Біомед, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Основна спеціалізація — повне обстеження організму (лікарі проведуть точну УЗД, лабораторну діагностику та інформаційне обстеження). У свою чергу, інформаційне обстеження включає ERI-терапію, сегментарну діагностику, а також обстеження по методу Фолля. Тож в медичному центрі ведуть прийом лікарі таких спеціалізацій: дитячий невролог, дитячий генетик, кардіолог, дієтолог, психолог, гінеколог дорослий та гінеколог дитячий, мануальний терапевт, вертебролог, гастроентеролог, ендокринолог.

Основні послуги медичного центру:

• лабораторна діагностика;
  • УЗД діагностика;
  • масаж (дитячий та класичний);
  • древні китайські масажі (Гуа-Ша, Цю-Сю- Ю-Тонг);
  • вертебральна діагностика;
  • корекція постави;
  • діагностика за методом Р. Фолля;
  • гінекологія (всі види послуг).

Діагностичні послуги в медичному центрі Біомед:

• електрокардіографія;
  • лабораторна діагностика;
  • спірографія
  • діагностика за методом Фолля;
  • ЕРІ діагностика;
  • УЗД діагностика.

Також в медцентрі проводяться апаратні процедури для покращення самопочуття — віброакустичний та інфрачервоний вплив, стимулятор циркуляції лімфо- та крово- току, біоенергетичний масаж, гармонізація біоритмів мозку). Надається послуга проколювання вух.

Процедури та маніпуляції в медичному центрі Біомед:

• ін’єкції медичних препаратів;
  • інгаляції ліків;
  • гірудотерапія;
  • блокади (ендосакральні, внутрішкірні та ін.);
  • голкорефлексотерапія;
  • пресотерапія;
  • массаж (дитячий та класичний);
  • мінерало-електромагнітотерапія;
  • біорезонансна терапія;
  • детокстерапія;
  • кінестетичне тейпування;
  • гідроколонотерапія;
  • древні китайські масажі (Гуа-Ша, Цю-Сю- Ю-Тонг).

Апарати, що використовують в роботі спеціалісти:

• УЗД апарат ACUSON S3000.
  • Комплекс медичний експертний: КМЕ для ЕРІ терапії.
  • Лабораторні аналізи виконуються на основі потужностей лабораторного центру Медіс.
  • Апарат "Сургітрон"— апарат радіохвильового лікування ерозії шийки матки.
  • Відеокольпоскоп нового покоління.

Медичний центр Біомед вітає індивідуальний підхід до кожного клієнта, що підтверджено більш 10000 пацієнтів. Центр зручно розташований поблизу зупинок громадського транспорту.

Біомед, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Дуплексне сканування судин однієї верхньої кінцівки (артерії і вени) 600
  • Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії і вени) 1 050
  • Дуплексне сканування артерій верхніх кінцівок 400
  • Дуплексне сканування вен верхніх кінцівок 400
  • Дуплексне сканування судин однієї нижньої кінцівки (артерії і вени) 600
  • Дуплексне сканування судин двох нижніх кінцівок (артерії і вени) 1 050
  • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок (гомілково-брохіальний індекс) 400
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 400
  • УЗД Черевний відділ аорти 400
  • Нейросонографія 450
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки та судини нирок 700
  • УЗД Щитоподібна залоза + судини залози (доплерометрія) 450
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки + судини нирок 700
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка 600
  • Колоноскопія(з забором біопсії, без вартості аналізу) 2 400
  • Колоноскопія з медикаментозним сном 3 850
  • Консультація гастроентеролога 700
  • Повторна консультація гастроентеролога 650
  • Пакет «Комфорт у животі» (консультація гастроентеролога + УЗД органів черевної порожнини) 1 300
  • Пакет «Комфорт у животі ПЛЮС» (консультація гастроентеролога + УЗД органів черевної порожнини, відеогастроскопія) 2 500
  • Забір біопсії 400
  • Консультація гінеколога 700
  • Повторна консультація гінеколога 650
  • Консультація дитячого гінеколога 700
  • Повторна консультація дитячого гінеколога 650
  • Консультація гінеколога (з оглядом, під контролем кольпоскопії) 800
  • Консультація гінеколога(з оглядом, під контролем кольпоскопії - кандидат медичних наук Маланчук О.М.) 950
  • Консультація гінеколога (кандидат медичних наук Маланчук О.М.) 850
  • Повторна консультація гінеколога(кандидат медичних наук Маланчук О.М.) 750
  • Розширена відеокольпоскопія з консультацією гінеколога 1 200
  • Консультація кардіолога 700
  • Повторна консультація кардіолога 650
  • Пакет «Здорове серце» (консультація кардіолога + УЗД (ЕХО) серця + ЕКГ) 1 500
  • Консультація кардіолога з виїздом додому (в межах Сихівського району) 1 400
  • Тейпування малих ділянок (обличчя, лікоть, стопа, зап’ястя, шия) (30 хв.) – до 1 м тейпу 300
  • Тейпування великих ділянок в тому числі лімфодренажнітейпування (плече, спина, живіт, груди, сідниці, стегно, гомілки, коліно) (45хв) – більше 1 м тейпу 400
  • Вакуумно-баночний масаж 1 сеанс (30 хв.) 500
  • Вакуумно-баночний масаж 1 сеанс (60 хв.) 750
  • Вакуумно-баночний масаж (30 хв.) – курс 10 сеансів 4 500
  • Вакуумно-баночний масаж (60 хв.) – курс 10 сеансів 6 750
  • Консультація дитячого невролога Пронів Н.В.(кандидат медичних наук) 1 200
  • Консультація дитячого невролога Дворняк О.В. 700
  • Консультація невролога 700
  • Пакет «Малюк до 1 року» (консультація дитячого невролога (Пронів Н.В.)+ нейросонографія +УЗД (ЕХО) серця + УЗД органів черевної порожнини) 2 500
  • Пакет «Малюк до 1 року» (консультація дитячого невролога (Дворняк О.В.)+ нейросонографія +УЗД (ЕХО) серця + УЗД органів черевної порожнини) 2 100
  • Консультація отоларинголога з ендоскопією лор-органів 750
  • Повторна консультація отоларинголога з ендоскопією лор-органів 700
  • Проколювання вух(включаючи сережки) 800
  • Консультація отоларинголога 750
  • Повторна консультація отоларинголога(протягом 1 місяця від останньої консультації) 650
  • Проміжний огляд отоларинголога 400
  • Сімейний сеанс психотерапії (2 год) 2 000
  • Індивідуальний коучинг(проблеми пов’язані з роботою) 1 000
  • Консультація фтизіатра 750
  • Консультація пульмонолога 750
  • Пакет «Здорові легені» (консультація пульмонолога + УЗД легень + спірографія з фармтестом) 1 750
  • Курс голкорефлексотерапії (10 сеансів + консультація голкорефлексотерапевта) 5 000
  • Голкорефлексотерапія (1 сеанс) 500
  • Комплексне обстеження для жінок «Оптимальне» 5 200
  • Комплексне обстеження для жінок «Преміум» 13 500
  • Консультація уролога 700
  • Повторна консультація уролога 650
  • установка або заміна сечового катетера (без вартості катетера) для чоловіків 350
  • установка або заміна сечового катетера (без вартості катетера) для жінок 300
  • Пакет «Здоров’я чоловіка» (УЗД сечового міхура та простати TR, консультація уролога) 1 150
  • Консультація фізичного терапевта 550
  • Лімфодренажний масаж 1 сеанс (60 хв.) 750
  • Лімфодренажний масаж – курс 10 сеансів 4 500
  • Консультація ендокринолога Денисенко І.О. 750
  • Повторна консультація ендокринолога Денисенко І.О. 700
  • Пакет «Здорова щитоподібна залоза» (консультація ендокринолога + УЗД щитоподібної залози) 1 100
  • Розширена консультація ендоскопіста 600

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
24 квітня '23р.
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
Максим
На жаль враження про медичний центр Біомед у Львові на Драгана 4 не приємні. Я 29.01.2022 р. перший раз звернувся до цього закладу і моє враження будувалося с самого початку у спілкуванні з адміністратором ще до зустрічі з лікарем. Якій повідомив що вони не видають звичайні медичні маски пацієнтам які прийшли на консультацію. Вдумайтесь, медичний центр не видає медичні маски які коштують в закупці копійки, але бере за консультацію 500 грн. Що говорить тільки про одне, вони не турбуються про ваше здоров'я, а їх турбують тільки гроші. Мені прийшлось з температурою йти на вулицю шукати аптеку щоб купити маску для того щоб зайти в Біомед. Це жлобство Біомед. Про яку турботу до пацієнтів можна казати!!! Також в Біомед не видають бахіли. Но добре що бахіли вони не заставляли купувати. Далі, коли я звернувся до адміністратора з проханням надати мені номер телефона керівництва, вона мені повідомила що в керівництва не має службового номера, а тільки особистий, тому вона мені його не дасть. Брехня від адміністратора зразу викликала сумніві щодо професійності взагалі всього медичного закладу. Не раджу ходити в цей медичний заклад.
Віталія
Дуже задоволена відвідуванням Приємний персонал затишна атмосфера Лікар невропатолог прекрасно проконсультувала нас та надала доступну інформацію
Після опромінення та неодноразового оперативного втручання (на щастя, вдалого) почувала себе зламаним роботом у темному лабіринті. Вийти на світло і прийти у належну форму дуже професійно допоміг мені лікар Пронів Орест Богданович, за що йому дуже вдячна. Раджу всім, над ким починають згущуватися хмари проблем зі здоров'ям, звертатися у клініку Біомед. Тут вам проведуть персональну діагностику і в разі потреби призначать специфічне лікування. Результат не заставить себе довго чекати, я переконалась. Відчуєте доброзичливу атмосферу, увагу, затишок. Окреме дякую адміністраторам. Ви - найкращі! Мої щирі вітання зі святами. Всім щастя і безмежного задоволення від життя. Будьте здорові!
Люба
Проходжу курс масажу в Біомед. Масажист Люсія робить масаж дуже добре, кваліфіковано, приємна людина. Почуваю себе краще. Всім рекомендую.
Леся
Доброго дня хочу поділитись гарним враженням ,чудове обслуговування,приємний персонал , хороші спеціалісти.
Ганна
Хочу подякувати хорошому лікарю і професіоналу своєї справи - Ткаченко Мирославі Анатоліївній. Була у неї на прийомі 3 рази і курс лікування який вона мені призначила дійсно дієвий. Я почуваю себе набагато краще. Мирослава Анатоліївна дуже уважна і з прискіпливістю віднеслась до моїх скарг. Персонал також приємний і уважний. Дякую вам за турботу і професіоналізм
Володимир
Відмінно. Хочу відзначити професійність лікаря Мороз М.І. Найкращі рекомендації.
Надія
Все якнайкраще. Досвід і людяність. Рекомендую
Вікторія
Найден Наталія Маратівна- дуже хороший лікар! Рекомендую!!!
Ганна
Приємне обслуговування мед персоналу. Все відмінно.Дуже кваліфікована, дуже приємна в спілкуванні. . Кращий психіатр. Однозначно можу рекомендувати! Найден Наталія Маратівна. Лікар
Тетяна
Комфортно,затишно,приємний персонал.була на прийомі у кардіолога - лікар дуже уважний, дав рекомендації, призначив лікування. З недоліків - дуже маленьке приміщення. Рекомендую.
Христина
Робила УЗД у лікаря Мороз .М.І , фахівець своє справи , уважний ,компетентний. Усе пояснить і покаже . Огляд спокійний та інформативний ! Залишились приємні емоції
Євген
Дуже приємна лікарка
Дуже хороший спеціаліст! Моя мама 2 місяці мала розлади шлунку, сильні болі. Після правильного назначення ліків Мирославою Анатоліївною через 3-4 дні стан здоров‘я мами значно покращився, вона їсть навіть бутерброди! Хоча 3 роки була на строгій дієті! Дякую вам за уважність і високий професіоналізм!
Надзвичайно уважні і компетентні працівники медичного центру Біомед особливо лікар пані Ніколаєва!!!
Катя
16 квітня '20р.
Орест Євгенович - професіонал!!!
28.02.2017
Лікар дуже уважний, ввічливий та інтелігентний. Вдумливо задає питання, вникає в суть проблеми. Лікар досвідчений, і це відчувається. Я задоволена його підходом, сподіваюся що лікування пройде добре. Враження про нього хороше і як людина він дуже приємний
Гапонова
Відзначила високий рівень професіоналізму і компетентність, вміння налаштуватися на людину і підібрати відповідну методику лікування. Спілкуватися з лікарем одне задоволення, дуже приємна жінка. Якщо раптом щось, тільки до неї!
Павла
Все відмінно, шикарний прийом. Лікар зміг розібратися в моїй проблемі. Дуже кваліфікована, дуже приємна в спілкуванні. Це єдиний спеціаліст, який мені допоміг. Кращий психіатр, у якого я був! Однозначно можу рекомендувати!
Діна
Лікар сподобався тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, спеціаліст одразу мені сподобався. Олександру Миколаївну мені рекомендували пацієнти, які вже зверталися до неї. Дякую!
Була сьогодні на прийомі. Все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно. Із впевненістю можу стверджувати, що лікар компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
14.03.2017
Чудовий лікар! Все сподобалося. Вона все детально пояснила, показала і розповіла. Фахівець, чудовий і кваліфікований, яких ще треба пошукати. Дуже детально, проводить огляд. Рекомендації слушні, та допомагають. Рекомендую!
Свiтлана
Мені все сподобалося. Можу запевнити, що це-хороший лікар, та відмінний професіонал. Я не очікувала на такий високоякісний сервіс. Буду звертатися ще до цього спеціаліста, та в цю клініку. Однозначно рекомендую усім!
Професіонал з доброзичливим ставленням до пацієнтів. Тонкий психолог, вміє знайти підхід до пацієнта, розташувати до відвертої розмови. Рекомендую цього спеціаліста для відвідування. Приємна обстановка, доброзичливе ставлення до пацієнтів.
Ввічлива,розумна,чуйна,доброзичлива,сама найкраща докторша!Найщиріші вітання,!
Наталя
Однозначно буду рекомендувати! Все сподобалось.
Іван Степанович
Ендоскопічну діагностику шлунку мені робила Мирослава Ткаченко. Лікарка зробила все швидко, обережно і з мінімальною кількістю неприємних відчуттів. Дякую за якісну діагностику.
Олена
Спасибі Вам, Оксана Михайлівна, за Вашу працю, за те, що допомогли мені вийти з депресії та знову знайти радість і фарби життя !! Я вдячна долі за те, що вона звела мене з Вами.
Оля
Дуже гарний медичний центр. Неодноразово зверталась до Зоряни Ігорівної, прекрасний фахівець, який добре знає свою роботу. Хочу подякувати за допомогу ,підтримку, і поради як досвідченого лікаря . Це лікар від бога . Дякую вам Зоряна Ігорівна , буду всім рекомендувати вас .
Пелех Олександра Зеновіївна
Мені сподобалися консультації лікарів, вони справжні професіонали своєї справи. Все було виконано на найвищому рівні. Лікарі з розумінням поставилися до мого стану. Особливо хочу подякувати своєму гінекологу Зоряні Ігорівні, яка протягом всього часу лікування підтримувала мене та консультувала. Так як я була вперше, спочатку було трохи лячно, а на другий раз я прийшла з впевненістю, знаючи, що цим людям можна довіряти.
Slavka Nesterchuk
Щиро вдячна лікарю-гінекологу та справжньому спеціалісту своєї справи Гарбарчук Зоряні Ігорівні за ретельно підібране лікування та постійну підтримку. Завжди привітна та усміхнена, готова не лише дати відповідь на будь-яке запитання, а й порадити, як справжній друг. Рада, що змогла нарешті знайти для себе такого спеціаліста. Звертайтеся обов'язково і ви не пошкодуєте
Меланія
Хочу подякувати Надзвичайному спеціалісту-гінекологу, людині своє справи, та просто неперевершеній жінці Гарбарчук Зоряні Ігорівні! Дякую за здоров‘я, підтримку та турботу! Рекомендую усім звертатись!!!
09 квітня '19р.
Кваліфіковані і приємні спеціалісти.Лікарі,яким не байдуже.
03 квітня '19р.
Дуже хороший медцентр. Завжди ходжу на УЗД до Мороза М.І. і на мануальну терапію до Борисовського В.І. - хороші спеціалісти, завжди з розумінням відносяться до пацієнта, привітні, все покажуть і розяснять. Рекомендую.
Алиса
Записалась на УЗИ к Николаевой Ольге Ивановне и осталась очень довольна. Умная, грамотная, спокойная врач. Во время процедуры все комментировала и объясняла. Я задавала вопросы, на которые она все ответила. Я получила не только заключение, но и консультацию. Теперь только к ней.
Ірина
Неодноразово проходила процедуру гідроколонотерапії. Приємно вражена гарним ставленням персоналу та індивідуальним підходом. Якість, повага до пацієнтів, сучасний рівень! Так тримати!!!
Хожу на консультации к психотерапевту Вороне. Елена Сергеевна отлично помогает своим пациентам. С моими паническими атаками справились за несколько сеансов и курса препаратов. Спасибо за помощь в непростой ситуации.
Сергій
Найвища оцінка! Лікар дуже хороший, вже не перший раз у нього.
Зручно, якісно, відносно не дорого.
Якісно, професійно, не дорого. Окреме дякую Ніколаєвій Ользі Іванівній за детальний огляд і поради.
Дякую всьому персоналу зв чуйне ставлення до пацієнтів. Робила узд і проходила масаж хребта. На узд все докладно розказали і дали рекомендації. Після сеансу масажу у мануаліста стало набагато легше з спиною. Всім рекомендую !!!
Ігор
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Для тих хто займається в залі то важливо. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
Ігор
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
Мар'яна
Наталя Володимирівна-спеціаліст своєї справи -лікування дає результат,уважна, все доступно пояснює ,приємна в спілкуванні.
Віра
Дуже вдячна Ніколаєвій Ользі Іванівні з відділення по вул. Драгана. Прекрасний спеціаліст, досвідчений лікар. чуйна людина. Вся наша сім'я на УЗД йде тільки до неї.
Вікторія
Дуже дякую персоналу «Біомед» за приємне спілкування і ставлення до свої пацієнтів. Особливо хочу подякувати лікарю Мисіву В. О. за його професійний підхід до проблем пацієнтів.
Наталія
Щиро вдячна лікарю медичного центру Біомед Пронів Наталії Володимирівні за високу професійність, людяність і дійсно результативне лікування. Заклад сучасний і прогресивний. Рекомендую!
Дуже вдячна Пронів Наталії Володимирівні, за свою дитини!Після її лікування ми всією родиною побачили результат! Гарний центр , привітний персонал, всім дуже задоволені!
,Людмила
Ми були у дитячого невролога Пронів Наталі Володимирівної. Лікуванням задоволені,хороший медичний персонал. Вдячні за надання допомоги.
Іванна
Дякую Медичному центру "Біомед" за гостинний і теплий прийом!Особлива подяка лікарю,Наталі Володимирівні ,за проведений сеанс голкорефлексотерапії!Вона дійсно професіонал своєї справи,тому що все було зроблено максимально комфортно та головне результативно!
Ходила в біомед на узд. Дуже приємний колектив, все розкажуть. Мені подобається рекомендую
Аліна
Дякую лікарям і адміністраторам Медичного центру «Біомед», за те, що зустрічають з приємною усмішкою. За те, що уважно і з відповідальністю відносяться до пацієнтів, які лікують і виліковують дітей. Дякую вам усім і міцного вам здоров'я.
Богдана
Велике Дякую лікарям Біомеду за те, що впродовж багатьох років підтримують моє здоров’я і я почуваю себе дуже добре! В медичному центрі лікують весь організм, а не окремий орган, тому рекомендую!!!
Дуже хороший лікар і фахівець своєї справи. При необхідності піду до лікаря Мороза ще.
Дуже вдячна масажисту Шудраку Миколі Наумовичу за свого сина. Якому він допоміг лікувальним масажем. Мій син лежав в лікарні на Орлика з обмороками, завищеною сечовою кислотою і білорубіном. Ставили різні діагнози, посилали в різні лабораторії здавати аналізи, але діагнозу так і не поставили. Робили МРТ головного мозку (все добре), робили УЗД печінки і жовчного (все добре). Пан Микола своїми знаннями і руками визначив, що в сина застій жовчі, защемлення в шиї. Після масажу і його рекомендацій моєму сину стало значно краще. Я буду завжди звертатись тільки до нього, і всім своїм колегам по роботі і кого знаю, я буду рекомендувати пана Миколу. Побільше таких лікарів, чуйних і знаючих в своїй роботі. Дякую Медичному центрі «Біомед».
Роксолана
Я сюди прихожу із задоволенням. Я тут получаю заряд енергії і бадьорості на наступний день. Тут спокійна гарна музика, гарне відношення з боку працівників і лікарів.
Дуже вдячна Наталії Володимирівні та Оресту Богдановичу за багаторічну професійну допомогу і підтримку. Медичний центр «Біомед» - це місце, де завжди тепло і затишно, де зустрічають привітною посмішкою. Бажаю всім міцного здоров’я і процвітання.
Марія
Місце, куди хочеться повертатись, тому що не зважаючи на сірі осінні будні тут завжди тепло і затишно. Привітний і ввічливий персонал та кваліфіковані лікарі. Дякую БІОМЕД за те, що похід у лікарню перестав викликати в мене стрес
Тетяна
Я багато читала в інтернеті про таку процедуру як пресотерапія. І нарешті наважилась випробувати це на собі. Мені дуже сподобалось і ця процедура, і особливо адміністратор Вікторія. Вона дуже привітна, дружелюбна, компетентна. Я й надалі буду приходити до Вас, так як мені сподобалось обслуговування, інтер’єр, і в порівнянні не високі ціни. Дуже дякую! До зустрічі!
Юрій
Лікуюсь зазвичай за кордоном або в Біомеді. Державній лікарні в Україні не довіряю. Професіоналізм: 5/5 Атмосфера: 4.5/5 Рецепція: 4.5/5 Рекомендую!
Родина Яворських
Як тільки виникають проблеми із здоров’ям, одразу звертаємось в медцентр «Біомед». Являємось клієнтами вже багато років, та жодного разу не виникало сумнівів у компетентності та правильності поставленого діагнозу. Велике дякую керівництву та персоналу за чудову роботу, професійне ставлення, підтримку.
Ангеліна
До Наталі Володимирівни ми звертались коли почали планувати вагітність. Нам її рекомендували, як досвідченого та кваліфікованого генетика, яким вона і є на всі 100%. Треба піклуватися про здоров'я своєї дитини з самого початку, тому задумайтесь та йдіть до Наталі Володимирівни.
Діана
Коли робота набридла, а до відпустки ще пара аркушів календаря, то я йду до Ореста Богдановича, він знає, що робити щоб зняти стрес. Він класний та досвідчений спеціаліст, рекомендую!
Віра
Вже не вперше звертаюсь по допомогу до висококваліфікованого спеціаліста, професіонала своєї справи Ореста Богдановича Проніва. Щиро вдячна вам за лікування, за добре слово, за ту теплоту душі, яка дарує надію. Окрема подяка Наталії Володимирівні за трішки болючу, але таку чудодійну голкорефлексотерапію, оригінальний підхід, за мудру і завжди доречну пораду. Неможливо не згадати про дівчат-адміністраторів Вікторію та Наталю, які завжди привітно зустрінуть, порадять, допоможуть. Приємна тепла атмосфера, висококваліфікований персонал роблять ваш центр унікальним і найкращим місцем, куди хочеться приходити ще і ще!
Світлана
Наталя Володимирівна спеціалізується на лікуванні дітей з самих початкових періодів. Вона досвідчений педіатр, ні за які гроші не проміняємо її ні на кого іншого. Я хочу, щоб мої діти були здорові, а для цього нам потрібна лікар Пронів!
Остап
Десь натрапив на статтю, про Ореста Богдановича де розповідалося про нові методики покращення сну. Оскільки робота в мене важка, то я забув коли нормально спав, вирішив прийти на консультацію. Яка ж це класна та дієва методика! Сон наче у малюка тепер, дякую!
Марія
Ми із сином їздимо вже рік в «Біомед». Завжди, як приїжджаємо зустрічаємо тут привітних спеціалістів і не тільки, як мед-спеціалістів, але хороших людей. Вдячна Наталії Володимирівні за надану допомогу хоча болюча, але з результатом, за дівчат-адміністраторів, завжди веселих Віру та Аню. Процвітання і натхнення Вам усім.
Дякую лікарям Біомед за догляд. Мене професійно обслідували і ретельно пояснили і відповіли на всі питання. Із впевненістю повернусь сюди знову.
Юля
Багато років роблю УЗД, виключно в "Біомед" у Ніколаєвої О. і завжди задоволена її роботою, порадами та професіоналізмом. Скажу більше, з появою першого синочка в 2014, а другого у 2017 роках, також їздимо лише в "Біомед" на обстеження. Тому всім хто ще сумнівається куди звернутись і де шукати кваліфікованих лікарів, РАДЖУ "БІОМЕД"!!!
оксана коваль
02 квітня '18р.
Дуже гарний медичний центр. Неодноразово зверталась до Ольги Іванівної, прекрасний фахівець, який добре знає свою роботу. Хочу подякувати за допомогу.
Марічка
Дуже хороша клініка. Сервіс на високому рівні. Особливо, хочу відзначити лікаря -Ніколаєву Ольгу Іванівну.Це чудова людина, висококваліфікований спеціаліст. Щорічний огляд тільки в неї. Раджу!!!
Артем
Проходил обследование в клинике. Доктор Николаева О.И. Могу сказать только хорошее. И о клинике и о докторе. Все чётко, время приёма, понимание рекомендаций, хоть я и не медик сам. Собственно дай Бог всем здоровья и поменьше обращений к докторами в принципе, но если уж есть необходимость, могу смело рекомендавать и Биомед, и Ольгу Ивановну Николаеву. Обратитесь-сами поймёте. Есть доктор, а есть ДОКТОР, и все буквы заглавные, наверное встречали таких. Вот у неё всё буквы как раз большие. Спасибо.
Ключник Марта
Я дуже задоволена атмосферою медичного центру. І працівниками також. Особливо Ніколаєвою Області.І. . Дуже ретельно провели мені УЗД вагітності. Багато розказували і показували. Я дуже задоволена.
Приємне враження про клініку .Особлива подяка В О.Мисіву .за професійність і щирі слова підтримки
Руслана
Хороший медцентр Пунктуално, по запису Затишна атмосфера Робила курс масажу та узд Лікар УЗД Ніколаєва О.І. - гарне відношення , фахові поради
Анатолий
Имею проблему с травмой пальца ноги уже 5 месяц. Спасибо доктору Мисив В.О. из клиники Биомед за помощь и профессиональную консультацию в лечении травмы.
Ірина
Хороша клініка! Зверталась вперше. Ідуть на зустріч - записують на зручний для людини час.Проходила УЗД певних органів. Обстеження проводив лікар Мороз М.І.. Він проявив індивідуальний підхід. Незважаючи на молодий вік, відповідально ставиться до своєї роботи з пацієнтом. Бажаю Йому кар'єрного росту, а клініці процвітання в по-дальшому.
Наталія
Доброго дня! Вдячна лікарю Морозу Миколі Івановичу за консультацію та огляд. Правильний діагноз підтвердився, так як лікар сказав, рівно через 14 днів.
марія
дякую за хороший прийом,діагностику,все було на вищому рівні і дякую лікарю Мисіву Віктору за курс лікування
Галя
Відвідала Біомед—отримала професійну консультацію у лікаря—узедиста Ніколаєва О.І—за що велика подяка.
Ірина
Хочу висловити свою вдячність молодому та талановитому спеціалісту своєї справи Морозу Миколі Івановичу! Дивився мені судини. Все спокійно і чітко пояснив, більше б таких лікарів. Рекомендую!
Ткачик ірина
Обстежувались декілька разів разом з внеском.приємна атмосфера та кваліфіковані спеціалісти
Олег
Після 2 місяців медикаментозного лікування невриту лицевого нерву в державних лікарнях значних покращень не було.Звернувся до Мацко Наталії на голкотерапію, вже після третьої процедури помітив значне покращення.Результатом дуже задоволений.РЕКОМЕНДУЮ.
Ірина
Дякую узд-лікарю Ніколаєвій О. І.Звертаюсь постійно, хоча живу достатньо далеко. Фахівець своєї справи,чуйна,з великим досвідом. Рекомендую!
Тетяна
Приємна атмосфера, хороші спеціалісти, відмінне обслуговування. Була в лікаря кардіолога Білоуса. Дуже хороший кваліфікований спеціаліст, та й загалом приємна людина. Гарно все проконсультував, пояснив людською мовою, призначив лікування. До таких лікарів хочеться повертатись. А медичний центр вселяє лише довіру. Рекомендую!!!
Обстежувала дітей в "БІОМЕД". Хочу висловити свою вдячність лікарю,хорошому спеціалісту та добрій людині - Ользі Іванівні Ніколаєвій.
Дуже задоволена хорошим результатом після лікування спеціалістом Древньокитайського масажу Миколи Шудрак. Він дійсно кваліфікований спеціаліст. Дякую за добросовісне та якісне лікування.
Віталій
Був неодноразово на ультразвуковій діагностиці. Сподобався: по 1ше гнучкий графік з 8ї до 8ї і 2ге- узд-лікарі. Хороші спеціалісти своєї справи, всім рекомендую!
Ходила на діагностику внутрішніх органів, дивився лікар Мороз. Дуже сподобався підхід, все роз'яснив ! Буду рекомендувати .
Вікторія Колобова
Вже вкотре робила УЗД в ''Біомеді'' і дуже задоволена.Дуже хороші спеціалісти по УЗД, саме О.Ніколаєва та М. Мороз - конкретні,високо кваліфіковані.Окрема подяка Оресту Богдановичу Проніву та О.І. Ніколаєвій за крок назустріч з документами для страхової. Подальшого Вам процвітання. Рекомендую на всі 100%.
Масажист Наталія,прізвище незнаю Молоденька дівчинка,масаж спини лікувальний робить дуже добре,кваліфікована та хороша як людина рекомендую!Клініка біомед дякую
Марія
Велике дякую Оресту Богдановичу! Людина і лікар з Великої літери!!!
Біомед мені сподобався, буду звертатися ще

Лікарі клініки Біомед, медичний центр

• Терапевт
  • Уролог
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00