Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі хірурги в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація хірурга з оглядом в кліниці «Омеда» 225
Консультація хірурга в кліниці «МЦ Статус» 200
Консультація загального хірурга в кліниці «Інномед» 120
Консультація хірурга в кліниці «Моє здоров'я» 190
Бесіда-консультація дитячого хірурга-ортопеда в кліниці «Альтамедика Плюс» 110
Консультація хірурга в кліниці «Oxford Medical» 250
6
9,0
Онколог, Хірург
18 років досвіду
9,15
Лікар Шевня Богдан Петрович спеціалізується в області хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання. Лікар проводить скринінг раку, визначає лікувальну тактику новоутворень з вибором консервативного чи оперативного методу, діагностує пухлини. Спеціалізується на видаленні доброякісної пухлини молочної залози та видаленні дороякісних та злоякісних пухлин середостіння. Має вищу категорію з онкохірургії. Головний лікар МЦ Альтермедіка.
Олена
14 листопада '16р.
9
Шевня безумовно відмінний хірург-онколог, я у нього лікувалася і дуже йому вдячна. Якщо раптом якась пухлина, Богдан Петрович обов'язково допоможе, але краще всім бажаю уникнути хвороби.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-27
Консультація 270 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Хірург
16 років досвіду
8,60
Хірург першої категорії, кандидат медичних наук і член Європейської асоціації судинних хірургів. Спеціалізується на лікуванні судинних патологій, зокрема, на хірургічному та лазерному лікуванні варикозного розширення вен з використанням інноваційних методик. Лікар проводить флебектомію, мікрофлебектомію, тромбектомію, лазерне видалення судинних зірочок та інші операції на судинах.
олег
13 березеня '18р.
10
Прекрасна, порядна людина, талановитий лікар, чудовий спеціаліст. Допоміг вирішити мою проблему, за що я безмежно вдячний Сергію Сергійовичу. Тепер рекомендую його всім, хто цього потребує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Судинний хірург
35 років досвіду
8,55
Лікар-хірург, флеболог, спеціаліст з судинної та ендоваскулярної хірургії і ангіографії, кандидат медичних наук. Надає консультації флеболога. Займається діагностикою та лікуванням варикозу і варикозного розширення вен, тромбофлебіту, флебіту, флеботромбозу, посттромботичних та трофічних розладів, венозної недостатності, кровотечі з варикозних вен. Володіє сучасними методиками лікування патологій вен нижніх кінцівок. Проводить склеротерапію, перев'язку трофічних виразок та інші лікувальні маніпуляції.
Вита
12 квітня '17р.
9
Доктор Сандер лечил мою маму, которая уже долгое время страдала от варикозного расширения вен на ногах. Сейчас, после пройденного курса лечения, состояние матери намного улучшилось. Соблюдает все рекомендации доктора и осложнения не возникают. Спасибо большое.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-27
Вінниця пр-т Коцюбинського, 6 (каб. №10)
Житомир вул. В. Бердичівська, 32 (каб. №19)
Хірург
20 років досвіду
8,15
Лікар першої категорії Цигалко Денис Валерійович спеціалізується в області хірургії. Надає повну консультацію стосовно стану судин та м’яких тканин. Проводить діагностику. Визначає можливі травми та ушкодження органів та їх систем. Спеціалізується на лікування вегето-судинної дистонії, флебітів, тромбофлебітів. Довгий час практикує лазерну флебектомію, що дозволяє швидко та безболісно видалити варикозно змінені вени. Проводить також мікрофлебектомію, за допомогою якої усуває навіть найменьші варикозно розширені судини. Окрім того, зусереджує свою увагу на лазерному видаленні судинних зірочок. Проводить операції на судинах різної складності.
Катя
08 лютого '17р.
9
После рождения второго ребенка на ногах появились сосудистые звездочки. С этой проблемой обратилась к Денису Валерьевичу. Для лечения он использовал лазер. Все прошло хорошо. Мои ножки снова в полном порядке благодаря такому специалисту, как Цигалко Денис Валерьевич.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Судинний хірург
31 рік досвіду
8,10
Лікар вищої категорії Лазоренко Володимир Євгенович спеціалізується в області судинної хірургії. На консультації надає вичерпну інформацію щодо стану здоров’я судин артерій і вен. Проводить діагностику та лікування варикозного розширення вен, вегето-судинної дистонії, ушкодження судин, атеросклерозу, флебітів і тромбофлебітів. Практикує різні способи лікування, серед яких флебектомія, мікрофлебектомія, тромбектомія та лазерний тип флебектомії. На стадії діагностики та зібрання анамнезу, проводить визначення тромбоцитів, що в подальшому істотно допомогає в призначенні тієї чи іншої терапії.
Галина
03 лютого '18р.
10
Операція виконана дуже професійно,вибрано оптимальний варіант.Лікар від Бога!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Хірург
29 років досвіду
7,97
Лікар вищої категорії Леванчук Сергій Михайлович спеціалізується в області хірургії. Надає повну хірургічну консультацію з приводу травм та запальних процесів м’яких тканин і внутрішніх органів. Проводить діагностику та лікування захворювань внутрішніх органів та їх систем хірургічним шляхом. Провідними методами лікування є лазерна флебектомія, флебектомія та мікрофлебектомія, що стосується лікування судинних захворювань. Широко практикує лазерне видалення судинних зірочок. Окрім того, надає допомогу у вирішенні інших проблем з внутрішніми органами, судинами та м’якими тканинами.
Наталия
13 грудня '16р.
10
Дуже дякую Сергію Михайловичу за вирішення проблеми варикозу у мами. Рекомендую його як дуже хорошого спеціаліста.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Судинний хірург
29 років досвіду
7,85
Лікар вищої категорії Мельник Володимир Борисович спеціалізується в області судинної хірургії. Надає консультацію, як на початковому етапі захворювання пацієнта, так і в більш запущених випадках хвороби. Завдяки володінню сучасним обладнанням, проводить якісну діагностику судинних захворювань, серед яких вегето-судинна дистонія, різноманітні ушкодження судин, флебіт і атеросклероз. Лікує шляхом флебектомії, мікрофлебектомії, лазерної флебектомії. Окремим видом діяльності є проведення операцій на судинах. Також спеціалізується на видаленні судинних зірочок , застосовуючи лазер.
Ірина
20 вересня '17р.
10
Дякую! За врятоване життя моєї дитини та мого!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-27
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Хірург
9 років досвіду
7,60
Лікар Шапрінскій Василь Володимирович спеціалізується в області хірургії. Надає всю необхідну консультацію з приводу стану здоров’я судин різних видів. Проводить якісне лікування вегето-судинної дистонії, флебітів, тромбофлебітів, варикозного розширення вен, травм судин та атеросклерозу. Практикує багато різновидів судинного лікування, серед яких флебектомія, лазерна флебектомія, мікрофлебектомія. Спеціалізується на усуненні судинних вад шляхом лазерного хірургічного втручання. Лазерне видалення судинних зірочок є іще одним видом процедури, що входить до компетенції лікаря. Проводить інші види хірургічного втручання на судинах різної складності.
Володимир
08 вересня '16р.
8
Шапрінскій тещі робив операцію. Залишилася задоволена результатами, ставленням, швидко виписали її, ніяких ускладнень.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Хірург
32 роки досвіду
7,55
Лікар Стемпен Юрій Леонтійович спеціалізується у галузі пластичної хірургії. Хірург вищої категорії, член Українського клубу пластичних хірургів і член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Надає консультації у сфері пластичної та естетичної хірургії. Лікар на високому професійному рівні проводить пластику носа, стегон, лабіопластику, мірінгопластику, маммопластику.
В'ячеслав
28 серпня '17р.
10
Юрий Леонтьевич, вы - настоящий мастер своего дела! Низкий поклон!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Грушевського, 12
Нейрохірург
5 років досвіду
7,15
Нейрохірург, член Української асоціації нейрохірургів. Спеціалізується на лікуванні судинно-мозкових захворювань методами оперативного втручання. Має досвід терапії неврологічних патологій, спричинених порушеннями у хребті та інших відділах опорно-рухового апарату.
Марія
19 квітня '17р.
10
Дякую Моканюк В.О. за доброзичливе та безоцінне відношення до пацієнтів, за надання не тільки професійної допомоги, але і вміння вислухати і надати психологічну підтримку людині
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)