Лікування трихомоніазу в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
4,0
Знайдена 1 клініка

Лілія М.
Однозначно рекомендую лікарку і кабінет. Найкраща людина і спеціаліст. З Ларисою Віталіївною ми щоразу спокійно (що для мене дуже важливо!) і детально розглядаємо мої проблеми та успішно вирішуємо. Ніяких черг. Лікар дуже пунктуальна, привітна і терпелива. Дякую-дякую! Щиро рекомендую!
Самый толковый и грамотный специалист у которого мне приходилось побывать.
Ярослава
Лариса Виталиевна - высококвалифицированый врач высшей категории со стажем выше 20 лет (и это не говорит о допотопности её методов лечения и знаний своей сфере, чему свидетельствует огромное колличество дипломов и сертификатов о пройденных курсах и семинарах на стенах кабинета).Сдесь готовы уделить вам время и внимательно выслушать, вникнув в корень проблемы. Отличный диагност и просто человек, она не дезинформирует и не назначит не нужный курс лечения и анализы. В телефонном режиме всегда готова предоставить консультацию. Цены приемлемые и наверное самые приятные по соотношению цена/качество среди других клиник города. Всем рекомендую этого поистине мастера своего дела.
Сабіна
Давно хотіла знайти для себе гарного гінеколога, у «Ярославі» мені це вдалося. Ходжу сюди на огляди, обстеження, консультації щодо контрацепції. У клініці комфортно й затишно, ніяких черг. Гарантовано конфіденціальність.
4,5
Полтава вул. Котляревського, 3.
Приватний гінекологічний кабінет "Ярослава" спеціалізований на лікуванні та діагностиці хвороб і патологій в галузі репродуктивної системи жінок. Лікування проводиться за стандартами МОЗ.