Сторінка 2. Хірурги у Львові

Алеся
Провел необходимое оперативное лечение быстро и качественно.
07 серпня '16 г.
Лідія
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
30 серпня '16 г.
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
11 липня '16 г.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
04 листопада '16 г.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
12 березеня '18 г.
Ігор
Виявив захворювання та призначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
23 вересня '16 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
Лікар УЗД, кардіохірург
Лікар проводить проводить діагностику та лікування дітей з вродженими і набутими хворобами серцево-судинної системи, легеневою гіпертензією, міокардитами, серцевоюнедостатністю. Пріорітетні напрямки роботи — вроджені вади серця, набуті вади серця, легенева гіпертензія, серцева недостатність
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 700 грн, ЕхоКГ 800 грн
Судинний хірург
Лікар Лєбєдєва Світлана Анатоліївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається вивченням, діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань вен. Проводить мікрофлебектомію та склеротерапію, перев'язує трофічні виразки. Лікує варикоз і розширення вен, тромбофлебіт, флебіт, флеботромбоз, венозну недостатність, кровотечі з варикозних вен та трофічні розлади.
Хірург, Флеболог
Доктор Матішинец Іван Іванович - хірург, флеболог. Досвід роботи 7 років. Лікар другої категорії. Спеціалізується на судинних захворюваннях. Проводить складні операції. Діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку за допомогою сучасних технологій. Розробляє індивідуальні схеми профілактичних заходів. Спеціалізується на варикозному розширенні судин нижніх кінцівок. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Лікування проводить з використанням сучасних технологій та препаратів.
Хірург, Пластичний хірург
Лікар хірург, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається реконструктивною та естетичною хірургією. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2) р.Галицький (Центр)
Хірург, Флеболог
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань судинної системи. В роботі використовує такі методи діагностики, як доплерографія судин нижніх та верхніх кінцівок. Займається лікуванням варикозу. Використовує сучасні методи лікування судинних патологій, склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію.
Проктолог, Онкохірург
Хірург-проктолог Кумар Наталія Павлівна спеціалізується на лікуванні захворювань, що протікають у прямій та ободової кишках та анусі. Проводить консультацію з питань запальних та хронічних хвороб цих органів. Діагностує та лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит, глистні інвазії, поліпи, пухлини, витягує з органу чужорідні тіла. Спеціалізується на видаленні анальних кондилом хірургічним шляхом, а також на бужуванні анального отвору. За допомогою нового сучасного обладнання має процедуру висічення анальних тріщин. Лікує геморой на різних стадіях.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Хірург
Олександр Юрійович лікар-хірург першої категорії, проводить невідкладну і планову хірургічну допомогу дітям.Займається лікуванням патологій стравоходу, видаляє доброякісні утворення шкіри та м’яких тканин, проводить профілактичні огляди.
Хірург
Лікар Загородній Олександр Володимирович спеціалізується в області абдомінальної хірургії, як відкритої, так і лапароскопічної хірургії. Займається перев'язкою ран, накладенням та зняттям швів. Проводить лікування захворювань внутрішніх органів, кісток, лікує травми кісток та переломи
Хірург, мікрохірург кисті
Лікар спеціалізується на загальній хірургії, пластичній хірургії, мікрохірургії та хірургії кисті. Займається лікуванням ургентних станів хірургічними методами. Бере активну участь у міжнародних конференціях та симпозіумах з хірургії.