Медичний центр Біомед

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини. Клієнти центру Біомед отримують:

• Консультації дитячого невролога;
  • Консультації дитячого генетика;
  • Комплексне інформаційне обстеження організму (по методу Фолля, сегментарна діагностика, ERI-терапія);
  • Консультації кардіолога;
  • Гідроколонотерапія;
  • Пресотерапія (активний механічний лімфодренаж);
  • Детокстерапія;
  • Мінерало-електромагнітотерапія;
  • Апаратні процедури для покращення самопочуття (стимулятор циркуляції лімфо- та крово- току на апараті TIENS, віброакустичний та інфрачервоний вплив (апарат «Вітафон»), гармонізація біоритмів мозку на апараті «Ангел», біоенергетичний масажер «Рибка»);
  • Проколювання вух ;
  • Процедури та маніпуляції (ін’єкції медпрепаратів, інгаляції ліків, блокади (периневральні, ендосакральні, внутрішкірні, гангліїв), гірудотерапія);
  • Кінестетичне тейпування;
  • УЗД діагностика;
  • Класичний масаж;
  • Іспанський масаж;
  • Древні китайські масажі (Гуа-Ша, Цю-Сю- Ю-Тонг);
  • Мануальна терапія;
  • Та ін.

Медичний центр Біомед вітає індивідуальний підхід до кожного клієнта, що підтверджено більш 5000 пацієнтів.

Медцентр Біомед зручно розташований поблизу зупинок громадського транспорту.

• Ціни на послуги

• Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок 180
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 150
  • Дуплексне сканування судин нирок та черевного відділу аорти 450
  • Дуплексне сканування черевного відділу аорти 200
  • Дуплексне сканування черевного відділу аорти в тому числі truncus celiacus з гілками, AMS 300
  • Дуплексне сканування мозкового кровоплину (транскраніальне обстеження) 300
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 100
  • Консультація дитячого генетика (кандидат медичних наук) 400
  • Консультація гінеколога 350
  • Повторна консультація гінеколога 300
  • Інтерпретація гінекологом результатів лабораторних досліджень для корекції лікування 100
  • Консультативний огляд вагітної 350
  • Мазок на флору 80
  • Мазок на цитологію 100
  • Біопсія шийки матки 500
  • Вставлення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) та контрольне УЗД 500
  • Зняття внутріматкової спіралі 300

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
оксана коваль
02 квітня '18г.
Дуже гарний медичний центр. Неодноразово зверталась до Ольги Іванівної, прекрасний фахівець, який добре знає свою роботу. Хочу подякувати за допомогу.
Марічка
28 березеня '18г.
Дуже хороша клініка. Сервіс на високому рівні. Особливо, хочу відзначити лікаря -Ніколаєву Ольгу Іванівну.Це чудова людина, висококваліфікований спеціаліст. Щорічний огляд тільки в неї. Раджу!!!
Артем
26 березеня '18г.
Проходил обследование в клинике. Доктор Николаева О.И. Могу сказать только хорошее. И о клинике и о докторе. Все чётко, время приёма, понимание рекомендаций, хоть я и не медик сам. Собственно дай Бог всем здоровья и поменьше обращений к докторами в принципе, но если уж есть необходимость, могу смело рекомендавать и Биомед, и Ольгу Ивановну Николаеву. Обратитесь-сами поймёте. Есть доктор, а есть ДОКТОР, и все буквы заглавные, наверное встречали таких. Вот у неё всё буквы как раз большие. Спасибо.
Ключник Марта
23 березеня '18г.
Я дуже задоволена атмосферою медичного центру. І працівниками також. Особливо Ніколаєвою Області.І. . Дуже ретельно провели мені УЗД вагітності. Багато розказували і показували. Я дуже задоволена.
20 березеня '18г.
Приємне враження про клініку .Особлива подяка В О.Мисіву .за професійність і щирі слова підтримки
Руслана
19 березеня '18г.
Хороший медцентр Пунктуално, по запису Затишна атмосфера Робила курс масажу та узд Лікар УЗД Ніколаєва О.І. - гарне відношення , фахові поради
Анатолий
17 березеня '18г.
Имею проблему с травмой пальца ноги уже 5 месяц. Спасибо доктору Мисив В.О. из клиники Биомед за помощь и профессиональную консультацию в лечении травмы.
14 березеня '18г.
Хороша клініка! Зверталась вперше. Ідуть на зустріч - записують на зручний для людини час.Проходила УЗД певних органів. Обстеження проводив лікар Мороз М.І.. Він проявив індивідуальний підхід. Незважаючи на молодий вік, відповідально ставиться до своєї роботи з пацієнтом. Бажаю Йому кар'єрного росту, а клініці процвітання в по-дальшому.
Наталія
14 березеня '18г.
Доброго дня! Вдячна лікарю Морозу Миколі Івановичу за консультацію та огляд. Правильний діагноз підтвердився, так як лікар сказав, рівно через 14 днів.
марія
14 березеня '18г.
дякую за хороший прийом,діагностику,все було на вищому рівні і дякую лікарю Мисіву Віктору за курс лікування
Галя
12 березеня '18г.
Відвідала Біомед—отримала професійну консультацію у лікаря—узедиста Ніколаєва О.І—за що велика подяка.
07 березеня '18г.
Хочу висловити свою вдячність молодому та талановитому спеціалісту своєї справи Морозу Миколі Івановичу! Дивився мені судини. Все спокійно і чітко пояснив, більше б таких лікарів. Рекомендую!
Ткачик ірина
03 березеня '18г.
Обстежувались декілька разів разом з внеском.приємна атмосфера та кваліфіковані спеціалісти
Олег
25 лютого '18г.
Після 2 місяців медикаментозного лікування невриту лицевого нерву в державних лікарнях значних покращень не було.Звернувся до Мацко Наталії на голкотерапію, вже після третьої процедури помітив значне покращення.Результатом дуже задоволений.РЕКОМЕНДУЮ.
18 лютого '18г.
Дякую узд-лікарю Ніколаєвій О. І.Звертаюсь постійно, хоча живу достатньо далеко. Фахівець своєї справи,чуйна,з великим досвідом. Рекомендую!
Тетяна
12 лютого '18г.
Приємна атмосфера, хороші спеціалісти, відмінне обслуговування. Була в лікаря кардіолога Білоуса. Дуже хороший кваліфікований спеціаліст, та й загалом приємна людина. Гарно все проконсультував, пояснив людською мовою, призначив лікування. До таких лікарів хочеться повертатись. А медичний центр вселяє лише довіру. Рекомендую!!!
09 лютого '18г.
Обстежувала дітей в "БІОМЕД". Хочу висловити свою вдячність лікарю,хорошому спеціалісту та добрій людині - Ользі Іванівні Ніколаєвій.
Галина
07 лютого '18г.
Дуже задоволена хорошим результатом після лікування спеціалістом Древньокитайського масажу Миколи Шудрак. Він дійсно кваліфікований спеціаліст. Дякую за добросовісне та якісне лікування.
Віталій
10 січня '18г.
Був неодноразово на ультразвуковій діагностиці. Сподобався: по 1ше гнучкий графік з 8ї до 8ї і 2ге- узд-лікарі. Хороші спеціалісти своєї справи, всім рекомендую!
03 січня '18г.
Ходила на діагностику внутрішніх органів, дивився лікар Мороз. Дуже сподобався підхід, все роз'яснив ! Буду рекомендувати .
Вікторія Колобова
30 грудня '17г.
Вже вкотре робила УЗД в ''Біомеді'' і дуже задоволена.Дуже хороші спеціалісти по УЗД, саме О.Ніколаєва та М. Мороз - конкретні,високо кваліфіковані.Окрема подяка Оресту Богдановичу Проніву та О.І. Ніколаєвій за крок назустріч з документами для страхової. Подальшого Вам процвітання. Рекомендую на всі 100%.
Галина
06 січня '17г.
Масажист Наталія,прізвище незнаю Молоденька дівчинка,масаж спини лікувальний робить дуже добре,кваліфікована та хороша як людина рекомендую!Клініка біомед дякую
Марія
16 червеня '16г.
Велике дякую Оресту Богдановичу! Людина і лікар з Великої літери!!!
21 січня '16г.
Біомед мені сподобався, буду звертатися ще

Лікарі клініки Медичний центр Біомед

• Рефлексотерапевт
  • Терапевт
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.