Лікування молочниці у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Галицькому районі (Центр)
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
На жаль, кандидоз торкнувся і мене. Багато чула про це неприємне захворювання. Відвідала багато форумів, але не наважилась зайнятись самолікуванням. Тому візит до лікаря був невідкладний. Хвилювалась, скажу чесно. Я завжди ніяковію коли справа стосується інтимних подробиць. Але всі ми люди, тому розповідала все як є: і про біль під час статевого контакту, і про виділення та почервоніння інтимного органу. Лікар був дуже тактичним. Заспокоїв, попросив не нервуватися. Призначив мені протигрибкові свічі, які потрібно ставити вагінально. Лікування дотримувалась суворо, ніколи не забувала поставити свічку та часто приймала душ. Призначене лікування допомогло забути про цей інтимний недуг.
Я знала, що молочниця може перерости у хронічну форму, тому при перших же ознаках звернулась до лікаря. Після підтвердження діагнозу гінеколог надав мені детальну консультацію та призначив лікування. Настанови стосувались суворого дотримання правил особистої гігієни. Замінила усю спідню білизну на нову та купила призначене лікування: протигрибкові вагінальні свічі. Результат не примусив довго чекати: зовсім скоро я позбулась печіння та білих виділень. Правильно підібране лікування дає результати дуже швидко.
Коли вперше зіштовхнулась із молочницею — запанікувала, адже спочатку не знала, що сама вона мені допікає. Раніше чула про таке захворювання, але ніколи не цікавилась деталями. Біль під час статевого акту та сечовипускання насторожив мене. Спочатку думала, що у мене цистит, але білі виділення не сигналізують про запалення сечового міхура. Я завжди уважно ставлюсь до свого здоров’я, тим паче, коли справа стосується «жіночих питань». Тому я записалась на прийом до гінеколога. Після опитування та огляду лікар детально пояснив причини виникнення та призначив бактеріологічний посів із піхви. Коли кандидоз підтвердився, разом із партнером пройшли призначений курс лікування. На щастя, молочниця мене більше не турбувала.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії. Приймають лікарі: Челак Володимир Іванович, Островська Ольга Володимирівна
Працює з

Лікування молочниці в лікарнях в інших районах Львова

7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Працює з
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.