IQmed (Айкюмед), медичний центр

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Багатопрофільний медичний центр клініки «IQmed» надає діагностичні та лікувальні послуги з індивідуальним підходом на основі доказової медицини та практичного досвіду.

Спеціалізація нашої клініки це сімейна медицина, отоларингологія, кардіологія, ендокринологія, гастроентерологія,неврологія та психіатрія. Для дітей працюють: сімейний лікар, ЛОР дитячий, та дитячий психіатр.

Ми врахували зауваження клієнтів до приватних медичних центрів:

Ми приділяємо достатньо часу розясненню наших призначень і подальших кроків в лікуванні. В нас просторо, затишно та комфортно. З першого візиту ми ставимося до вас як до постійного клієнта збираючи базові медичні дані.

Основний принцип клініки: Ми плануємо допомогу для Вас. Ми виконуємо заплановане. Ми перевіряємо результат. Ми змінюємо те що необхідно. Тому в клініці IQmed лікарі призначають тільки необхідне.

Команда клініки готова до пошуку нових рішень у лікуванні, не відмовляючись від давно перевірених методів, тому ми перш за все слідуємо сукупному лікарському досвіду - протоколу лікування (принципу доказової медицини), при потребі підключаючи індивідуальні рішення.

Також у клініці проводимо:

• лабораторну діагностику (всі види аналізів);
  • інструментальну діагностику ( ЕКГ, ЕхоКГ, Холтер ЕКГ, Добовий моніторинг АТ (ДМАТ), Довготривалий моніторинг рівня глюкози);
  • УЗД - діагностика на апараті експертного класу (Toshiba Aplio);
  • Медсестри виконують складні лікарські призначення (ін'єкції, довенні інфузії, незабаром - розпочинаємо програму вакцинацій) з пост-спостереженням ( при потребі надаємо окрему зону очікування/відпочинку).

Лікар кожної з спеціальностей має перелік спеціальних послуг які він надає а також надає консультативні послуги.

Основні наші послуги ми називаємо так:

• Велика консультація;
  • Стандартна консультація;
  • Коротка (уточнююча) консультація;
  • Консультація “тільки запитати” :).

Ми намагаємося призначати послугу саме такого об'єму та тривалості яка необхідна для поточного вирішення проблеми.

Велика консультація:

Ця послуга включає консультаційний прийом лікаря обраної спеціальності тривалістю до 55 хв., з видачею заключення, плану лікування (якщо необхідно), рецепту. Лікарняний лист (якщо підлягає видачі) також оформлюється без додаткової плати.

Ми призначаємо Велику консультацію в наступних випадках:

• Пацієнт звернувся вперше в нашу клініку;
  • Пацієнт звернувся вперше до даного спеціаліста;
  • Пацієнт звернувся вперше по даному захворюванню.

або:

• Пацієнт звернувся повторно після більш ніж 3-місячної перерви (необхідний більш детальний огляд/опитування).

Отже, велика консультація призначається коли необхідно зібрати та узагальнити медичні дані за значний період та надати вам відповідний зворотній зв'язок.

Стандартна консультація:

Ця послуга включає консультаційний прийом лікаря обраної спеціальності тривалістю 25 хв. з видачею заключення, плану лікування (якщо необхідно), рецепту. Лікарняний лист (якщо підлягає видачі) також оформлюється без додаткової плати.

Ми призначаємо стандартну консультацію в наступних випадках:

• Пацієнт звернувся повторно до спеціаліста по даному захворюванню;
  • Пацієнт звертався неодноразово в нашу клініку але вперше по цьому захворюванню.

або:

• Повторний візит у клініку дитини з застудними захворюваннями (ГРВІ, ГРЗ) яка є на обліку в нашій клініці.

Коротка (уточнююча консультація):

Це коротка консультація лікаря обраної спеціальності тривалістю до 15 хв. Переважно письмове заключення не видається (крім коригування попередньо призначеного лікування).

Ми призначаємо коротку консультацію якщо:

• Необхідно лише з'ясування деяких деталей попередньої консультації (зміна дози що була запланована);
  • Необхідно попередньо узгодити план інструментальних досліджень;
  • Необхідно отримати усний коментар щодо результату аналізу чи іншу подібну інформацію;
  • Необхідно попередньо обговорити можливі варіанти допомоги, в тому числі - одному з родичів.

Може надаватися дистанційно (онлайн) або в клініці.

Ця коротка консультація може бути надана засобами дистанційного зв'язку (телефоном чи як відеозустріч), таким чином ви не змушені тратити час та гроші на дорогу до Клініки.

Заключення з приводу послуг наданих в інших закладах включає розшифрування аналізів або інструментальних обстежень з оформленням письмового висновку (до 1 сторінки) та роз'яснення з приводу результатів. Може надаватися дистанційно або в Клініці за Вашим вибором.

Клініка Iqmed - допомагаємо залишатися здоровими!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

IQmed (Айкюмед), медичний центр, вартість послуг:

• ЕхоКГ базове 870
  • ЕхоКГ з черевною аортою 1 160
  • ЕхоКГ Комплекс "вторинна гіпертонія" (пошук причин вторинної ГХ) Включає наступні органи: щитовидна, паращитовидна залози, наднирники, нирки з нирковими артеріями, судини шиї та черевна аорта (ISP+GVC) 1 740
  • ЕхоКГ у дітей від 5 років 1 160
  • ЕхоКГ та судини шиї (гілки дуги аорти). Комплекс 1 450
  • УЗД обстеження судин голови та шиї (судини брахіоцефальної області) 870
  • УЗД обстеження органів черевної порожнини і нирок (включає наступні органи: печінка, жовчевий міхур,підшлункова залоза, селезінка, кишківник, сечовий міхур, шлунок, нирки, наднирники) 870
  • УЗД обстеження органів черевної порожнини і нирок: Окремий один орган (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка, кишківник, сечовий міхур, шлунок, нирки, наднирники) 290
  • УЗД обстеження нирок, наднирників, сечоводів та сечового міхура (комплекс "ниркова коліка") 580
  • Холтер-моніторниг ЕКГ (добовий моніторниг ЕКГ), перша доба 760
  • Холтер-моніторниг ЕКГ (добовий моніторниг ЕКГ), 2-га доба і далі (за добу) 290
  • Добовий моніторинг артеріального тиску (ДМАТ) 570
  • COVID-19: Спірометрія (вимірювання функціонального стану легень спірометром) 290 185
  • Розшифрування ЕКГ (без реєстрації ЕКГ) 75
  • "Тільки запитати" сімейного лікаря 290
  • Патронаж новонароджених на дому (1 раз) - перший огляд 880
  • Патронаж новонароджених на дому (2 рази) медсестра 590
  • Щомісячний огляд (плановий щомісячний огляд (в клініці) 290
  • Огляд сімейного лікаря (плановий огляд терапевта) під час вагітності (з внесенням даних в карту вагітної) 370
  • Стандартна консультація невролога (невропатолога) 580
  • Велика консультація невролога (невропатолога) 870
  • Коротка (уточнююча) консультація невролога (невропатолога) 290
  • "Тільки запитати" невролога (невропатолога) 290
  • Репозиційні маневри (головокружіння) при доброякісному позиційному головокружінні 970
  • Лікувальні блокади внутрішньосуглобові (при наступних розладах: імпічмент синдром, адгезивний капсуліт, "плечолопатковий періартроз", артроз колінного суглобу, плантарний фасціїт, п'яткова шпора, епікондиліт, тендиніт) 1 070
  • Лікувальні блокади карпального каналу (синдром карпального каналу) 470
  • Стандартна консультація кардіолога 580
  • Велика консультація кардіолога 1 070
  • Коротка (уточнююча) консультація кардіолога 290
  • "Тільки запитати" кардіолога 290
  • Розширена консультація карідолога з обстеженням (тривалість до 150 хв), ЕКГ, ЕхоКГ включено.
  • Стандартна консультація ендокринолога 580
  • Велика консультація ендокринолога 1 070
  • Коротка (уточнююча) консультація ендокринолога 290
  • "Тільки запитати" ендокринолога 290
  • Консультування стосовно дієтотерапії при надлишковій масі тіла 1 070
  • Інформування (індивідуальний тренінг) для пацієнтів з ЦД та членів їх родин 580
  • Складання індивідуального плану інсулінотерапії при ЦД 580
  • Консультація щодо зменшення ризиків та ускладнень при наявності ЦД 580
  • Консультація щодо особливостей харчування у хворих ЦД та при патології щитовидної залози 580
  • Ще...
  • Загальний аналіз крові (Complete blood count) з диференційованим підрахунком лейкоцитів на автоматичному гематологічному аналізаторі 95
  • Загальний аналіз крові (Complete blood count) з диференційованим підрахунком лейкоцитів (WBC-Diff) 168
  • Ретикулоцити 85
  • Велика консультація гастроентеролога 1 070
  • Коротка (уточнююча) консультація гастроентеролога 290
  • "Тільки запитати" гастроентеролога 290
  • Купування (зняття) жовчної коліки в умовах мед. закладу 970
  • Консультація з приводу принципів здорового рослинного харчування (вегетаріанство, веганство, ) та підтримка людей що відмовилися від споживання продуктів тваринного походження 1 070
  • Лабораторний контроль важливих показників організму при дотриманні відмови від тваринної їжі
  • Консультація з приводу спеціальних режимів харчування 1 070
  • Велика консультація психіатра (дорослого та дитячого) 1 070
  • Стандартна консультація психіатра (дорослого та дитячого) 580
  • Коротка (уточнююча) консультація психіатра (дорослого та дитячого) 290
  • "Тільки запитати" психіатра (дорослого та дитячого) 290
  • Пакет "хронічна депресія":4 великі консультації в рік, 6 малих консультацій, 6 уточнюючих консультацій. Надається план спостереження на рік. Призначений для пацієнтів поза станами загострення для контролю якості ремісії 8 550
  • Пакет "після перенесеного епізоду психозу": 4 великі консультації в рік, 6 малих консультацій, 6 уточнюючих консультацій. Надається план спостереження на рік. Призначений для пацієнтів поза станами загострення для контролю якості ремісії 8 550
  • Діагностичне інтерв'ю (первинна діагностика типу розладу). Проводиться систематична діагностика за стандартизованим міжнародним інтерв'ю 1 070
  • Пакет: амбулаторна підтримка в гострому стані: 1 Велика та 2 Стандартні консультації, 4 короткі консультації для коригування стану 2 857
  • Пакет "щомісячний" - щомісяця короткий огляд Психіатра,( включає введення ін'єкційних ліків 1 раз на місяць, контроль побічної дії, оцінку необхідності змін лікування (наприклад: при схемі лікування - введення інєкцій місячної дії) 340

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Лікарі клініки IQmed (Айкюмед), медичний центр

Глова Галина Зеновіївна
Сімейний лікар
Єсип Лілія Петрівна
Ендокринолог
Беднарська Юлія Зеновіївна
Психіатр, дитячий психіатр, клінічний дослідник
Варшавська Оксана Олегівна
  • Сімейний лікар
  • Ендокринолог
очистити

Акції лікарні

Спірометрія — швидкий метод визначити функціональний стан легень всього за 185 грн від МЦ IQmed
до 26-05-2021
Спірометрія — це найшвидший метод, який використовується для оцінки функції органів дихання, допомагає діагностувати патологію легень та бронхів. Для кого актуальне це дослідження? для оцінки…
290 грн

нова ціна

185 грн
Записатися на акцію
Запитай у гастроентеролога в МЦ IQmed
до 31-05-2021
УЗД-комплекс "Гастроентерологічний" + консультація лікаря-гастроентеролога за ціною 870 грн. Пропозиція включає ультразвукове обстеження органів травної системи (печінки, жовчного міхура та…
1160 грн

нова ціна

870 грн
Записатися на акцію
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Карла Мікльоша, 27 (оф. 121) р.Сихівський
6,0