Клініки у Львові (Личаківський район)

Аплікація озоновою олією 100 грн
Знайдено 30 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Катерина
"Вік здоров'я" - лікарня, до якої майже зовсім не страшно потрапити: лікарі - справжні професіонали своєї справи, обладнання - за останнім словом техніки, персонал привітний і ненав'язливий, палати комфортні, світлі. Моїм найближчим рідним тут зробили дві успішні операції ЛОР-профілю, за що окрема подяка лікарю Андрію Юрійовичу Бариляку та п. Тарасу - анестезіологу: лікарі від Бога, як у нас кажуть. Клініку раджу: тут Вам справді допоможуть. Прийдете з проблемою, а вийдете - без неї.
Лена Шуба
Це перший лікар яка дуже добре розбирається в своїй справі, і змогла надати потрібну консультацію. Все детально та зрозуміло розповіла, дала корисні поради. Надалі, за необхідності буду звертатися ще. Фахівця рекомендую однозначно!
07.03.2017
Незважаючи на те, що це була перша консультація, лікар приділив мені достатньо уваги. Постаралася досить глибоко розібралася в проблемі. Дала дуже хороші рекомендації. Я дуже задоволена отриманою консультацією та лікарем. Рекомендую!
Доктор дуже уважний, ввічливий та інтелігентний. Вдумливо задає питання, глибоко намагається вивчити питання. Я задоволена його підходом, сподіваюся що лікування пройде добре. Поки що враження про нього хороше, і як людина він дуже приємний
Додати відгук
  • Накладання швів 400
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
  • Консультація кардіолога + ЕКГ 400
  • Консультація кардіолога 400
  • Консультація флеболога 400
  • Консультація гематолога 400
  • Пневмокомпресійна терапія 100
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Лікар-хірург Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.
  • Консультація хірурга 450
  • Консультація онкохірурга 450
  • Консультація проктолога 450
  • Консультація хірурга вдома 650
  • Консультація онкохірурга вдома 650
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Піхвове зрошення озоновою дистильованою водою 100
  • Сімейна/парна психотерапія 900
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук.
  • Хірургічні втручання з приводу захворювань черевної аорти
  • Хірургічні втручання при атеросклеротичному ураженні судин різних басейнів
  • Хірургічні втручання при аневризмах судин
  • Хірургічні втручання з приводу венозної патології
  • Лазерна абляція вен
Львів вул. Романчука, 14
р.Личаківський
Приватний кабінет психолога Климентович Ольги Богданівни надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам (підліткам і дорослим) в складних ситуаціях.
  • Консультація психолога індивідуальна (очна і онлайн) 500
  • Групова терапія 250
  • Консультація пари 900
  • Коучинг 500
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
  • Консультація судинного хірурга 250
  • Консультація флеболога 250
  • Консультація судинного хірурга вдома 400
  • Консультація флеболога вдома 400
Працює з 09:30-16:00
Благодар
Львів вул. Богдана Хмельницького, 176
р.Личаківський
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" у Львові належить до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням ожиріння, тютюнопаління, ігроманії та алкогольної залежності.
  • Лікування ожиріння 2 500
  • Лікування ожиріння (для тих хто має пільги) 2 300
  • Лікування ожиріння (для пацієнтів центру) 2 000
  • Лікування алкоголізму 2 800
  • Лікування тютюнопаління індивідуальне 5 000
Львів вул. Личаківська, 26
р.Личаківський
Янківський Володимир Олександрович спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань органів черевної порожнин. Лікар першої кваліфікаційної категорії. Автор багатьох наукових публікацій в галузі хірургії. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю.
  • Лапароскопічне лікування гриж
  • Операції з приводу жовчнокам'яної хвороби
  • Видалення новоутворів шкіри і м'яких тканин
  • Оперативне лікування ожиріння
  • Консультація хірурга 250