Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Хірурги в Вінниці

Консультація хірурга в клініці «Oxford Medical» 450
Консультація лікаря-хірурга (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр» 400
Консультація лікаря-хірурга (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Соборній» 400
Консультація лікаря-хірурга (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр в Барі» 400
Консультація лікаря-хірурга (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Зодчих» 400
41
8,0
10
Вікторія
Юрец уважний, відповідальний лікар, справжній фанат своєї справи. У нього індивідуальний підхід до кожного пацієнта, готовий все роз'яснити, підтримати. Рада, що потрапила в його надійні руки, операція завершилася вдало!
17 липня '16 г.
10
олег
Прекрасна, порядна людина, талановитий лікар, чудовий спеціаліст. Допоміг вирішити мою проблему, за що я безмежно вдячний Сергію Сергійовичу. Тепер рекомендую його всім, хто цього потребує.
13 березеня '18 г.
8
Артур
Моя дружина комплексувала через свою маленькі груди, довго вирішувалося на збільшення. Їй порадили Стемпена, як кращого фахівця. Зважилася, операція пройшла успішно. Юрій Леонтійович вміє творити чудеса!
06 вересня '16 г.
10
В'ячеслав
Юрий Леонтьевич, вы - настоящий мастер своего дела! Низкий поклон!
28 серпня '17 г.
9
Ольга
Лечил варикозную болезнь, хотя другие даже не хотели браться. результаты хорошие!
04 серпня '16 г.
9
Жанна
Дуже боялася операції. Лазоренко підтримував як міг, сказав що все буде добре. Сказав - і зробив. Післязавтра мене виписують, так що все позаду. Спасибі доктору, Володимир Євгенович відмінний хірург!
17 липня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Хірург, Пластичний хірург, Онколог, Маммолог, УЗД-спеціаліст
23 роки досвіду
9,80
Викликати лікаря додому
Богдан Петрович спеціалізується в галузі класичної та пластичної хірургії, онкології, маммології, УЗД. Проводить широкий спектр оперативних втручань з метою лікування, діагностики, реконструкції та естетики. Має великий досвід хірургічного лікування аденоматозу, мастопатії, фіброаденом та кіст різної локації.
Записатися на прийом30 онлайн записів
Консультація 450 грн.
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Хірург
22 роки досвіду
8,75
Хірург першої категорії, кандидат медичних наук і член Європейської асоціації судинних хірургів. Спеціалізується на лікуванні судинних патологій, зокрема, на хірургічному та лазерному лікуванні варикозного розширення вен з використанням інноваційних методик. Лікар проводить флебектомію, мікрофлебектомію, тромбектомію, лазерне видалення судинних зірочок та інші операції на судинах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Судинний хірург
37 років досвіду
8,45
Лікар вищої категорії Лазоренко Володимир Євгенович спеціалізується в області судинної хірургії. На консультації надає вичерпну інформацію щодо стану здоров’я судин артерій і вен. Проводить діагностику та лікування варикозного розширення вен, вегето-судинної дистонії, ушкодження судин, атеросклерозу, флебітів і тромбофлебітів. Практикує різні способи лікування, серед яких флебектомія, мікрофлебектомія, тромбектомія та лазерний тип флебектомії. На стадії діагностики та зібрання анамнезу, проводить визначення тромбоцитів, що в подальшому істотно допомогає в призначенні тієї чи іншої терапії.
Записатися на прийом36 онлайн записів
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Судинний хірург
35 років досвіду
8,45
Лікар вищої категорії Мельник Володимир Борисович спеціалізується в області судинної хірургії. Надає консультацію, як на початковому етапі захворювання пацієнта, так і в більш запущених випадках хвороби. Завдяки володінню сучасним обладнанням, проводить якісну діагностику судинних захворювань, серед яких вегето-судинна дистонія, різноманітні ушкодження судин, флебіт і атеросклероз. Лікує шляхом флебектомії, мікрофлебектомії, лазерної флебектомії. Окремим видом діяльності є проведення операцій на судинах. Також спеціалізується на видаленні судинних зірочок , застосовуючи лазер.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Дитячий хірург
21 рік досвіду
8,45
Дитячий лікар
Лікар займається лікуванням різних патологій у дітей хірургічними методами. Проводить видалення пахових та пупкових гриж, первинну обробку ран, знімає шви. Виконує операції з видалення новоутворень. Лікує вивихи, розтягнення зв'язок та переломи. Приймає пацієнтів з гострим апендицитом та гнійними процесами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Вінниця проспект Юності 16 Б
Хірург
35 років досвіду
8,38
Лікар вищої категорії Леванчук Сергій Михайлович спеціалізується в області хірургії. Надає повну хірургічну консультацію з приводу травм та запальних процесів м’яких тканин і внутрішніх органів. Проводить діагностику та лікування захворювань внутрішніх органів та їх систем хірургічним шляхом. Провідними методами лікування є лазерна флебектомія, флебектомія та мікрофлебектомія, що стосується лікування судинних захворювань. Широко практикує лазерне видалення судинних зірочок. Окрім того, надає допомогу у вирішенні інших проблем з внутрішніми органами, судинами та м’якими тканинами.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-05
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Хірург
26 років досвіду
8,32
Лікар першої категорії Цигалко Денис Валерійович спеціалізується в області хірургії. Надає повну консультацію стосовно стану судин та м’яких тканин. Проводить діагностику. Визначає можливі травми та ушкодження органів та їх систем. Спеціалізується на лікування вегето-судинної дистонії, флебітів, тромбофлебітів. Довгий час практикує лазерну флебектомію, що дозволяє швидко та безболісно видалити варикозно змінені вени. Проводить також мікрофлебектомію, за допомогою якої усуває навіть найменьші варикозно розширені судини. Окрім того, зусереджує свою увагу на лазерному видаленні судинних зірочок. Проводить операції на судинах різної складності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Вінниця вул. Пирогова, 109 А
Хірург
38 років досвіду
8,10
Лікар Стемпен Юрій Леонтійович спеціалізується у галузі пластичної хірургії. Хірург вищої категорії, член Українського клубу пластичних хірургів і член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Надає консультації у сфері пластичної та естетичної хірургії. Лікар на високому професійному рівні проводить пластику носа, стегон, лабіопластику, мірінгопластику, маммопластику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Грушевського, 12
Онколог, Хірург
24 роки досвіду
8,10
Лікар Шевня Богдан Петрович спеціалізується в області хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання. Лікар проводить скринінг раку, визначає лікувальну тактику новоутворень з вибором консервативного чи оперативного методу, діагностує пухлини. Спеціалізується на видаленні доброякісної пухлини молочної залози та видаленні дороякісних та злоякісних пухлин середостіння. Має вищу категорію з онкохірургії. Головний лікар МЦ Альтермедіка.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 300 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Хірург
15 років досвіду
8,10
Лікар Шапрінскій Василь Володимирович спеціалізується в області хірургії. Надає всю необхідну консультацію з приводу стану здоров’я судин різних видів. Проводить якісне лікування вегето-судинної дистонії, флебітів, тромбофлебітів, варикозного розширення вен, травм судин та атеросклерозу. Практикує багато різновидів судинного лікування, серед яких флебектомія, лазерна флебектомія, мікрофлебектомія. Спеціалізується на усуненні судинних вад шляхом лазерного хірургічного втручання. Лазерне видалення судинних зірочок є іще одним видом процедури, що входить до компетенції лікаря. Проводить інші види хірургічного втручання на судинах різної складності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Пирогова, 109 А