний характер. Великі статеві губи захищають малі від травм, перешкоджають проникненню інфекцій та забезпечують оптимальну температуру геніталій. Але у разі недостатніх розмірів ВСГ у жінок з’являються не лише комплекси неповноцінності, а й підвищується ймовірність розвитку хвороб. У деяких випадках потрібне збільшення і малих статевих губ.

Підготовчі процедури

Необхідно пройти консультацію у гінеколога щодо протипоказань для здійснення операції. Лікар проводить анамнез, огляд пацієнтки та ознайомлюється із результатами аналізів крові на сифіліс, ВІЛ, гепатит В та С, мазка на флору. Безпосередньо перед операцією потрібно здійснити гігієнічні процедури та повністю видалити волосяний покрив із інтимних місць.

Збільшення статевих губ

За бажанням пацієнтки операція відбувається під місцевою або загальною анестезією. Для збільшення ВСГ лікар застосовує метод ліпофілінгу — пересадження жирових клітин пацієнтки. Також можуть вводитись біополімерний гель або гіалуронова кислота. Для збільшення малих статевих губ використовується біополімерний гель. Його введення забезпечує ще й незначне їх висування вперед. У будь-якому разі шви зникають самостійно за 15 днів.

Показання та протипоказання

Показання до операції:

 • несиметричність та мініатюрність МСГ;
 • недостатня величина ВСГ;
 • бажання покращити естетичний вигляд органів.

Протипоказання:

 • запальні процеси в жіночих статевих органах;
 • венеричні захворювання.

Наслідки

Операція дозволяє:

 • збільшити розміри статевих губ;
 • забути про незручності під час статевої близькості;
 • позбутись комплексу неповноцінності;
 • усунути наслідки вагітності;
 • отримати фізичний комфорт на тривалий час.

Статеві органи добре насичуються кров’ю, тому загоєння відбувається швидко. Потрібно дотримуватись гігієни інтимних місць. Але впродовж трьох днів після операції забороняється приймати гарячі ванни. Через тиждень дозволяється виходити на роботу. Протягом 2-3 тижнів після операції не варто вступати у статеві контакти. Повне відновлення настає через місяць.

3
5,0
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Збільшення статевих губ 7 500
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00