Клініки у Львові (Сихівський район)

Консультація кардіолога 700 грн
Тейпування малих ділянок (обличчя, лікоть, стопа, зап’ястя, шия) (30 хв.) – до 1 м тейпу 300 грн
Лікувальний масаж м’язів спини до 25 хв. 550 грн
Консультация сосудистого хирурга 400 грн
Консультація психолога онлайн 800 грн
Бустрикс Поліо (дифтерія, правець, кашлюк та поліомеліт (зі зменшеним вмістом антигенів) 830 грн
Місцева анестезія : аплікаційне знечулення гелем/спреєм + карпульна ін’єкційна анестезія 390 грн
Графт пересаженных волос 40 грн
Пункція суглоба під контролем УЗД 800 грн
Знайдено 26 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
  • Консультація проктолога 450
  • Консультація проктолога (повторна) 380
  • Консультація уролога 450
  • Консультація уролога (повторна) 380
  • Консультація судинного хірурга 450
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Консультація психотерапевта Ворона О.С. 850
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка «Веселка» на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає можливість надати медичну допомогу на більш високому рівні. Обстеження пацієнтів та лікування хвороб проводиться з використанням сучасного обладнання, з урахуванням затверджених протоколів, світових тенденцій.
  • Повторна (контроль) консультація провідного спеціаліста офтальмолога 1 150
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів Новояворівськ, вул. Шептицкого, 3
р.Сихівський
Поліклініка для всієї сім'ї «Веселка family» — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії.
  • Повторна (контроль) консультація провідного спеціаліста дитячого отоларинголога 1 150
  • Консультація провідного спеціаліста офтальмолога 1 150
  • Повторна (контроль) консультація провідного спеціаліста офтальмолога 1 150
  • Повторна (контроль) консультація провідного спеціаліста 1 150
  • Консультація провідного спеціаліста нейрохірурга 1 150
8,9
Львів вул. Драгана,9
р.Сихівський
УЗД кабінет спеціалізується на УЗД вагітності, експертних скринінгах вагітності і всіх паталогіях вагітності. Там стоїть найкращий апарат УЗД і якісні фото і відео 3D та 4 D УЗД.
8,7
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр «Ехокор на Угорській» було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Промивання порожнини носа по Проетцу (5 процедур) 2 000
  • Діагностика храпу, апное(зупинка дихання в сні) вдома 3 500
  • Діагностика храпу, апное(зупинка дихання в сні) в медичному центрі 4 300
  • Діагностика храпу, апное(зупинка дихання в сні) вдома з пільгами 20% 2 900
  • Діагностика храпу, апное(зупинка дихання в сні) в медичному центрі з пільгами-20% 3 500
8,5
Львів вул. Угорська, 12
р.Сихівський
Медичний центр Медіальт (Medialt) — клініка, що надає пацієнтам (дорослим та дітям) широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи медичного закладу: педіатрія, терапія, сімейна медицина, кардіологія, неврологія, гінекологія, урологія, дієтологія та ультразвукова діагностика.
  • Масаж шиї, спини та рук, 1 год. 450
  • Масаж загальний (шия, спина, руки, ноги, живіт), 1,5 год 600
  • Оздоровча реабілітація 1 (гімнастика та масаж масаж шиї, спини та рук), 1 год. 45 хв. 600
  • Оздоровча реабілітація 2 (гімнастика та масаж загальний), 2 год. 15 хв. 700
  • Кольпоскопія із фотофіксацією 400
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Мануальна терапія до 60 хв 500
  • Антитіла ІgG до токсокар (Toxocara) 280
  • Пакет №2. Печінкові проби (АЛТ, АСТ, ГГТ, тимолова проба, білірубін загальний, білірубін прямий, білірубін непрямий, ЛФ, білок загальний) 415
  • Програма "Перед щепленням" (глюкоза-експрес, ЗАК (автоматизований з формулою), ЗАС) 260
  • CK 20 500
Львів вул. Котляревського, 39
р.Сихівський
Психолог, конcультант за методом BFST(короткотермінова психотерапія, орієнтована на вирішення). У своїй роботі використовує також методи арт-терапії, пісочної терапії, символ-драми та інші. Проводить треніги для батьків. Є можливість онлайн-консультацій.
  • Консультація психолога онлайн 800
  • Консультація психолога 800
Львів вул. Карла Мікльоша, 27 (оф. 121)
р.Сихівський
MHT Clinic у Львові — це сучасна клініка, що спеціалізується на відновленні волосяного покриву на голові. На території центру використовують сучасні методики впливу, які довели високу ефективність. Боротьба з випаданням волосся — це комплексний процес. Правильна організація індивідуального відновлення у поєднанні з інноваційними методиками є гарантом отримання якісного результату. І що найголовніше, все відбувається в комфортних умовах!
  • Консультація трихолога з тріхоскопіей 800
  • Графт пересаженных волос от 40