Медичний центр Біомед

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Основна спеціалізація — повне обстеження організму (лікарі проведуть точну УЗД, лабораторну діагностику та інформаційне обстеження). У свою чергу, інформаційне обстеження включає ERI-терапію, сегментарну діагностику, а також обстеження по методу Фолля. Тож в медичному центрі ведуть прийом лікарі таких спеціалізацій: дитячий невролог, дитячий генетик, кардіолог, дієтолог, психолог, гінеколог дорослий та гінеколог дитячий, мануальний терапевт.

Основні послуги медичного центру:

• лабораторна діагностика;
  • УЗД діагностика;
  • масаж (дитячий та класичний);
  • древні китайські масажі (Гуа-Ша, Цю-Сю- Ю-Тонг);
  • вертебральна діагностика;
  • корекція постави;
  • діагностика за методом Р. Фолля;
  • гінекологія (всі види послуг).

Діагностичні послуги в медичному центрі Біомед:

• електрокардіографія;
  • лабораторна діагностика;
  • діагностика за методом Фолля;
  • ЕРІ діагностика;
  • УЗД діагностика.

Також в медцентрі проводяться апаратні процедури для покращення самопочуття — віброакустичний та інфрачервоний вплив, стимулятор циркуляції лімфо- та крово- току, біоенергетичний масаж, гармонізація біоритмів мозку). Надається послуга проколювання вух.

Процедури та маніпуляції в медичному центрі Біомед:

• ін’єкції медичних препаратів;
  • інгаляції ліків;
  • гірудотерапія;
  • блокади (ендосакральні, внутрішкірні та ін.);
  • голкорефлексотерапія;
  • пресотерапія;
  • массаж (дитячий та класичний);
  • мінерало-електромагнітотерапія;
  • біорезонансна терапія;
  • детокстерапія;
  • кінестетичне тейпування;
  • гідроколонотерапія;
  • древні китайські масажі (Гуа-Ша, Цю-Сю- Ю-Тонг).

Апарати, що використовують в роботі спеціалісти:

• УЗД апарат ACUSON S3000.
  • Комплекс медичний експертний: КМЕ для ЕРІ терапії.
  • Лабораторні аналізи виконуються на основі потужностей лабораторного центру Медіс.
  • Апарат "Сургітрон"— апарат радіохвильового лікування ерозії шийки матки.
  • Відеокольпоскоп нового покоління.

Медичний центр Біомед вітає індивідуальний підхід до кожного клієнта, що підтверджено більш 10000 пацієнтів. Центр зручно розташований поблизу зупинок громадського транспорту.

Медичний центр Біомед, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Дуплексне сканування артерій верхніх кінцівок
  • Дуплексне сканування вен верхніх кінцівок
  • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок
  • Дуплексне сканування судин нирок та черевного відділу аорти 600
  • Дуплексне сканування артерій верхніх кінцівок (діти)
  • Дуплексне сканування вен верхніх кінцівок (діти)
  • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (діти)
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (діти)
  • Нейросонографія
  • Сонографія плоду від 250
  • УЗД селезінки (діти)
  • УЗД селезінки 100
  • УЗД жовчного міхура (діти)
  • УЗД наднирників 150
  • УЗД жовчного міхура 100
  • УЗД щитовидної залози з доплером 250
  • УЗД матки та придатків (трансабдомінально) 250
  • УЗД для вагітних (до 12 тижнів) 200
  • УЗД для вагітних (до 28 тижнів)
  • Електрокардіографія (ЕКГ)
  • Дуплексне сканування мезентеріального кровоплину (діти)
  • Консультація дитячого генетика (кандидат медичних наук) 500
  • Консультація гінеколога 400
  • Повторна консультація гінеколога 350
  • Інтерпретація гінекологом результатів лабораторних досліджень для корекції лікування 150
  • Консультативний огляд вагітної 400
  • Мазок на флору 100
  • Мазок на цитологію 100
  • Біопсія шийки матки з піхви 900
  • Вставлення внутріматкової спіралі (без вартості спіралі) та контрольне УЗД 700
  • Зняття внутріматкової спіралі 400
  • Діагностика організму за методом Р.Фоля 2 500
  • Сегментарна діагностика організму 1 200
  • Швейцарська технологія діагностики ЕРІ 1 200
  • Консультація дієтолога 500
  • Повторна консультація дієтолога 300
  • Консультація дієтолога онлайн 350
  • Консультація дієтолога онлайн + супровід онлайн (відповіді на запитання 1 раз в день протягом місяця) 600
  • Консультація кардіолога
  • Кінестетичне тейпування від 200
  • Масаж спини медовий 400
  • Масаж спини, комірцевої зони шиї та голови від 350
  • Масаж стоп від 120
  • Загальний масаж тіла від 400
  • Масаж голови (класична техніка)
  • Масаж голови та обличчя 120
  • М'яка комплексна мануальна терапія 700
  • Консультація мануального терапевта – 20-30хв 150
  • Діагностика, масаж, мануальна терапія - до 40 хв. (Коровкін Ю. Є.) 500
  • Консультація дитячого невролога (кандидат медичних наук) 500
  • Блокади периневральні, ендосакральні, внутрішкірні, гангліїв
  • Гідроколонотерапія (колоногідротерапія)
  • Консультація психолога 450
  • Консультація психолога онлайн 450
  • Індивідуальний коучинг 500
  • Системний коучинг 900
  • Голкорефлексотерапія (1 сеанс) 220
  • Комплексне інформаційне обстеження організму (по методу Фолля, сегментарна діагностика, ERI-терапія) 2 500
  • Ін’єкції медпрепаратів від 70
  • Гідроколонотерапія 600
  • Тест медикаментів, продуктів харчування, ювелірних виробів (за 1 од.) 50
  • Внутрісуглобові ін’єкції (коліно, кульшовий, плечовий суглоб) від 300
  • Пресотерапія
  • Детокстерапія 300
  • Мінерало-електромагнітотерапія
  • Гірудотерапія (за 1 п’явку)
  • Віброакустична терапія апаратом "Вітафон" 140

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Оля
30 серпня '19г.
Дуже гарний медичний центр. Неодноразово зверталась до Зоряни Ігорівної, прекрасний фахівець, який добре знає свою роботу. Хочу подякувати за допомогу ,підтримку, і поради як досвідченого лікаря . Це лікар від бога . Дякую вам Зоряна Ігорівна , буду всім рекомендувати вас .
Пелех Олександра Зеновіївна
26 серпня '19г.
Мені сподобалися консультації лікарів, вони справжні професіонали своєї справи. Все було виконано на найвищому рівні. Лікарі з розумінням поставилися до мого стану. Особливо хочу подякувати своєму гінекологу Зоряні Ігорівні, яка протягом всього часу лікування підтримувала мене та консультувала. Так як я була вперше, спочатку було трохи лячно, а на другий раз я прийшла з впевненістю, знаючи, що цим людям можна довіряти.
09 квітня '19г.
Кваліфіковані і приємні спеціалісти.Лікарі,яким не байдуже.
03 квітня '19г.
Дуже хороший медцентр. Завжди ходжу на УЗД до Мороза М.І. і на мануальну терапію до Борисовського В.І. - хороші спеціалісти, завжди з розумінням відносяться до пацієнта, привітні, все покажуть і розяснять. Рекомендую.
03 березеня '19г.
Неодноразово проходила процедуру гідроколонотерапії. Приємно вражена гарним ставленням персоналу та індивідуальним підходом. Якість, повага до пацієнтів, сучасний рівень! Так тримати!!!
31 січня '19г.
Зручно, якісно, відносно не дорого.
19 січня '19г.
Якісно, професійно, не дорого. Окреме дякую Ніколаєвій Ользі Іванівній за детальний огляд і поради.
Людмила
10 грудня '18г.
Дякую всьому персоналу зв чуйне ставлення до пацієнтів. Робила узд і проходила масаж хребта. На узд все докладно розказали і дали рекомендації. Після сеансу масажу у мануаліста стало набагато легше з спиною. Всім рекомендую !!!
Ігор
22 листопада '18г.
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Для тих хто займається в залі то важливо. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
Ігор
21 листопада '18г.
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
Віра
04 листопада '18г.
Дуже вдячна Ніколаєвій Ользі Іванівні з відділення по вул. Драгана. Прекрасний спеціаліст, досвідчений лікар. чуйна людина. Вся наша сім'я на УЗД йде тільки до неї.
Вікторія
19 жовтня '18г.
Дуже дякую персоналу «Біомед» за приємне спілкування і ставлення до свої пацієнтів. Особливо хочу подякувати лікарю Мисіву В. О. за його професійний підхід до проблем пацієнтів.
Наталія
13 жовтня '18г.
Щиро вдячна лікарю медичного центру Біомед Пронів Наталії Володимирівні за високу професійність, людяність і дійсно результативне лікування. Заклад сучасний і прогресивний. Рекомендую!
11 жовтня '18г.
Дуже вдячна Пронів Наталії Володимирівні, за свою дитини!Після її лікування ми всією родиною побачили результат! Гарний центр , привітний персонал, всім дуже задоволені!
,Людмила
10 жовтня '18г.
Ми були у дитячого невролога Пронів Наталі Володимирівної. Лікуванням задоволені,хороший медичний персонал. Вдячні за надання допомоги.
Іванна
05 жовтня '18г.
Дякую Медичному центру "Біомед" за гостинний і теплий прийом!Особлива подяка лікарю,Наталі Володимирівні ,за проведений сеанс голкорефлексотерапії!Вона дійсно професіонал своєї справи,тому що все було зроблено максимально комфортно та головне результативно!
03 жовтня '18г.
Ходила в біомед на узд. Дуже приємний колектив, все розкажуть. Мені подобається рекомендую
Аліна
26 вересня '18г.
Дякую лікарям і адміністраторам Медичного центру «Біомед», за те, що зустрічають з приємною усмішкою. За те, що уважно і з відповідальністю відносяться до пацієнтів, які лікують і виліковують дітей. Дякую вам усім і міцного вам здоров'я.
Богдана
26 вересня '18г.
Велике Дякую лікарям Біомеду за те, що впродовж багатьох років підтримують моє здоров’я і я почуваю себе дуже добре! В медичному центрі лікують весь організм, а не окремий орган, тому рекомендую!!!
14 вересня '18г.
Дуже вдячна масажисту Шудраку Миколі Наумовичу за свого сина. Якому він допоміг лікувальним масажем. Мій син лежав в лікарні на Орлика з обмороками, завищеною сечовою кислотою і білорубіном. Ставили різні діагнози, посилали в різні лабораторії здавати аналізи, але діагнозу так і не поставили. Робили МРТ головного мозку (все добре), робили УЗД печінки і жовчного (все добре). Пан Микола своїми знаннями і руками визначив, що в сина застій жовчі, защемлення в шиї. Після масажу і його рекомендацій моєму сину стало значно краще. Я буду завжди звертатись тільки до нього, і всім своїм колегам по роботі і кого знаю, я буду рекомендувати пана Миколу. Побільше таких лікарів, чуйних і знаючих в своїй роботі. Дякую Медичному центрі «Біомед».
Роксолана
20 серпня '18г.
Я сюди прихожу із задоволенням. Я тут получаю заряд енергії і бадьорості на наступний день. Тут спокійна гарна музика, гарне відношення з боку працівників і лікарів.
20 серпня '18г.
Дуже вдячна Наталії Володимирівні та Оресту Богдановичу за багаторічну професійну допомогу і підтримку. Медичний центр «Біомед» - це місце, де завжди тепло і затишно, де зустрічають привітною посмішкою. Бажаю всім міцного здоров’я і процвітання.
03 серпня '18г.
Місце, куди хочеться повертатись, тому що не зважаючи на сірі осінні будні тут завжди тепло і затишно. Привітний і ввічливий персонал та кваліфіковані лікарі. Дякую БІОМЕД за те, що похід у лікарню перестав викликати в мене стрес
03 серпня '18г.
Я багато читала в інтернеті про таку процедуру як пресотерапія. І нарешті наважилась випробувати це на собі. Мені дуже сподобалось і ця процедура, і особливо адміністратор Вікторія. Вона дуже привітна, дружелюбна, компетентна. Я й надалі буду приходити до Вас, так як мені сподобалось обслуговування, інтер’єр, і в порівнянні не високі ціни. Дуже дякую! До зустрічі!
Юрій
03 серпня '18г.
Лікуюсь зазвичай за кордоном або в Біомеді. Державній лікарні в Україні не довіряю. Професіоналізм: 5/5 Атмосфера: 4.5/5 Рецепція: 4.5/5 Рекомендую!
Родина Яворських
02 серпня '18г.
Як тільки виникають проблеми із здоров’ям, одразу звертаємось в медцентр «Біомед». Являємось клієнтами вже багато років, та жодного разу не виникало сумнівів у компетентності та правильності поставленого діагнозу. Велике дякую керівництву та персоналу за чудову роботу, професійне ставлення, підтримку.
Віра
02 липня '18г.
Вже не вперше звертаюсь по допомогу до висококваліфікованого спеціаліста, професіонала своєї справи Ореста Богдановича Проніва. Щиро вдячна вам за лікування, за добре слово, за ту теплоту душі, яка дарує надію. Окрема подяка Наталії Володимирівні за трішки болючу, але таку чудодійну голкорефлексотерапію, оригінальний підхід, за мудру і завжди доречну пораду. Неможливо не згадати про дівчат-адміністраторів Вікторію та Наталю, які завжди привітно зустрінуть, порадять, допоможуть. Приємна тепла атмосфера, висококваліфікований персонал роблять ваш центр унікальним і найкращим місцем, куди хочеться приходити ще і ще!
25 червеня '18г.
Ми із сином їздимо вже рік в «Біомед». Завжди, як приїжджаємо зустрічаємо тут привітних спеціалістів і не тільки, як мед-спеціалістів, але хороших людей. Вдячна Наталії Володимирівні за надану допомогу хоча болюча, але з результатом, за дівчат-адміністраторів, завжди веселих Віру та Аню. Процвітання і натхнення Вам усім.
21 червеня '18г.
Дякую лікарям Біомед за догляд. Мене професійно обслідували і ретельно пояснили і відповіли на всі питання. Із впевненістю повернусь сюди знову.
Юля
15 червеня '18г.
Багато років роблю УЗД, виключно в "Біомед" у Ніколаєвої О. і завжди задоволена її роботою, порадами та професіоналізмом. Скажу більше, з появою першого синочка в 2014, а другого у 2017 роках, також їздимо лише в "Біомед" на обстеження. Тому всім хто ще сумнівається куди звернутись і де шукати кваліфікованих лікарів, РАДЖУ "БІОМЕД"!!!
оксана коваль
02 квітня '18г.
Дуже гарний медичний центр. Неодноразово зверталась до Ольги Іванівної, прекрасний фахівець, який добре знає свою роботу. Хочу подякувати за допомогу.
Марічка
28 березеня '18г.
Дуже хороша клініка. Сервіс на високому рівні. Особливо, хочу відзначити лікаря -Ніколаєву Ольгу Іванівну.Це чудова людина, висококваліфікований спеціаліст. Щорічний огляд тільки в неї. Раджу!!!
Артем
26 березеня '18г.
Проходил обследование в клинике. Доктор Николаева О.И. Могу сказать только хорошее. И о клинике и о докторе. Все чётко, время приёма, понимание рекомендаций, хоть я и не медик сам. Собственно дай Бог всем здоровья и поменьше обращений к докторами в принципе, но если уж есть необходимость, могу смело рекомендавать и Биомед, и Ольгу Ивановну Николаеву. Обратитесь-сами поймёте. Есть доктор, а есть ДОКТОР, и все буквы заглавные, наверное встречали таких. Вот у неё всё буквы как раз большие. Спасибо.
Ключник Марта
23 березеня '18г.
Я дуже задоволена атмосферою медичного центру. І працівниками також. Особливо Ніколаєвою Області.І. . Дуже ретельно провели мені УЗД вагітності. Багато розказували і показували. Я дуже задоволена.
20 березеня '18г.
Приємне враження про клініку .Особлива подяка В О.Мисіву .за професійність і щирі слова підтримки
Руслана
19 березеня '18г.
Хороший медцентр Пунктуално, по запису Затишна атмосфера Робила курс масажу та узд Лікар УЗД Ніколаєва О.І. - гарне відношення , фахові поради
Анатолий
17 березеня '18г.
Имею проблему с травмой пальца ноги уже 5 месяц. Спасибо доктору Мисив В.О. из клиники Биомед за помощь и профессиональную консультацию в лечении травмы.
14 березеня '18г.
Хороша клініка! Зверталась вперше. Ідуть на зустріч - записують на зручний для людини час.Проходила УЗД певних органів. Обстеження проводив лікар Мороз М.І.. Він проявив індивідуальний підхід. Незважаючи на молодий вік, відповідально ставиться до своєї роботи з пацієнтом. Бажаю Йому кар'єрного росту, а клініці процвітання в по-дальшому.
Наталія
14 березеня '18г.
Доброго дня! Вдячна лікарю Морозу Миколі Івановичу за консультацію та огляд. Правильний діагноз підтвердився, так як лікар сказав, рівно через 14 днів.
марія
14 березеня '18г.
дякую за хороший прийом,діагностику,все було на вищому рівні і дякую лікарю Мисіву Віктору за курс лікування
Галя
12 березеня '18г.
Відвідала Біомед—отримала професійну консультацію у лікаря—узедиста Ніколаєва О.І—за що велика подяка.
07 березеня '18г.
Хочу висловити свою вдячність молодому та талановитому спеціалісту своєї справи Морозу Миколі Івановичу! Дивився мені судини. Все спокійно і чітко пояснив, більше б таких лікарів. Рекомендую!
Ткачик ірина
03 березеня '18г.
Обстежувались декілька разів разом з внеском.приємна атмосфера та кваліфіковані спеціалісти
Олег
25 лютого '18г.
Після 2 місяців медикаментозного лікування невриту лицевого нерву в державних лікарнях значних покращень не було.Звернувся до Мацко Наталії на голкотерапію, вже після третьої процедури помітив значне покращення.Результатом дуже задоволений.РЕКОМЕНДУЮ.
18 лютого '18г.
Дякую узд-лікарю Ніколаєвій О. І.Звертаюсь постійно, хоча живу достатньо далеко. Фахівець своєї справи,чуйна,з великим досвідом. Рекомендую!
12 лютого '18г.
Приємна атмосфера, хороші спеціалісти, відмінне обслуговування. Була в лікаря кардіолога Білоуса. Дуже хороший кваліфікований спеціаліст, та й загалом приємна людина. Гарно все проконсультував, пояснив людською мовою, призначив лікування. До таких лікарів хочеться повертатись. А медичний центр вселяє лише довіру. Рекомендую!!!
09 лютого '18г.
Обстежувала дітей в "БІОМЕД". Хочу висловити свою вдячність лікарю,хорошому спеціалісту та добрій людині - Ользі Іванівні Ніколаєвій.
07 лютого '18г.
Дуже задоволена хорошим результатом після лікування спеціалістом Древньокитайського масажу Миколи Шудрак. Він дійсно кваліфікований спеціаліст. Дякую за добросовісне та якісне лікування.
Віталій
10 січня '18г.
Був неодноразово на ультразвуковій діагностиці. Сподобався: по 1ше гнучкий графік з 8ї до 8ї і 2ге- узд-лікарі. Хороші спеціалісти своєї справи, всім рекомендую!
03 січня '18г.
Ходила на діагностику внутрішніх органів, дивився лікар Мороз. Дуже сподобався підхід, все роз'яснив ! Буду рекомендувати .
Вікторія Колобова
30 грудня '17г.
Вже вкотре робила УЗД в ''Біомеді'' і дуже задоволена.Дуже хороші спеціалісти по УЗД, саме О.Ніколаєва та М. Мороз - конкретні,високо кваліфіковані.Окрема подяка Оресту Богдановичу Проніву та О.І. Ніколаєвій за крок назустріч з документами для страхової. Подальшого Вам процвітання. Рекомендую на всі 100%.
06 січня '17г.
Масажист Наталія,прізвище незнаю Молоденька дівчинка,масаж спини лікувальний робить дуже добре,кваліфікована та хороша як людина рекомендую!Клініка біомед дякую
16 червеня '16г.
Велике дякую Оресту Богдановичу! Людина і лікар з Великої літери!!!
21 січня '16г.
Біомед мені сподобався, буду звертатися ще

Лікарі клініки Медичний центр Біомед

• Рефлексотерапевт
  • Терапевт
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.