Збільшення статевих губ в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Збільшення великих статевих губ 7830 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Хочу подякувати лікарю Камінський Валерій Владиславович за його професіоналізм людяність,а також анастазіологу Пузир О.І за його індивідуальний підхід до кожного пацієнта,медсестрам та персоналу взагалі.Особливе дякую працівниці яка пригостила кавою так як я чекала тата з операції цілу ніч в авто вона пригостила не знаю її прізвища але дякую за людяність,здоровя та миру нам усім
РоманишинаНаталя
Велике дякую найкращим професіоналам своєї справи Григоренко А.М. Абдулаєв В.Е Сливка Е.В та анастезіолог Пузир О.І Ви найкращі❤все на вищому рівні!!!Дякую ,всім рекомендую!!!Клініка супер все на вищому рівні.
Виктор
Огромное спасибо всем сотрудникам .Люди знающие свое дело. Профессионалы!!! Успехов вам!
Сергій
Хочемо висловити подяку лікарю Карпенко Іллі Олександровичу та всьому персоналу клініки Інномед. Прекрасний спеціаліст, професійний та відповідальний! Відчувається індивідуальний підхід в лікуванні пацієнта. Бажаємо Іллі Олександровичу успіхів, удачі, професійного росту, Нових Вам здобутків, досягнень і міцного здоров’я!Щиро дякуємо.
6,2
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
  • Збільшення великих статевих губ 7 830
5,3
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
  • Збільшення статевих губ у жінок