IQmed (Айкюмед), медичний центр

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Багатопрофільний медичний центр клініки «IQmed» надає діагностичні та лікувальні послуги з індивідуальним підходом на основі доказової медицини та практичного досвіду.

Спеціалізація нашої клініки це сімейна медицина, отоларингологія, кардіологія, ендокринологія, гастроентерологія,неврологія та психіатрія. Для дітей працюють: сімейний лікар, ЛОР дитячий, та дитячий психіатр.

Ми врахували зауваження клієнтів до приватних медичних центрів:

Ми приділяємо достатньо часу розясненню наших призначень і подальших кроків в лікуванні. В нас просторо, затишно та комфортно. З першого візиту ми ставимося до вас як до постійного клієнта збираючи базові медичні дані.

Основний принцип клініки: Ми плануємо допомогу для Вас. Ми виконуємо заплановане. Ми перевіряємо результат. Ми змінюємо те що необхідно. Тому в клініці IQmed лікарі призначають тільки необхідне.

Команда клініки готова до пошуку нових рішень у лікуванні, не відмовляючись від давно перевірених методів, тому ми перш за все слідуємо сукупному лікарському досвіду - протоколу лікування (принципу доказової медицини), при потребі підключаючи індивідуальні рішення.

Також у клініці проводимо:

• лабораторну діагностику (всі види аналізів);
  • інструментальну діагностику ( ЕКГ, ЕхоКГ, Холтер ЕКГ, Добовий моніторинг АТ (ДМАТ), Довготривалий моніторинг рівня глюкози);
  • УЗД - діагностика на апараті експертного класу (Toshiba Aplio);
  • Медсестри виконують складні лікарські призначення (ін'єкції, довенні інфузії, незабаром - розпочинаємо програму вакцинацій) з пост-спостереженням ( при потребі надаємо окрему зону очікування/відпочинку).

Лікар кожної з спеціальностей має перелік спеціальних послуг які він надає а також надає консультативні послуги.

Основні наші послуги ми називаємо так:

• Велика консультація;
  • Стандартна консультація;
  • Коротка (уточнююча) консультація;
  • Консультація “тільки запитати” :).

Ми намагаємося призначати послугу саме такого об'єму та тривалості яка необхідна для поточного вирішення проблеми.

Велика консультація:

Ця послуга включає консультаційний прийом лікаря обраної спеціальності тривалістю до 55 хв., з видачею заключення, плану лікування (якщо необхідно), рецепту. Лікарняний лист (якщо підлягає видачі) також оформлюється без додаткової плати.

Ми призначаємо Велику консультацію в наступних випадках:

• Пацієнт звернувся вперше в нашу клініку;
  • Пацієнт звернувся вперше до даного спеціаліста;
  • Пацієнт звернувся вперше по даному захворюванню.

або:

• Пацієнт звернувся повторно після більш ніж 3-місячної перерви (необхідний більш детальний огляд/опитування).

Отже, велика консультація призначається коли необхідно зібрати та узагальнити медичні дані за значний період та надати вам відповідний зворотній зв'язок.

Стандартна консультація:

Ця послуга включає консультаційний прийом лікаря обраної спеціальності тривалістю 25 хв. з видачею заключення, плану лікування (якщо необхідно), рецепту. Лікарняний лист (якщо підлягає видачі) також оформлюється без додаткової плати.

Ми призначаємо стандартну консультацію в наступних випадках:

• Пацієнт звернувся повторно до спеціаліста по даному захворюванню;
  • Пацієнт звертався неодноразово в нашу клініку але вперше по цьому захворюванню.

або:

• Повторний візит у клініку дитини з застудними захворюваннями (ГРВІ, ГРЗ) яка є на обліку в нашій клініці.

Коротка (уточнююча консультація):

Це коротка консультація лікаря обраної спеціальності тривалістю до 15 хв. Переважно письмове заключення не видається (крім коригування попередньо призначеного лікування).

Ми призначаємо коротку консультацію якщо:

• Необхідно лише з'ясування деяких деталей попередньої консультації (зміна дози що була запланована);
  • Необхідно попередньо узгодити план інструментальних досліджень;
  • Необхідно отримати усний коментар щодо результату аналізу чи іншу подібну інформацію;
  • Необхідно попередньо обговорити можливі варіанти допомоги, в тому числі - одному з родичів.

Може надаватися дистанційно (онлайн) або в клініці.

Ця коротка консультація може бути надана засобами дистанційного зв'язку (телефоном чи як відеозустріч), таким чином ви не змушені тратити час та гроші на дорогу до Клініки.

Заключення з приводу послуг наданих в інших закладах включає розшифрування аналізів або інструментальних обстежень з оформленням письмового висновку (до 1 сторінки) та роз'яснення з приводу результатів. Може надаватися дистанційно або в Клініці за Вашим вибором.

Клініка Iqmed - допомагаємо залишатися здоровими!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

IQmed (Айкюмед), медичний центр, вартість послуг:

• ЕхоКГ базове 870
  • ЕхоКГ з черевною аортою 1 160
  • ЕхоКГ Комплекс "вторинна гіпертонія" (пошук причин вторинної ГХ) Включає наступні органи: щитовидна, паращитовидна залози, наднирники, нирки з нирковими артеріями, судини шиї та черевна аорта (ISP+GVC) 1 740
  • ЕхоКГ у дітей від 5 років 1 160
  • ЕхоКГ та судини шиї (гілки дуги аорти). Комплекс 1 450
  • УЗД обстеження судин голови та шиї (судини брахіоцефальної області) 870
  • УЗД обстеження органів черевної порожнини і нирок (включає наступні органи: печінка, жовчевий міхур,підшлункова залоза, селезінка, кишківник, сечовий міхур, шлунок, нирки, наднирники) 870
  • УЗД обстеження органів черевної порожнини і нирок: Окремий один орган (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, кишківник, сечовий міхур, шлунок, нирки, наднирники) 290
  • УЗД обстеження нирок, наднирників, сечоводів та сечового міхура (комплекс "ниркова коліка") 580
  • Холтер-моніторниг ЕКГ (добовий моніторниг ЕКГ), перша доба 760
  • Холтер-моніторниг ЕКГ (добовий моніторниг ЕКГ), 2-га доба і далі (за добу) 290
  • Добовий моніторинг артеріального тиску (ДМАТ) 570
  • COVID-19: Спірометрія (вимірювання функціонального стану легень спірометром) 290 185
  • Розшифрування ЕКГ (без реєстрації ЕКГ) 75
  • "Тільки запитати" сімейного лікаря 290
  • Патронаж новонароджених на дому (1 раз) - перший огляд 880
  • Патронаж новонароджених на дому (2 рази) медсестра 590
  • Щомісячний огляд (плановий щомісячний огляд (в клініці) 290
  • Огляд сімейного лікаря (плановий огляд терапевта) під час вагітності (з внесенням даних в карту вагітної) 370
  • Стандартна консультація невролога (невропатолога) 580 400
  • Велика консультація невролога (невропатолога) 870
  • Коротка (уточнююча) консультація невролога (невропатолога) 290
  • "Тільки запитати" невролога (невропатолога) 290
  • Репозиційні маневри (головокружіння) при доброякісному позиційному головокружінні 970
  • Лікувальні блокади внутрішньосуглобові (при наступних розладах: імпічмент синдром, адгезивний капсуліт, "плечолопатковий періартроз", артроз колінного суглобу, плантарний фасціїт, п'яткова шпора, епікондиліт, тендиніт) 1 070
  • Лікувальні блокади карпального каналу (синдром карпального каналу) 470
  • Стандартна консультація кардіолога 580 400
  • Велика консультація кардіолога 1 070
  • Коротка (уточнююча) консультація кардіолога 290
  • "Тільки запитати" кардіолога 290
  • Розширена консультація карідолога з обстеженням (тривалість до 150 хв), ЕКГ, ЕхоКГ включено.
  • Стандартна консультація ендокринолога 580
  • Велика консультація ендокринолога 1 070
  • Коротка (уточнююча) консультація ендокринолога 290
  • "Тільки запитати" ендокринолога 290
  • Консультування стосовно дієтотерапії при надлишковій масі тіла 1 070
  • Інформування (індивідуальний тренінг) для пацієнтів з ЦД та членів їх родин 580
  • Складання індивідуального плану інсулінотерапії при ЦД 580
  • Консультація щодо зменшення ризиків та ускладнень при наявності ЦД 580
  • Консультація щодо особливостей харчування у хворих ЦД та при патології щитовидної залози 580
  • Ще...
  • Загальний аналіз крові (Complete blood count) з диференційованим підрахунком лейкоцитів на автоматичному гематологічному аналізаторі 95
  • Загальний аналіз крові (Complete blood count) з диференційованим підрахунком лейкоцитів (WBC-Diff) 168
  • Ретикулоцити 85
  • Велика консультація гастроентеролога 1 070
  • Коротка (уточнююча) консультація гастроентеролога 290
  • "Тільки запитати" гастроентеролога 290
  • Купування (зняття) жовчної коліки в умовах мед. закладу 970
  • Консультація з приводу принципів здорового рослинного харчування (вегетаріанство, веганство, ) та підтримка людей що відмовилися від споживання продуктів тваринного походження 1 070
  • Лабораторний контроль важливих показників організму при дотриманні відмови від тваринної їжі
  • Консультація з приводу спеціальних режимів харчування 1 070
  • Велика консультація психіатра (дорослого та дитячого) 1 070
  • Стандартна консультація психіатра (дорослого та дитячого) 580
  • Коротка (уточнююча) консультація психіатра (дорослого та дитячого) 290
  • "Тільки запитати" психіатра (дорослого та дитячого) 290
  • Пакет "хронічна депресія":4 великі консультації в рік, 6 малих консультацій, 6 уточнюючих консультацій. Надається план спостереження на рік. Призначений для пацієнтів поза станами загострення для контролю якості ремісії 8 550
  • Пакет "після перенесеного епізоду психозу": 4 великі консультації в рік, 6 малих консультацій, 6 уточнюючих консультацій. Надається план спостереження на рік. Призначений для пацієнтів поза станами загострення для контролю якості ремісії 8 550
  • Діагностичне інтерв'ю (первинна діагностика типу розладу). Проводиться систематична діагностика за стандартизованим міжнародним інтерв'ю 1 070
  • Пакет: амбулаторна підтримка в гострому стані: 1 Велика та 2 Стандартні консультації, 4 короткі консультації для коригування стану 2 857
  • Пакет "щомісячний" - щомісяця короткий огляд Психіатра,( включає введення ін'єкційних ліків 1 раз на місяць, контроль побічної дії, оцінку необхідності змін лікування (наприклад: при схемі лікування - введення інєкцій місячної дії) 340

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ліна
27 травня '21р.
Сучасна клініка з багатофункціональним підходом. Дуже сподобалося, що лікарі мають індивіуальний підхід до пацієнта, а не ставлять все на крнвеєр , як багато медичних закладів. В клініці працюють справжні професіонали, в цьому переконалася на власному досвіді. Багато різних лікарів можна поєднати в одному візиті. Не нав'язують нічого зайвого. І зручна локація з паркінгом .

Лікарі клініки IQmed (Айкюмед), медичний центр

Глова Галина Зеновіївна
Сімейний лікар
Єсип Лілія Петрівна
Ендокринолог
Беднарська Юлія Зеновіївна
Психіатр, дитячий психіатр, клінічний дослідник
Консультація 1070 грн.
  • Ендокринолог
очистити

Пропозиціх клініки

Комплекс КАРДІОЛОГІЧНИЙ в МЦ IQmed
До кінця липня в МЦ IQmed діє особлива пропозиція: консультація кардіолога з ЕКГ і ЕХО-КГ за 800 грн.

800 грн
Комплекс КАРДІОЛОГІЧНИЙ БАЗОВИЙ в МЦ IQmed
У рамках комплексної пропозиції від МЦ IQmed, консультація кардіолога та ЕКГ коштує всього 400 грн.

400 грн
Комплекс КАРДІОЛОГІЧНИЙ ПЛЮС в МЦ IQmed
Комплекс КАРДІОЛОГІЧНИЙ ПЛЮС в МЦ IQmed передбачає послуги консультації кардіолога, ЕКГ, ЕХО-КГ, Холтер (1 доба) до кінця липня.

1350 грн
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Трускавець, вул. Городище, 8
6,0
Ріксос-Прикарпаття (Rixos-Prykarpattya) — це спеціалізований курортний комплекс, що розташувався в мальовничому місці. Трускавець приваблює своєю природою, чистим повітрям та неймовірною атмосферою. Унікальне місце Прикарпаття є його візитною карткою. Оздоровлення здійснюється не тільки за рахунок комплексу підібраних операцій, але і завдяки цілющим водам.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Львів вул. Карла Мікльоша, 27 (оф. 121) р.Сихівський
6,8
MHT Clinic у Львові — це сучасна клініка, що спеціалізується на відновленні волосяного покриву на голові. На території центру використовують сучасні методики впливу, які довели високу ефективність. Боротьба з випаданням волосся — це комплексний процес. Правильна організація індивідуального відновлення у поєднанні з інноваційними методиками є гарантом отримання якісного результату. І що найголовніше, все відбувається в комфортних умовах!
Записатися на прийом
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
Львів м. Трускавець, вул. П. Сагайдачного, 14 А
6,0
Лісова пісня — це курортний готель, який надає розширений комплекс послуг по відновленню та оздоровленню організму. Розташувався комплекс в мальовничому місці в самому серці Трускавця. Це величезний будинок, де можна проживати, відпочивати, отримувати медичні послуги та оздоровлюватися завдяки природнім джерелам.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59