Смілка Ігор Степанович

Лікар хірург-флеболог, УЗД фахівець
лікар першої категорії
Ігор Степанович - хірург-флеболог, а також фахівець ультразвукової діагностики. Успішно лікує варикоз, трофічні виразки. Займається склеротерапією телеангіектазій (судинні зірочки). Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. В своїй діяльності використовує сучасні методи та підходи, керуючий світовими стандартамидискомфортом. Приймає у приватному порядку.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Щирецька, 36/5 р.Залізничний
Ужгород вул. Минайська, 54

Галинв
Клініка на вищому рівні!! Найкращі спеціалісти у місті, привітний персонал! Уклінна подяка флебологу Смілці Ігору Степановичу!!! Лікар з великої букви!Я надзвичайно задоволена результатом його роботи!!
Наталя
Робила УЗД вен на ногах. Задоволена . Лікар ретельно обстежив,відразу усе що бачить розповів,при потребі назначає лікування(мені це не знадобилось(happy)).Обстежував ввічливий,приємний хірург- флеболог Смілка Ігор Степанович.Дякую вам Vero Med за гарних лікарів !Рекомендую!
Щира подяка і велика повага лікарю-флебологу Смілці Ігору Степановичу.Ваші руки творять дива! Дякую! А також працівникам рецепції за доброзичливе ставлення та увагу до пацієнтів клініки. З повагою Тесля Галина Романівна.
Медичний центр “VeroMed”- це обслуговування високого рівня і відповідальність за кожного пацієнта. Дуже вдячна за лікування варікозного розширення вен ніг та професійні консультації - Хірурга флеболога Смілка Ігоря Степановича. Дуже задоволена результатом, дякую за турботу та професіоналізм. Успіхів ВАМ та натхнення!
Петро
При варикозі звертайтесь у веросмед до Смілки - лікує швидко і якісно
Настя
Якщо у вас проблеми з венами - звернутьтся у веромед! Тут допоможуть вирішити!) Мислович і Смілка найкращі!
Мар`яна
Лікар від Бога! Рекомендую Смілку Ігоря Степановича та медичний центр веромед
Остап
Довго боліли ноги, пішов у вкеромед до Ігоря Степановича - зробив доктор узд ніг, через тиждень операцію і я більше не мучаюсь від нічних корчів і набряків ніг.
Руслан
Дуже вдячний лікару флебологу Мисловичу Олегу Юрійовичу за високий професіоналізм у своїй справі, чудове відношення до пацієнта і відмінній роботі!
Олеся
Дякую Богу, за те, що попала у руки такого хорошого лікаря - Смілки Ігоря Степановича. Мудрий, врівноважений, толковий, розумний.
Надя
Ігор Степанович – добрий лікар. У нього проходила лікування моя мати. Він завжди знає як підбадьорити пацієнта. Знає багато способів лікування і завжди підбирає індивідуальну схему терапії. Лікар класний!
Катерина
Проходила лікування у Ігоря Степановича. Усе сподобалось. Перед операцією ми з ним зустрілись та обсудили усі нюанси. Лікар знає як заспокоїти людину. Операція пройшла добре, зараз я повноцінна здорова людина.

• 2008 р. - Львівський національний університет ім. Данила Галицького, факультет лікувальна справа;
  • 2011 р. інтернатура на базі хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та Лікарні швидкої медичної допомоги за спеціальністю хірургія.

• 2008, 2009 рр.- майстер-клас "Актуальні питання флебології";
  • 2010 р. – учасник III зїзду судинних хірургів і ангіологів України;
  • 2011 р. - курси УЗД "доплерографія магістральних судин";
  • 2013 р. – Україно-французький семінар "Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок", ННЦ "Институт кардіології ім. акад. М.Д. Стражеско";
  • Учасник IV, V, VI Всеукраїнської конференції з міжнародою участю "Сухарівскі читаня: ангіологія і судинна хірургія сьогодні";
  • Учасник семінару "Лазерні технології в хірургіїї варикозної хвороби";
  • Провів понад 1200 ендовенозних лазерних коагуляції (ЕВЛК) з приводу варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.

• Член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України